Daca e adevarat ca MM s-a luat la bataie cu Padureanu si ca i-ar fi zis ca vrea sa-l vada mort e jalnic. Dupa pumnul de anul trecut aplicat unui suporter acum ar fi prea de tot sa se ia la bataie cu un presedinte de club.
Noi ce pretentzii sa mai avem cand:
- MM se bate cu cine apuca, cand jigneste pe toata lumea.
- Gigi aduce preotzii sa faca slujbe pe stadion si spune ca Diavolul a vrut sa nu se califice in finala si la fel ca MM se cearta cu totzi.
- Cand Olaroiu inca mai are cateva DVD-uri cu tactici defensive de urmarit si abia apoi o sa le scoata din dulap pe cele cu tactici ofensive.
- Cand Gigi vrea CL dar nu aduce jucatori decat daca sunt liberi de contract si cei pe care da bani sunt slabutzi(Cristocea si Carlos).
- Cand Gigi in loc sa il aduca antrenor pe [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color], D. Munteanu sau Dan Petrescu il aduce antrenor pe Olaroiu doar pentru ca e prieten cu el.