pariuri_romania baga-ma in lista ta de mess sa jucam odata!ca mie imi da eroare.
pariuri_romania baga-ma in lista ta de mess sa jucam odata!ca mie imi da eroare.
marinescu_dani2005-pariuriromania=3-2
vezi ca id-ul e pariuriromania
si mie imi da eroare ![]()
e adevarat ca Juventus014ever s-a retras? :?: ca l-am intrebat daca jucam etapa si mi-a zis ca s-a retras demult ... :!:
da sa retras
ionescurn 2-5 pariuriromania :lol:
etapa a 7-a:meci restanta andrei_marius06-clas_mail=2-0.in sfarsit o victorie ![]()
Mihai1411- Brun3tt 2-1....meci f echilibrat....decis de o gresala grava de portar
ps: brunet cand iesi cu portarul tine apasat pe w pana degajeaza nu mai luat degetul de pe w :wink:
ms pt sfat Mihai,deja insa e prea tarziu pt portaru meu...a patit precum Escobar ala de la Columbia de la mondiale din 94:))))....adica POWW POWW...is dead ![]()
etapa a 10-a andrei_marius-brun3tt=2-0.am avut noroc,bafta brun3t si baga-o in poarta nu mai rata :wink:
andrey_gogo-marinescu_dani2005=2-3
gg meci echilibrat insa am luat-oandrey_gogo-marinescu_dani2005=2-3
Etapa a XV-a andrey_gogo 6-1 clas_mail mi-am revenit ![]()
andrey_gogo - clas_mail 6-1
Sa ma mai consolez cu golul marcat?
andrey_gogo 3-2 costy_a1 Moama in minutu 85 era 2-1 pentru adversar si cu 3 sferturi din echipa mea la el in teren am reusit sa revin
oricum bv costy
SI cu asta yo mi-am incheiat meciurile care le aveam de jucat :twisted: in afara de meciu cu dogu_91 care tot nu mi-o dat accept si nush dak s-a retras sau nu
astept un raspuns !
mah ce e cu dogu_91 ca nici mie nu mi-a dat accept?
Nush ma frate am vazut k la multzi o fost problema astamah ce e cu dogu_91 ca nici mie nu mi-a dat accept?
Etapa XIV: Power_steaua_6 - Andrei_marius06 3-1 ... cu greu dar am castigat
power_steaua-06-andrei_marius06=3-1.am condus cu 1-0,am ratat de mai multe ori singur cu portaru,si am luat 3 goluri in 10min. ![]()
restanta etapa XI: Clas_mail - Power_steaua_6 2-5
costy_a1-savubogdanus 2-2
andrei_marius06-pariuri_romania=3-1
ai avut bulan andreimarius06 :evil: