FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu un ochi in curtea contracandidatelor la locul 2

«1242526272847»
cisco08.11.2006 15:53

Pandurii - Dinamo 1-0 .. dureros =)) .. sa urineze Lessi pe ei..

Lavy_*_08.11.2006 17:01

he he..au fost cateii scosi din Cupa!

he he he...

strezahuzum08.11.2006 19:37

Eu nu m-as entuziasma prea tare pentru infrangerile potailor. Pentru ca n-am fost noi in stare sa profitam de cea din campionat, iar cea din cupa nu inseamna mare branza. OK, i-a batut Pandurii, s-au facut de KK. So what ?? Credeti ca lui Borcica i-a pasat vreo secunda de cupa ?

Din contra, pt ei e mai bine ca au un front mai putin de luptat. Tinta e strecurarea pe usa din dos in CL si $$$ de acolo, nu cupa Romaniei ....

 

Iar in campionat, in afara de Otelul, javrele mai au de jucat cu Urziceni (echipa lui Netoiu) si Ceahlaul (slugi traditionale). Chiar credeti ca vor pierde vreun punct ?? Are el Borcica grija de toate ... sa nu ne facem iluzii ...

cisco08.11.2006 20:28
Eu nu m-as entuziasma prea tare pentru infrangerile potailor. ...

 

Pai .. dupa 13 victorii la rand, parca le-ar da bine in clasament si 13 infrangeri :>

Cristiano_Ronaldo_708.11.2006 20:36

@ strezahuzum

 

Sunt 100% de acord cu tine. In afara faptului ca s-au facut de rusine ca au fost eliminati de Pandurii, cateii au numai de castigat de pe urma eliminarii din Cupa.

focus09.11.2006 09:45

La noi rusinea ar trebui sa fie de cateva ori mai mare.In ultimii ani nu am prins nici macar sferturile in Cupa.

Cristiano_Ronaldo_711.11.2006 16:40

Sper din tot sufletul sa si-o ia cateii in seara asta. :twisted:

Nick11.11.2006 20:13

moti nu era suspendata pentru meciul dintre Dinamo - Otelul?

 

gsp asa scria!!!!!!

 

http://dinamovisti.ro/index/Moti_si_Margar...suspendati.html

I.N.Money11.11.2006 20:15

Asta observasem si eu,dupa meciul cu CFR era suspendat,am crezut ca si-a ispasit pedeapsa in cupa,dar a intrat si acolo pe parcurs,iar astazi in meciul cu Otelul e titular !

Nick11.11.2006 20:18

poate pierd astia la masa verde !

Virgil11.11.2006 21:17

Rapidul a batut Urziceniul în aceasta seara si a trecut pe locul 2.

E musai sa batem maine Nationalul,altfel e de rau.

 

1 Dinamo 42

2 Rapid 29

3 Steaua 28

Cristiano_Ronaldo_711.11.2006 21:22

Au jucat bine potaile in seara asta. :x Mai ales dupa golul lui Niculescu si-au dat drumul la joc si Otelul n-a mai miscat deloc.. :evil:

Alessandro11.11.2006 21:32
Rapidul a batut Urziceniul în aceasta seara si a trecut pe locul 2.

E musai sa batem maine Nationalul,altfel e de rau.

 

1 Dinamo 42  

2 Rapid 29  

3 Steaua 28

Aoleo,oribil clasament!De ce l-ai mai pus sa-l vedem!? :(

In alta ordine de idei,atat Raped cat si Dinamu au avut noroc azi...ganditi-va la penaltiul ratat de Unirea sau la ocaziile la scorul de 1-0 ale galatenilor!Oricum,mie imi face placere un lucru:se goleste infirmeria noastra iar in schimb, se umple cea a javrelor... :)

Cristiano_Ronaldo_711.11.2006 22:36
ganditi-va la penalty-ul ratat de Unirea

 

A avut Unirea un penalty si l-a ratat? :evil:

I.N.Money11.11.2006 23:13

Da,in minutul 80 au beneficiat de un penalty dictat corect de Augustus Constantin,chiar daca nu era intr-o pozitie buna,dar Cristi Vlad a irosit oportunitatea avuta.

Cristiano_Ronaldo_711.11.2006 23:22

Pacat! Daca nu castigau , ne distantam la 4 puncte in fata lor dupa meciul de maine. :roll:

Alessandro19.11.2006 19:57

Si iata ca Raped-ul ne-a egalat la puncte!Incet,dar sigur,pierdem si locul 2! :?

focus19.11.2006 19:59

Poate se uita si Olaroiu la acest meci, sa vada cum se desface o aparare...

cisco19.11.2006 20:24

Au facut un meci frumos rapidistii .. avem cate ceva de invatzat de la ei.

bebeto19.11.2006 20:33

eu unu ma bucur ca ne-au ajuns crapizii,poate asa se trezeste in sfirsit cineva de pe la Steaua,daca nu o face Olaroiu si echipa macar s-o faca jijel si sa aduca din iarna un antrenor adevarat la echipa...fiinca daca continuam in ritmul asta o sa ne ajunga si rocarul nu doar rapidu.

Alessandro19.11.2006 21:10

Mie imi este frica si pentru locul de UEFA!Este incredibil,dar din pcata,asta este adevarul! 8O In iarna,trebuiesc facute schimbari majore atat la nivelul bancii tehnice,cat si la cel al jucatorilor... :idea:

Bogdan4Steaua19.11.2006 21:43

Cel putin in deplasare, Rapidul joaca si noi nu. Noua ne lipseste total imaginatia la mijlocul terenului precum si centrarile de calitate.

I.N.Money20.11.2006 10:54

De la meciule de la Galati pana etapa aceasta Rapid a recuperat 6 puncte,Otelul si Ceahlaul au fost 2 deplasari de la care am venit cu 1 punct si golaveraj 1-2,iar ei cu maxim de puncte si golaveraj 10-0.

Daca continuam s-o tinem asa riscam sa pierdem si podiumul deoarece Fulgeru Bragadiru si Clujul ne sufla in ceafa.

Bogdan4Steaua20.11.2006 14:07

Rapid a inceput sa urce spre varful de forma, Dinamo pare sa coboare. Numai noi ne aflam pe un traseu cat de cat constant dar din pacate nu urcam, si nici nivelul nu este unul prea ridicat. Poate vom atinge acel varf de forma in retur dar ma tem ca ar putea fi prea tarziu.

cristian01420.11.2006 14:59

Pacat pentru ca pe unde noi pierdem meciurile, vine Rapidul si face spectacol. 2 echipe care au luat Stelei 5 puncte au fost umilite la 0 de un Rapid care a inscris nu mai putin de 10 ori ! E trist pentru noi, cu atat mai mult cu cat jocul nostru scartaie considerabil.

 

De la meciul din Ucraina Steaua e intr-o cadere de forma si sper ca meciul de maine sa aiba un efect invers asupra viitorului echipei noastre.

«1242526272847»