Gloria "Bisnita" este cea mai urata
echipa din Romania. Vor fi stimulati
sigur de cracrarapid.
As vrea sa-l vad pe Dica jucand pe post
de conducator de joc, nu atacant. In atac
as miza pe un cuplu Iacob/Cristea.
Pe final poate entuziasmul unui Ochirosii
sau Simion ar fii util, dar cum Oli este
prudent, ma indoiesc ca o sa-i foloseasca.
Marea problema sunt atacantii: in ultimele
jocuri au fost foarte ineficienti(pe Dica
nu i-l socotesc ca atacant), nu prea au marcat.
De aici cred ca vin problemele: o echipa in
care marca fundasii si mijlocasii va castiga
(daca o va face) tot timpul la o diferenta mica
si de destule ori cu emotii. Ar fi cazul sa se investeasca intr-un atacant, Mazilu sau un altul
din strainatate, sa scapam de meteahna asta.
PS: Ce echipa imputita si cracrarapid, nu le
platesc jucatorilor lor banii, dar au bani de
stimulat alte echipe. Nu cred ca se indoieste
cineva ca excrocul ala de Copos nu va umbla cu
cioara vopsita acum cand are ocazia