in primul rand postul pentru visinii a fost sters pe
forumul lor..., a fost sters si contul ca si cum nu
ar fi existat.. nu era injuratura ci o atentionare
asupra faulturilor si duritatilor care le-au
invatat de la Moldovan.De asemenea le prevedeam ca in conditii de arbitraj normal in tara si afara vor
juca in 9-10 oameni for ever.E o rautate datorata
faptului ca au fost mereu exclusi de la masa
invingatorilor si a impresiei ca sunt persecutati.
Asta cu persecutia e o boala ramasa de la impuscatu.
Chiar un rapidist veritabil ma atentiona ca orice
echipa joaca cu manusi cu noi iar pe ei vor sa-i
bata.Si ura asupra tuturor care nu sunt cu ei.
la caini in schimb limbajul raspunsurilor a fost
relativ de bun simt..contul exista... nu m-a injurat
nimeni..
Apropo , dog , ce vroiai sa le spuna fiara jucatorilor sai !? sa intre la rupere la picioarele
atacantilor lui Steaua ,in perioada calificarilor
pentru C.L.??!! ........ cred ca nici Rednic nu
le-ar fi spus asta fundasilor vostri....
cam asta cu uta-Steaua..
