nu sunt de acord ca dc pierdem nu luam campionatul. pt ca nu cred ca rapid va bate tot, de-acum incolo.
si nici ca nu am merita campionatul dc pierdem sambata. ce? rapid il merita? in tur au fost pe nicaieri. Dinamo? ei sunt pe nicaieri de mult timp.
Sportul Studentesc?... ar fi o chestie, da' nu cred. au o mentalitate de genul "tragem linie la final si vedem ce-a iesit" (ca si rapidu'). nu frate! iti propui sa castigi, si castigi! asta insemna sa fii un invingator, nu?
asa ca tot Steaua va fii campioana! greu, ca si anul trecut, dar tot noi vom fii invingatori. dar anul asta trebuie sa mergem si in Liga Campionilor, altfel degeaba tot castigam campionatul. dar asta e o alta discutie...
