FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - CFR Cluj 2-0

«167891012»
axl2312.05.2006 18:18

ce mama dracu e porcaria asta de mai sus?

sa fim seriosi, ne batem joc de scoala?

M@rmota12.05.2006 18:47

@Ady_Militari Pozie pt Steaua

 

:lol: incredibil...poate te remarca cineva...ai innebunit sa postezi asa ceva? :wink:

 

 

La naiba....1-0 pt "ratuste" si mai sunt doar 2 minute de prelungiri... :(

bogdanutz712.05.2006 19:02

Gol din offsaid....dar nu mai conteaza , ca se stia cine va castiga meciul!!!

Chiar ce frumos sr fi sa vdm duminica seara stadionul plin ! Haideti la meci sa sustimen echipa ca au nevoie de noi!

FORZA

radu_ultras12.05.2006 20:40

Nu conteaza ce-au facut "porumbeii", era de asteptat. Important e sa fim toti maine pe stadion sa purtam echipa spre un nou titlu!

 

FORZA Steaua!

martanu12.05.2006 20:48

Era clar ca gloria bisnita lui tatuka Jenel

nu va incurca pasarelele din cragiulesti.

 

Oare o fi adevarat ca Oprita este acidentat?

Nu ca este intr-o forma care sa ma faca sa-l vreau

in teren, pur si simplu vreau sa fie variate

de atac(cel putin teoretice). Eu inca il regret

pe Rica Neaga, ce bun ar fi fosat acum...... :wink:

razvan9313.05.2006 06:38

eu il regret mai mult`pe Claudiu Raducanu....inscrie aproape din ori ce pozitie......

axl2313.05.2006 09:33

cel mai nasol e ca maine e ziua mea si sunt de serviciu, n-o sa vad nici meciul, hai, baieti, faceti-mi un cadou frumos, merit. 2-0. pentru noi. :D

ce tare, pe prima pagina e o poza cu Dorinel tinand cupa de anul trecut, barvo!

Kristy_Cj13.05.2006 15:07
eu il regret mai mult`pe Claudiu Raducanu....inscrie aproape din ori ce pozitie......

 

Cred ca ai vrut sa zici NEAGA...daca nu ma insel in tur a fost la Vaslui si a dat 1 sau 2 goluri

Adevaratul stelist e Neaga si sunt slabi manageri daca nu-l aduc inapoi si aduc cine stie ce iranian sau irakian

axl2313.05.2006 15:19

eu cred ca razvan93 facea misto in legatura cu Raducanu. si n-auzi ca Gigi vrea echipa 100% romaneasca, de unde atatia iranieni sau pakistanezi? ca irakieni imi pare ca n-au campionat, au alt sport national, unul mai violent. :D

Kristy_Cj13.05.2006 15:26

Pai da tot aduce Gigi straini,sa-l aduca pe Gerald :lol: ...asta cred si eu ca facea misto cu Raducanu

 

Daca vrea sa aduca straini am auzit ca Fiji are golgheter sau din Tonga un mijlocas,si daca confirma astia s-ar putea sa aduca un inchizator din palestina cu tot cu centura de explosiv...in caz ca scapa Macarone...baga un kamikaze :lol: :lol: :lol:

forever_STEAUA13.05.2006 15:35

@Kristy_Cj si axl22

 

Ati cam deviat de la subiect... Exista un thread dedicat transferurilor si altul dedicat bancurilor...

 

Aici e vorba de meciul cu CFR Cluj...

Kristy_Cj13.05.2006 15:39

Scuze,ai dreptate suntem off-topic...despre meciul cu CFR avem un singur gand <VICTORIE> orice altceva e catasrofal si titlul e dus...pentru moral,pentru puncte,pentru 23 sper sa batem CFR

Virgil13.05.2006 16:27

@ forever_steaua

 

Multumim pentru ajutor. :wink:

ramonik_stelista13.05.2006 18:30

O sa fie un meci greu dar aam incredere in Steaua si o sa castigam.....trebuie neaparat sa castigam..sper sa nu castige rapidu asta-seara asa am avea mai multe sanse la titlu...FORZA Steaua

Virgil13.05.2006 18:44

Din pacate Rapidul a jucat ieri seara(12.05.06) si a castigat la limita,1 - 0.

Probabil ca vroiai sa spui de Dinamo.

Motanu D13.05.2006 19:25
Probabil ca vroiai sa spui de Dinamo.

 

Te referi cumva la echipa aia batuta de Vaslui in groapa ?

Virgil13.05.2006 19:27

Exact la ea.Am vazut insa o echipa adevarata,FC Vaslui.Cu un varf de atac-V.Badea- care m-a impresionat placut.

Motanu D13.05.2006 19:28

Sa nu uitam ca Badea ne-a dat si nou un gol frumos ! Si a marcat si cu tiganii...

Ar fi o solutie !

Virgil13.05.2006 19:30

Sigur ca ar fi,dar e prost Porumboiu sa renunte la el ?

Rednic a reusit sa puna pe picioare si sa salveze de la retrogradare,o echipa care in tur era de râs,cu Claudiu Raducanu in frunte.

pisybaby13.05.2006 19:31

eu am mare incredere in echipa in meciul de maine,sper ca s-au mobilizat si ca o sa avem o seara placuta! :D

Virgil13.05.2006 19:34

Inseamna ca nu stii ce ne asteapta.Un meci greu.Si mai ales incarcat de miza.Pentru ca Doamne fereste,orice pas gresit,inseamna o sansa in minus.

I.N.Money13.05.2006 19:35

Daca noi batem maine,putem sa spunem ca am scapat definitiv de o candidata la titlu,de Dinamo..

Kristy_Cj13.05.2006 19:36

Ei sa fim seriosi,ca daca era asa bun nu se zbateau la retrogradare,noi avem atacanti buni pacat ca nu joaca serios...cel mai important e sa batem CFR,dar mie frica pt ca e o echipa foarte buna

Dan_BKL13.05.2006 19:45

Dinamo isi demonstreaza inca o data valoarea dupa 4-5 cu sportul si 1-1 cu Iasi vine acest 1-2 cu Vaslui care aduce inca o palma cainilor.

Borcea se gandeste sa isi inscie gloabele in Intertoto.

Meciul cu CFR de maine e greu dar vom castiga fara probleme.

vlad7513.05.2006 19:51

Veniti maine la stadion sa va zic o faza tare!!!!!

«167891012»