FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - CFR Cluj 2-0

«1789101112»
vlad7513.05.2006 19:51

Veniti maine la stadion sa va zic o faza tare!!!!!

Kristy_Cj13.05.2006 19:56

OFF-TOPIC doar asa sa stim unde suntem si care e valoarea la Steaua

 

Echipa ideala a sezonului 2005-2006

Coman 51(puncte)

Goian 76 Radoi 58 Daniel 53 Ghionea 52 Ogararu 52

Dica 66 Nicolita 52 Delgado 51 Adriano 50 Bostina 46

 

Steaua:Goian(4 goluri),Dica(5 goluri),Radoi(1 gol),Nicolita(3 goluri),Ghionea(0 goluri),Ogararu(0 goluri),Bostina(0 goluri)

Sevilia:Daniel(0 goluri),Adriano(0 goluri)

Basel:Delgado

Rapid:Coman(0 goluri)

 

Top atacanti:

1.Saviola--------Sevilla------------40 puncte(6 goluri)

2.Viduka---------Middlesbrough----38(5 goluri)

3.Hasselbaink----Middlesbrough-----37(4 goluri)

4.Iacob----------Steaua----------35(3 goluri)

5.Kanouté--------Sevilla------------32(4 goluri

6.Maccarone------Middlesbrough----26(5 goluri)

7.Ayegbeni-------Middlesbrough-----26(2 goluri)

Ionutdal14.05.2006 05:50

O sa venim toti care putem :lol: , oricum 30 000 tot o sa fim daca nu venim toti , daca venim toti adica 45 000 vom face si spectacol va bate si Steaua cu 3-0

 

VICTORIE !!!

manuela14.05.2006 07:03

Se pare ca o sa vina si Zenga la meci. :)

piemont14.05.2006 08:24

AZI E ZIUA CEA MARE!

daca invingem pe Cluj 100%luam campionatul.

sunt sigur ca in cazul unei victorii azi, moralul baietilor se va ridica si in meciul cu Sportul nu o sa lase sa le scape titlu 23!

asadar, stelisti de pretutindeni, azi sa nu ne ponegrim echipa, sa n-o injuram, sa fim acolo in tribune si s-o incurajam de la un capat la altu!

INIMA NOASTRA, INIMA NOASTRA/VA FI TOTDEAUNA ROS ALBASTRA!!!!!!!!!

FORZA Steaua!

Costty14.05.2006 09:10

Ordinea la meciul Steaua - CFR Cluj va fi asigurata de 400 de jandarmi. Suporterii Stelei vor sta la tribuna I, tribuna a II-a si peluza a II-a, iar superterii clujeni la peluza I. Accesul pe stadion se va face de la ora 18,30

 

Pai astia sunt idioti? Pt 50 de oameni nu va intra nimeni la peluza I?

blooDhooD14.05.2006 10:30
Ordinea la meciul Steaua - CFR Cluj va fi asigurata de 400 de jandarmi. Suporterii Stelei vor sta la tribuna I, tribuna a II-a si peluza a II-a, iar superterii clujeni la peluza I. Accesul pe stadion se va face de la ora 18,30

 

Pai astia sunt idioti? Pt 50 de oameni nu va intra nimeni la peluza I?

 

Oricum nu cred ca mergea nimeni la peluza I..

***alex***14.05.2006 10:48

Pai si ce are daca vii la peluza 2? Sau la tribuna a 2-a ca e cu 2 lei mai scump :)

forever_STEAUA14.05.2006 11:35
@ forever_steaua

 

Multumim pentru ajutor. :wink:

 

Oricand, cu placere... :twisted:

 

[...]Dacă până în prezent se discuta despre revenirea lui Rădoi pe teren abia în partida cu Sportul, din etapa viitoare, există posibilitatea ca acesta să joace chiar azi, în meciul cu CFR Cluj. Principalul argument este, conform unor surse apropiate clubului din Ghencea, întrevederea pe care Rădoi a avut-o cu tehnicianul echipei, Cosmin Olăroiu, dar şi cu medicii care l-au consultat. Întâlnirea a avut loc vineri după-amiază, concluzia fiind că Rădoi ar putea renunţa la ghips, iar zona secţionată să fie protejată cu o faşă specială, fabricată din acelaşi material cu cea pe care a purtat-o portarul Carlos atunci când a avut degetul mic al mâinii drepte fracturat.

De altfel, Rădoi a obţinut viza pentru SUA şi va fi prezent alături de echipa naţională, deşi iniţial s-a spus că acesta nu va face deplasarea, semn că recuperarea sa decurge foarte bine.[...]

 

 

sursa: fituica de doi lei (vechi)

 

Ar fi foarte bine daca Radoi ar putea juca in meciul de azi, dar am mai spus-o: ne-am mai ars cu "vindecari miraculoase"

 

Indiferent, daca va intra sau nu Radoi, cei care vor intra pe teren trebuie sa castige meciul.

DTP-Ludacris14.05.2006 12:43

Vreau sa iau o camera digitala la meci ...se poate intra cu ea ?Nu vreau sa o iau si sa nu imi dea voie cu ea ca nu am la cine sa o las afara.. :roll: ...

 

astept raspuns :P

Costty14.05.2006 14:09
Pai si ce are daca vii la peluza 2? Sau la tribuna a 2-a ca e cu 2 lei mai scump  :)

 

Eu oricum vin la peluza 2, dar speram ca vom fi 45000 de stelisti deseara..

***alex***14.05.2006 14:10

Nu cred ca vor fi mai mult de 20.000

d3str0y3r14.05.2006 15:14

Probabil ca dupa 20.30 se lasa intrarea libera si mai intra citeva mii, ca si la meciul cu Pandurii

***alex***14.05.2006 15:37

Pe o vreme asa frumoasa sa speram ca va fi si o victorie frumoasa! Am plecat la stadion... Ne vedem in peluza :wink:

 

FORZA Steaua!!!

Ionutdal14.05.2006 16:00

Acum plec si eu , se pare ca este o vreme senzationala cum va fi si victoria Stelei . Veniti toti la meci este si pacat sa nu veniti pe vremea asta superba . FORZA Steaua

DTP-Ludacris14.05.2006 16:03

In 20 min plec si yo...dar vreau sa stiu dak am voie la meci cu Camera... ???? pls

alexia_radoi14.05.2006 16:19
Probabil ca dupa 20.30 se lasa intrarea libera si mai intra citeva mii, ca si la meciul cu Pandurii

 

pai atunci ne strangem si noi..cand e moka :?

radusteaua14.05.2006 16:48

TVR 1 A ANUNTAT CA JOACA Radoi

Cristian C14.05.2006 16:57

Va fi un meci deosebit de greu.Steaua este condamnata sa castige daca vrea sa ramana in lupta pentru titlu.Anul trecut a fost acel soc de dupa meciul cu FC National,urmat de trei victorii consecutive.

Sper ca istoria sa se repete si dupa incidentele de la Bistrita sa invingem tot pana la final.

alex_Ra214.05.2006 17:09

Joaca Mirel Radoi!am stiut ca o sa joace, marti am facut un pariu cu cineva ca o sa joace cu cfru, si se pare ca am castigat, hehe...sper sa conduca echipa spre una din cele 5 victorii din acest final de sezon...SPRE 23!!!

andreea_s14.05.2006 17:12

Sa dea Dumnezeu sa fie bine asta seara. Trebuie sa castigam acest meci, baietii trebuie sa lupte cu tot sufletul! Hai baieti sa trecem de acest hop!

 

HAI Steaua!

danut chiorean14.05.2006 18:07

Hai baietii! Incet, dar sigur...

Excelent Mirel, cata determinare!!!

danut chiorean14.05.2006 18:32

Sper ca la pauza Oli sa-l bage pe P. Marin in locul lui Nesu. Asta micu e zvapaiat, rau de tot...

spre_2414.05.2006 18:33

hai baieti spre 23 ca trebuie...trebuie neaaparat ! sper sa castigam, !

Lari_FrzSt14.05.2006 18:45
In 20 min plec si yo...dar vreau sa stiu daca am voie la meci cu Camera... ???? pls
Bietu` om, i-as fi raspuns eu daca stiam. Cand scrie nu stiu cine o tampenie mai apar inca vreo 10 posturi cu quote-uri din mesaj, da cand are omu` nevoie de ajutor... :roll: Da cine is yo pan` la urma... :?

Zicea unu mai sus ceva de genu: victorie Steaua: 3-0. Vise taica vise(nu ca nu ar fi in stare, dar Dorinel are prea multa ambitie, si asta se vede cu ochiul liber)Si marmota...

In rest, meciul e destul de mishto. M-am saturat de jocurile in care echipa nu iese din poarta si mai ca iti vine sa dai cu pumnu`-n geam( 8O ...)

 

Forza Steaua!!!

«1789101112»