Avand in vedere absentele lui Radoi,Ghionea si Iacob, eu m-am gandit la urmatoarea asezare:
______________Cernea____________
Ogararu________Goian_________Marin
____Baciu/Lovin_____Paraschiv______
Nicolita_______Dica________Cristocea
______Cristea_______Oprita_________
Un 3-5-2 cu Para si Baciu(sau Lovin) pe post de inchizatori, Dica in spatele varfurilor Oprita si Cristea(pacat ca nu avem aici alte solutii)...
Cred ca trebuie sa ne asteptam la un joc deschis, Dorinel este un antrenor tanar care are nevoie de rezultate si cred ca va incerca sa obtina cat mai mult din acest meci, dar sper ca Oli sa-si demonstreze plusul de experienta in...
Acest meci este foarte important ca toate celelalte care au mai ramas de jucat, dar eu unul cred ca va fi mai usor decat cu Pandurii... pronostic?
Victorie! Alta varianta nu intra in discutie!
FORZA Steaua
SPRE 23 :arrow: