FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Bistrita - STEAUA 1-0

«12345622»
SebaS06.05.2006 15:51

Bostina e un nesimtit. abia se misca, nu inteleg de ce nu se cere afara, daca vede ca nu mai poate.

tare mi-e frica ca dupa puaza o sa jucam si mai prost :((.

Sincer nu il inteleg pe Olaroiu asta! Cu jocul asta mare minune daca prindem Cupa UEFA la anul!!

vlad7506.05.2006 15:51

poate eu vad alt meci fata de voi,dar chiar asa sa nu puna osul la treaba jucatorii nostri??..dau impresia ca vor sa saboteze pe cineva de la echipa,poate pe Olaroiu.

ss lucki06.05.2006 15:55

Refuz sa cred ca se poate termina un vis in maniera asta... dam cu piciorul unei situatii extraodrinare pe care o aveam acum doua saptamani... cat de tampit poate fi Oli!!!!

mariuss_d06.05.2006 15:55

Eu zic ca ar trebui schimbati Bostina si Paraschiv la pauza...

Cata_PN06.05.2006 15:55

nu jucam nimic...cred ca doar o minune ne mai poate salva de la un rezultat negativ...oricum..Forza Steaua!!!..pana la capat

***alex***06.05.2006 15:55

Nu-l mai injurati atat pe Olaroiu, ganditi-va cine a gresit la marcaj la gol, cine e iubit si da pase proaste, cine nu stie sa faca stop, cine rateaza din 6-7 m de doua ori!

bogdanutz706.05.2006 15:57

Sincer nu pot sa inteleg jocul nostru! Jucam sub orice critica . Bostina si Oprita nu joaca nimik . Dar de fapt cine joaca?!?!? Cristea , Cristocea si Iacob ar trebui introdusi in teren , si daca nici cu ei nu reusim sa batem azi , adio titlu si poate si adio podium . TREBUIE SCHIMBAT CEVA IN JOC!!!

FORZA

DTP-Ludacris06.05.2006 16:00

Da....Oli o sa introduca unul din " atacantii " nostri prin minutul 85 :evil:

 

Nu se joaca nimic...,mingii pe flancuri...degajarii spre careul advers... :cry:

 

hai Steaua..sper intru-un miracol

vlad7506.05.2006 16:01

Ogararu inca nu poate intelege de ce nu joaca finala cupei UEFA cu Sevilla,ca el n-a luat niciun galben in returul cu Boro!!!....sa-i explice cineva ca nu joaca finala!...iar Dica este suparat ca a luat galben cu Boro si nu poate juca finala!!!...Explicati-i si lui Dica ca nu joaca nici el finala cupei UEFA.Dar cel mai important este ca nu joaca echipa Steaua finala,ca au stat unii cu gandul la cartonase!Treziti-va in repriza a 2-a adormitilor!!

mariuss_d06.05.2006 16:01

Hai baieti mai aveti 45 de minute sa redresati situatia!

bogdanutz706.05.2006 16:01

Nicio schimbare la pauza? E clar! Olaroiu e prost rau!! Nu cred ca o sa castigam azi. sa dea Domnu sa ma insel!

mariuss_d06.05.2006 16:04

Se pare ca pt marele nostru antrenor mister Oli totul merge perfect.. avand invedere ca nu a facut nici o scimbare... :(

Lari_FrzSt06.05.2006 16:09
   Gloria - Steaua 0-3
Doar daca se reincepe jocul de la 0. Oricum ma bucur ca esti optimista :D Las` ca si 3-1 ii bun.
steaua8806.05.2006 16:12
Doar daca se reincepe jocul de la 0. Oricum ma bucur ca esti optimista  Las` ca si 3-1 ii bun.

 

un 1:3 mi-ar place mai mult. ;-)

 

sper sa batem azi, da nu prea cred. sper sa ma insel.

forever_STEAUA06.05.2006 16:13

@Lari_FrzSt

 

A dat pronosticul cand inca nu eram condusi... fi mai atenta.

 

Se pare ca intra Iacob...

ss lucki06.05.2006 16:13

Idiotul de Oli nu stie sa gestioneze situatiile de criza... el are un prag psihologic la locurile 3-4 si nu-l poate depasi nici cum... handicapatul dreaku'

Lari_FrzSt06.05.2006 16:15
Olaroiule risca si tu o data si odata!!!
Intrebare: daca ar risca, ar face ce vrei tu si ar rata, ai spune `macar a incercat` sau ai continua sa il injuri? Nu cred ca sub toata presiunea suporterilor care il `adora profund` e in stare sa riste. Sau cine stie...In fine, Oli nu e de Steaua, si asta e clar!
Lari_FrzSt06.05.2006 16:18
@Lari_FrzSt

 

A dat pronosticul cand inca nu eram condusi... fi mai atenta.

Da` nu am criticat-o. Am spus numai ca nu se mai poate DIN PACATE.
***alex***06.05.2006 16:20

Tot Oli e de vina ca atacam in valuri si ca ratam incredibil?

Ayrton06.05.2006 16:21

Avem si mult ghinion, 2 bare... Trebuie sa presam si sigur va veni golul!

ss lucki06.05.2006 16:22

atacam haotic, Oli nu stie ce e ala pressing sustinut in jumatea adversarului...

***alex***06.05.2006 16:23

Si acum tot Oli e de vina pentru ca a dat asisentul ofsaid cand nu a fost?

mariuss_d06.05.2006 16:28

Mai alex.. se pare ca tu esti suporter Oli... De ce nu il scoate pe Oprita ala ca se vede din avion ca e pe langa.. Si el trebuie sa faca schimbari ca sa incerce sa impinga echipa mai in fata.

Uite acum in min 75 a scos sabau si atacantul sau.. asteptam raspunsul lui Oli...sa speram ca va veni pana in minutul 90...

alex_m8706.05.2006 16:32

De ce nu-i baga pe Cristea si Cristocea? Oprita si Paraschiv nu joaca nimic. De ce cred eu ca o sa-i schimbe abia in minutul 85?

***alex***06.05.2006 16:33

Nu sunt suporter Oli vreau doar sa arat ca in meciul acesta el nu este vinovat, jucatorii au ratat foarte mult + eu zic ca Dica era in pozitie regulamentara cand a scapat singur, iar la Nicolita a fost 11m!!! Dupa meci cred ca o sa iasa scandal, dupa parerea mea arbitrul a viciat rezultatul!

«12345622»