Nu fac pe stelistu, fiindca nu sant. Dar pentru ca dinamoprostia a primit stelisti si n-au fost banatzi, m-am gandit ca bunul simtz poate fi primit si pe FC Steaua, nu?
Stii ce face dinamoprostia ?! Permite ca Steaua sa fie injurata in toate felurile, baneaza majoritatea stelistilor care n-au ce face si intra acolo, iar la cei ramasi le pune un avatar cu o oaie alergand. Asa ca ciocu mic! 8O
Va rog puneti-mi un avatar cu un ""caine"". Nu ma supar
Pe cat punem pariu ca am eu o poza cu un "caine" care te-ar supara? 
Iata ce zice regulamentul:
5.2 Avatar
Este interzisa folosirea ca avatar a:
Imaginilor care prin continutul lor provoaca iritare in randul suporterilor clubului Steaua. In aceasta categorie intra si imagini continand simboluri, sigle ale cluburilor rivale. Daca acest tip de imagini isi vor face aparitia, vor fi sterse fara avertizarea utilizatorului ce le foloseste, iar daca acesta va incerca sa le refoloseasca va fi avertizat.
In nici un caz nu vom inlocui imaginile cu ceva ofensator sau ironic la adresa utilizatorului.