@Virgil:
Mai sunt destui. Cum ar fi ala care face pe antrenorul la Rapid, "selectionerul", individul ala cu aspect de sfera de la Timisoara... si altii.
@Virgil:
Mai sunt destui. Cum ar fi ala care face pe antrenorul la Rapid, "selectionerul", individul ala cu aspect de sfera de la Timisoara... si altii.
@ Virgil
Usor, usor, se apropie de Viorica...
Cred ca nu a existat în tot fotbalul românesc un jucator mai prost si mai obraznic decât Ion Ganea de la Dinamo.
Eu cred ca obraznic e putin spus... Dar nu o va tine mult asa... Cat de curand se va mai intoarce si placa... O vioara canta ea dar la un momendat ii mai sar si corzile... :wink:
Ganea NU merita sa joace in echipa nationala! Acolo e nevoie de jucatori care sa se duca pentru ca iubesc nationala! El nu se gandeste decat la cariera lui si la cati bani va mai castiga, ca toti de altfel, nu se duc cu sufletul.
Cand ii fac statuia lui Hagi? pentru ca chiar o merita :cry:
Lui Hagi,[color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] nu li s-au facut statui,desi meritau cu prisosinta.Are în schimb Gica Craioveanu,o statuie în fata clubului din Getafe,pentru merite deosebite.
România 0 - Spania 1 !
..Parca Gigi se lauda ca o sa ii ridice o statuie lui [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] in Ghencea.. Sau ma insel eu?
@i0nutz83
LA cate promite Gigi, o vorba in plus sau in minus, nu e tot una? :twisted:
Eu am inteles ca Laca nu a dorit,motivand ca sunt multi cei care au jucat la Steaua si ar merita o statuie.In special cei din generatia Sevilla '86.
Cea mai mare performanta eliminarea in fata noastra ...
http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/multimedia/foto/uefawall.html (prima poza)
Se mai si mandresc cu asta... :lol: :lol: :lol: steagcruce2
" "Dorinel e înconjurat de tot felul de persoane de proastă calitate, de tot felul de popi şi de trîntori", spunea finanţatorul "vişiniilor", Arpad Paszkany, miercuri, la o zi după plecarea lui Dorinel. Omul de afaceri clujean făcea referire şi la duhovnicul lui Dorinel, Teodor Crişan, stareţul Mănăstirii Dumbrava din judeţul Alba.
"Nu se putea uita în ochii mei"
Ieri, Crişan a coborît din amvon pentru a da o replică laică. Stareţul consideră că diriguitorii lui CFR ar trebui să-i mulţumească pentru că a avut o mare influenţă în aducerea lui Dorinel la Cluj, în vara lui 2005, şi pentru că l-a convins să nu plece după meciul dubios cu Rapid, 1-3, din sezonul trecut. "Toată lumea a tremurat după acel meci cu Rapid. Dorinel e un om corect, căruia nu-i plac lucrurile din afara fotbalului. Ştia ce s-a întîmplat atunci. Pur şi simplu nu se putea uita în ochii mei. Nici mie nu-mi vorbeşti?", l-am întrebat în acel moment. Am avut o mare influenţă atunci şi l-am convins să rămînă la Cluj. Misiunea mea era să-l zidesc şi nu să-l dărîm. Nu mă interesează acuzaţiile vizavi de popi. Asta e probabil mulţumirea şi răsplata pentru insistenţele celor de la Cluj, la început, cînd l-am adus pe Dorinel la Cluj", a spus Crişan."
Sursa: GSP
Interesanta declaratie.
Inca o proba in plus daca mai era cazul,ca meciul de la Dej de anul trecut a fost de tot rasul !
Pacat ca a ajuns un corupt precum Paszkany sa vorbeasca urat despre unul dintre cei mai valorosi jucatori ai ai Generatiei de aur.
Oameni ca acest blatis si ca Muresan trebuie ignorati..
Este o dovada ca foarte multa lume (Dorinel, poate si Martin Tudor, poate si altii) putea sa inceapa sa vorbeasca dupa acel meci, daca Liga ar fi avut onestitatea de a incepe o ancheta. Dar Liga inseamna Mitica, care ne-a anuntat fericit inca de acum cativa ani ca a reusit sa elimine blaturile din fotbal. Inseamna ca blaturile sunt imposibile, asa ca n-are sens sa anchetezi.
Baietii astia de la National TV care comenteaza meciul echipei de sub pod sunt pur si simplu dezgustatori.Dupa ce doar ei si cu respectivul arbitru au vazut un penalty cum rar vezi ,in loc sa se rezume la meciul acesta ei au probleme cu publicul Stelei care a injurat nationala !
Cat profesionalism domnilor.. :roll:
Vai, vai, nu se poate asa ceva. Superba echipa de sub podul Grant este dezavantajata clar de arbitrii ... pai cum sa dai numai un jucator advers afara ?? Nu tineti minte ce s-a intamplat cu Steaua, cand au fost egalati tot de o echipa in 10 oameni ? Minim 2 trebuiau eliminati ! Plus, Maftei nu trebuia sa primeasca galben ci Zaharia de la Gloria !
si penalty inexistent...
Joi, urmeaza si pentru echipa de podari un meci adevarat cu PSG. Sper sa-i spulbere cu tot cu vagoane, seminte, fuste largi si tot ce mai exista in Jiulesti.
Am observat ca la acest meci biletele sunt extrem de ieftine tinand cont de adversarul pe care il intalnesc si mai nou datorita reparatiilor, 'arena visinie' are 9000 de locuri.
Sunt curios daca vor fi ocupate toate. :lol:
PS : Aa..si apropo, ati vazut reclama facuta de Antena 1 pentru meciul de joi ?! :lol: :lol:
Pur si simplu penibila !
PS : Aa..si apropo, ati vazut reclama facuta de Antena 1 pentru meciul de joi ?! :lol: :lol:Pur si simplu penibila !
nu numai reclama e penibila...
Ma supara rau sa o spun dar asta e adevarul ... ma uit la meciul Rapidului cu PSG si au aratat in prima repriza ceva ce noua ne-a lipsit aproape complet si cu Lyon si cu Real : tupeu si dorinta de lupta. Chiar vor sa castige ... nu cred ca le sta capul la schimbul de tricouri.
Intr-adevar se pare ca podarii joaca destul de bine, acum sa vedem daca ii tin plamanii si in repriza a 2-a si nervii. Deja am vazut o intrare foarte urata a lui Rada in prima repriza. Poate vedem un cap "a la Sapaunaru" sau poate vor francezii sa serveasca un picior in gat de data asta specialistul : Coman.
Anul trecut in meciul cu Lens am jucat mult mai bine ca ei, si am facut si scor cu conationalii celor de la PSG.
In final, bafta PSG ! :lol:
Na,ca s-a terminat 0-0...ar fi culmea sa nu se califice ciorile din grup asta de doi lei! :lol:
las sa faca si ei puncte !! k ii bine pt Romania
bine, bine... dar chiar trebuia sa scrie Steaua cu "s" mic!? Sa se spele pe maini cand scriu cuvantul asta, si la gura de cas ...cand il rostesc. Asta e. Zici Rapid, zici tzigan.
Cea mai mare performanta eliminarea in fata noastra ...
http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/multimedia/foto/uefawall.html (prima poza)
Se mai si mandresc cu asta... :lol: :lol: :lol: steagcruce2
Din cate vad, cei de la Gazeta au scris Steaua cu s mic in link-ul de mai sus de pe ciori.ro.
Fanii rapidisti cãtre jucãtori: "Ne-am sãturat sã ne bucurãm doar atunci cînd Steaua pierde în cupele europene, în loc sã sãrbãtorim victoriile Rapidului"
www.gsp.ro
Nu mai comparati Lyon cu PSG. In Franta lucrurile stau in felul urmator: Lyon, apoi urmeaza o prapastie, iar la capatul prapastiei sunt restul echipelor. PSG este umba echipei care facea furori acum cativa ani.