ideea noastra a celor din Petrosani si ei suporterilor jiului!a fost aceea de a inpiedica Dinamo pt a lua Steaua titlul!dar cu multa tristetze nu am putut deoarece neau furat albitri care 100%erau in mana cu dinamovisti!acuma asta este!hai Jiu!si titlul la Steaua!
Eu ma oftic ca Jiul a avut 3 ocazii imense la 2-1 pentru Dinamo, din care 2 din 2 metrii. Daca ati fi egalat sigur Dinamo n-ar mai fi castigat. + ca Dinamo a avut un noroc chior la golul 3 ca a deviat fundasul mingea in bara si apoi aceasta a intrat in poarta.
Bafta in continuare in campionat! Mai putzin in meciul cu Steaua ![]()
Si sper sa castigatzi in Giulesti in ultima etapa.
