Pe mine m-au cam dezamagit doi jucatori la acest joc, e vorba de Oprita si Nesu.Nu stiu ce se intampla cu ei,alteori niste jucatori fantastici la meciul asta mi-au lasat un gust amar.Oprita nu mai e acelasi jucator fantastic pe care toti il iubeam asta de cand cu accidentarea mai lunga pe care a suferit-o,acum ceva timp...nu mai tin minte exact cand s-a intamplat dar stiu ca nu il mai recunosc.Nici cu Nesu nu inteleg ce se intampla,i-a priit foarte mult perioada cu Protasov dar acum este pur si simplu bezmetic,atat in aparare cat si in urcarile lui...
Despre joc...nu a fost rau,benzile parca nu au mers cum ma asteptam,Nicolita si Cristocea nu au rupt gura targului cu toate ca ma asteptam sa o faca plus ca nu au fost sustinuti si de nesu/Ogararu, Ogararu mi se pare foarte apatic si nu e asa bataios cum este Balan de exemplu dar in aparare este mult mai sigur, Radoi a fost foarte bun ca de obicei,stie sa faca ordine la mijloc,Goian fantastic.
