Bostina e un nesimtit. abia se misca, nu inteleg de ce nu se cere afara, daca vede ca nu mai poate.
tare mi-e frica ca dupa puaza o sa jucam si mai prost
(.
Sincer nu il inteleg pe Olaroiu asta! Cu jocul asta mare minune daca prindem Cupa UEFA la anul!!
