FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu un ochi in curtea contracandidatelor la locul 2

«1161718192047»
flo220305.09.2006 15:10

deosebit! desi cred ca mai bine stie la tambal :wink:

Bogdan4Steaua06.09.2006 18:34

A fost redusa suspendarea lui Zicu la o singura etapa, deci va putea evolua contra noastra. Nu stiu daca este o veste buna sau proasta. Inclin spre prima varianta.

skorpio1506.09.2006 18:38

Foarte bine! Rapedu va juca in 10. :lol:

Virgil07.09.2006 01:03

Zicu e un jucator care se remarca doar prin salariul imens pe care-l primeste aproximativ degeaba.In jur de 1600 Euro/zi,spunea Turcu din conducerea lui Dinamo.Evident,grosul banilor vin din Italia.

sorin_77707.09.2006 02:40

Zicu are bulan la bani, nu si la goluri... :lol: :lol: :lol:

I.N.Money07.09.2006 07:42

Oare cei de la Inter au habar ca Zicu este al lor? :D

skorpio1507.09.2006 15:22

Grosso, Vieira, Ibrahimovici, Materazzi, Zicu... :!: Chiar dac-ar avea, il reneaga! :lol:

ktalyn08.09.2006 09:39

eu sper sa nu se mai intample ca anul' trecut cand ne'a dat gol in Ghencea..poate de data asta ia un rosu :wink: oricum la cat alearga el e km acelasi lucru!

 

 

 

steaua_ro steagcruce2 steagcruce2 steaua_ro

broken08.09.2006 15:10

la cum a jucat zicu in ultima vreme....eu zic ca nu va reusi sa inscrie nici daca ar fi singur pe teren... :twisted:

bi_8608.09.2006 16:44
I.N.Money08.09.2006 18:25

Mai nou vad ca Zicu a reusit sa il invete pe Griffiths tainele ratarii cu poarta goala :roll: ...

Motanu D08.09.2006 18:28

@I.N.Money:

 

Asta e o arta. Nu oricine e capabil de asa ceva.

 

Apropo, oare cand il invata si Dica pe Oprita tainele oportunismului ? :roll:

I.N.Money08.09.2006 18:31

Pentru Oprita remediu este vizionarea a sute de casete cu Inzaghi :lol:

c.ronaldo1709.09.2006 04:32

ceavetzi cu Oprita? a dat 3 goluri in camp anul asta... pana acuma... mi se pare ca joaca f bine mie... ce ati vrea de la el... sal copie pe Ronaldinho.... :roll:

ktalyn09.09.2006 14:59

CFR-Jiu' 1-1 eram sigur k astia nu pot sa mearga pana la capat iar asta se va dovedi si in etapele viitoare...

bodanelu09.09.2006 16:07

cat rahat a putut sa manance Moldovan la viata lui...

sorin_77710.09.2006 12:30

Etapa mai are un meci, un meci in care sper ca [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] sa faca fericiti stelisti si sa isi aduca contributia la primul esec al cainilor... Nu de alta, dar SE POATE Laca, SE POATE!!!!

laca_710.09.2006 12:40

Au batut pe Vaslui si se cred pe cai mari cu doua nimereli marca moldo-jeg si zic ca-s mai buni decat noi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nero10.09.2006 14:23

Si cu toate ca se poate, echipa nu-l ajuta pe [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]: Mara e in minus, iar in aparare sunt vreo 2 care ofera mari oportunitati cateilor. Unul ar fi Rusu.

Bogdan4Steaua10.09.2006 14:25

Nu pot sa nu remarc tenta evidenta pro-Dinamo a comentatorului TVR. Sper sa nu aiba ocazia sa urle la vreun posibil gol.

I.N.Money10.09.2006 14:34

Cosmescu din cate stiu eu este stelist,dar si eu am cam remarcat ce ai zis tu Bogdan :? .

Bogdan4Steaua10.09.2006 14:38

M-a surprins cu cata usurinta se pronunta asupra unor faze in prima repriza(toate fazele fiind pro-Dinamo).

 

Si sintagme de genul "Dinamo ar face bine sa evite astfel de greseli pentru ca UTA i-ar putea surprinde" nu mi se par normale. Era ca si cum Dinamo ar fi jucat contra unei echipe straine intr-o cupa europeana. Am sa il urmaresc si in a doua repriza.

Nero10.09.2006 15:00

Inaintea comentariului as pune totusi meciul in sine, si anume usurinta cu care aradenii pierd mingea in terenul advers (ba chiar si in propriul teren). Parca nu vor sa castige. In atari conditii, un 0-0 m-ar bucura nespus. Din pacate, nu cred ca vor rezista aradenii pana la capat, dar inca mai SPER!

 

Edit: nici n-am apucat sa validez postul, ca l-au si dat :cry:

 

Asta e, trebuie sa ne bazam numai pe noi, ca celelalte echipe nu par decise sa-i incurce.

fular-campionii

c.ronaldo1710.09.2006 15:09

yo nici nu ma uit la meci .... nam chef sai vad saptamana asta pe Catzei.... :lol: :lol:

cmt-steaua10.09.2006 15:19

sa speram k ii bate uta... sa plece cu coada intre picioare ..

«1161718192047»