Situatia e albastra :evil:
Cu Sportul sigur nu castigam, de fapt ce zic eu cu Sportul, nu mai e sigur nici un meci pana la sfarsitul campionatului.
Da-o naibii de treaba, pana si potaile si-au revenit de la 2-0 si 3-1 si au reusit sa dea patru goluri, ce dracu' avem de nu mai intra mingea in poarta?
Daca jucam ca in ultimele doua meciuri (de fapt trei cu rrapizii) suntem in pericol sa nu mai castigam nici un meci pana la sfarsit, de fapt dupa jocul din seara asta mi-e clar ca in momentul asta ne-ar bate orice echipa din A, poate si cateva din B.
Si culmea e ca nu vad solutia. Chiar daca ar pleca Olaroiu, ce antrenor ar mai face minuni in cateva etape? Nu s-ar baga nici Mourinho, si chiar daca s-ar baga ce se poate face pe ultima suta de metri, cu un lot epuizat si cu un patron care viseaza cai verzi pe pereti? Si care pe deasupra trebuie sa suporte si gargaunii din capul lui Jiji.
Scuza cu arbitrii nu tine, daca o invocam mereu ajungem la fel de penibili ca Borcica. Teoretic, nu trebuia sa avem probleme la meciul asta, avand in vedere ca juca liderul campionatului, semifinalista de UEFA cu o echipa de mana a doua. Chiar daca ne anulau arbitrii 6 goluri, trebuia sa marcam 8, plecand de la diferenta teoretica de valoare si de miza jocului.
Cu durere in suflet, CU Steaua PANA LA...