FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B - Procesul etapei

«1789101116»
PoWeR02.06.2006 13:53

Pariuri_romania - Power_steaua_6 4-5 ... meci deschis, multe raspurnari de situatie, carotase rosii ... 3 pct :D

lordandrey0002.06.2006 14:00

meci superb.Pacat,era sa bat dar am promit rosu :( asta e.Succes mai departe power!!!!

hurricane_msg02.06.2006 14:36
Etapa 17:Hurricane_msg - Power_steaua_6 = 4 - 1 :)
costy_a02.06.2006 17:10

costy_a1 - marinescu_dani2005 3-1

hurricane_msg02.06.2006 19:59
Etapa 18:Marinescu_dani2005- Hurricane_msg = 2 - 6 :D
Prodigy_andrey03.06.2006 07:39
Etapa 18:Marinescu_dani2005- Hurricane_msg = 2 - 6  :D
:( vad k totzi il bat pe marinescu si el pe mine m-o batut :( da las k vine urmatoru meci :twisted:
Prodigy_andrey03.06.2006 08:34
Etapa 18: andrey_gogo 6-1 andrei_marius06 (mi-am luat revansa) :P :twisted:
brun3tt03.06.2006 11:46

pariuriromania - brun3tt 1-3

lordandrey0003.06.2006 11:47

pariuriromania 1-3 brun3t meci deschis.Felicitari brun3t

bhuttu03.06.2006 12:31

Restanta din etapa VIII: Clas_mail - Brun3tt 0-2

 

Cu asta cred ca mi-am terminat restantele. Nu-i gasesc pe savu Bogdan si pe costy a1.

brun3tt03.06.2006 12:31

clas_mail - brun3tt 0-2 .....si revin in fortzaaa cu 2 victorii la rand :lol:

Prodigy_andrey03.06.2006 13:42
clas_mail - brun3tt 0-2  .....si revin in fortzaaa cu 2 victorii la rand  :lol:
Ce Perfomantza :P va datzi voi seama !! glumeam bravo brun3tt tot asa ;) sa scapi de retrogradare
Dani200503.06.2006 13:43

savubogdanus-marinescu_dani2005=3-3

geegee2103.06.2006 14:12

Clas_mail - Savubogdanus 0-1

brun3tt03.06.2006 15:01

Prodigy...nu ma mai lauda atata :lol: ,ca acush vin infrangerile....lasa-ma sa ma bucur linistit de astea 2 victorii :lol: :lol: ...si poate vine si a 3-a :twisted: :twisted:

costy_a03.06.2006 15:40

costy_a1 -clas_mail 8-1

brun3tt03.06.2006 16:16

ionutz......power zice ca meciul meu cu el e castigat de el cu 3-0!!! daca asa e ,as intreba de ce???...pentru ca el cand i-am lasat mesaj pe msng daca joaca,a tacut ca melcu,nici macar n-a catadicsit sa raspunda........si acu cand sta si el pe mesenger se umfla in pene ca e meciul lui cu 3-0,ca eu sunt vinovat ca trebuia jucat de nush cate saptamani.....poi asta stiu si eu,dar el nu stie sa raspunda ,sau trebe sa-l invete cineva cum se utilizeaza mesengerul??? ...el raspunde cand are el chef si cand ii convine,si dupa aia mai face si pe nisnaiu'.

 

 

BRAVO Dom' Power,felicitari.......iti donez scorul de 3-0,sa te simti fericit!!!

mihai141105.06.2006 07:48

Andrey_gogo - Mihai1411 0-1

Prodigy_andrey05.06.2006 08:52
Andrey_gogo - Mihai1411 0-1
gg Frate :D meci echilibrat ..... insa de data asta ai castigat tu ;) tzi-ai luat revansa 8)
PoWeR05.06.2006 12:07

bun3tt, mai bine ai tace si ti-ai juca meciurile la timp

brun3tt05.06.2006 13:58

power,deja n-are rost sa mai discut cu tine...te crezi prea "galactic"...vezi de treburile tale,nu esti tu moderator aici sa ma critici tu pe mine,mai bine fi mai prietenos,ca nu jucam pe bani baiat...jucam pentru fun...dar daca tie ti-e frica sa joci,asta e altceva.bafta in continuare

i0nutz8305.06.2006 14:07

avertisment power pentru comportament necorespunzator.

ultras_andrei_i05.06.2006 16:57

savubogdanus-andrei_marius06=1-2.in sfarsit o victorie

PoWeR05.06.2006 19:00

sorry pt comportament necorespunzator :P

bhuttu05.06.2006 19:22

Clas_mail - Hurricane_msg 4-3

 

3 puncte pretioase, care sper sa ma ajute sa ies din zona fierbinte.

«1789101116»