@ I.N.Money
Adica 20 de puncte din totalul de 41.
Adica mai multe goluri marcate in deplasare decat acasa.16 fata de 10.
Adica de 4 ori mai multe goluri primite in deplasare decat acasa.16 fata de 4.
Concluzia ar fi ca in deplasare lasa prudenta de acasa si joaca.Marcheaza mult,dar si primeste mult.
Faptul ca vin sa joace ne avantajeaza.Nu vor sta ca altii,cu autobaza in poarta.
Vor fi goluri.
Steaua sustine duminica, la ora 20:30, un meci extrem de important, impotriva lui CFR Cluj. Situatia este complicata si de absentele unor jucatori de marca ai campioanei. Facem apel, la toti suporterii, sa umple stadionul National. Este nevoie mai mult ca oricand de prezenta fanilor, in numar cat mai mare, pentru a sprijini echipa in tentativa de a cuceri titlul 23. Veniti la stadion si sustineti echipa, mai ales acum, in momentele dificile.
