...
In alta ordine de idei, Clujul, ca de altfel toate echipele mici, va da totul in meciul cu Steaua. Nu pentru ca se afla pe locul 5, ci pentru ca joaca ipotriva Stelei. Sa nu uitam ca e si putin orgoliu la mijloc : Martin Tudor si Dorinel Munteanu.
Trebuie sa-ti zic ceva,in primul rand CFR nu e o echipa mica,ci medie,nu e intamplator pe locul 5,nu a ajuns intamplator in finala Intertoto...dar cu toate astea Steaua ar trebui sa castige usor pt ca Lens i-a batut cu 4-2 la general,iar Steaua pe Lens cu 4-0 deci logic ar fi sa castigam lejer
Posted: 12 May 2006 01:03 Post subject:
Stai linistit ca ii batem pe CFR-isti,n-am zis clujeni,pt ca si eu sunt tot clujean ,dar stelist si o sa dam 2 goluri chiar daca da Copos prima,desi stati linistit ca mai bine ar juca el cu Rapid numai sa nu le dea bani,la cat e de zgarcit
NU SPRE 23 CI SPRE Ch. League
Avem parte de o brigada buna de arbitri si nu cred ca o sa fie meciul asta nici un furt,acesta o sa fie un test,iar daca batem CFR-ul luam titlu
Nu mai posta mesaje consecutive. Foloseste butonul edit. Moderatorii