FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B - Procesul etapei

«15678916»
ultras_andrei_i26.05.2006 06:21

pariuri_romania baga-ma in lista ta de mess sa jucam odata!ca mie imi da eroare.

Dani200526.05.2006 13:22

marinescu_dani2005-pariuriromania=3-2

Dani200526.05.2006 13:22

vezi ca id-ul e pariuriromania

lordandrey0026.05.2006 14:20

si mie imi da eroare :(

hurricane_msg26.05.2006 16:35

e adevarat ca Juventus014ever s-a retras? :?: ca l-am intrebat daca jucam etapa si mi-a zis ca s-a retras demult ... :!:

lordandrey0026.05.2006 18:31

da sa retras

lordandrey0026.05.2006 18:58

ionescurn 2-5 pariuriromania :lol:

ultras_andrei_i26.05.2006 21:06

etapa a 7-a:meci restanta andrei_marius06-clas_mail=2-0.in sfarsit o victorie :P

mihai141127.05.2006 07:41

Mihai1411- Brun3tt 2-1....meci f echilibrat....decis de o gresala grava de portar

ps: brunet cand iesi cu portarul tine apasat pe w pana degajeaza nu mai luat degetul de pe w :wink:

brun3tt27.05.2006 08:13

ms pt sfat Mihai,deja insa e prea tarziu pt portaru meu...a patit precum Escobar ala de la Columbia de la mondiale din 94:))))....adica POWW POWW...is dead :))

ultras_andrei_i27.05.2006 08:13

etapa a 10-a andrei_marius-brun3tt=2-0.am avut noroc,bafta brun3t si baga-o in poarta nu mai rata :wink:

Dani200527.05.2006 08:19

andrey_gogo-marinescu_dani2005=2-3

Prodigy_andrey27.05.2006 08:31
andrey_gogo-marinescu_dani2005=2-3
gg meci echilibrat insa am luat-o :( bv tzie Dani !! bine k o batut si amarata aia de nationala pe irlanda macar :D
Prodigy_andrey27.05.2006 19:30

Etapa a XV-a andrey_gogo 6-1 clas_mail mi-am revenit :D

bhuttu27.05.2006 19:30

andrey_gogo - clas_mail 6-1

 

Sa ma mai consolez cu golul marcat?

Prodigy_andrey27.05.2006 19:55

andrey_gogo 3-2 costy_a1 Moama in minutu 85 era 2-1 pentru adversar si cu 3 sferturi din echipa mea la el in teren am reusit sa revin :D oricum bv costy

Prodigy_andrey27.05.2006 19:59

SI cu asta yo mi-am incheiat meciurile care le aveam de jucat :twisted: in afara de meciu cu dogu_91 care tot nu mi-o dat accept si nush dak s-a retras sau nu :( astept un raspuns !

Dani200527.05.2006 21:46

mah ce e cu dogu_91 ca nici mie nu mi-a dat accept?

Prodigy_andrey28.05.2006 09:53
mah ce e cu dogu_91 ca nici mie nu mi-a dat accept?
Nush ma frate am vazut k la multzi o fost problema asta :( si parca o lasa un post in care scria k se retrage k nu-i convine echipa................ asa k nush ce facem :(
PoWeR28.05.2006 11:25

Etapa XIV: Power_steaua_6 - Andrei_marius06 3-1 ... cu greu dar am castigat

ultras_andrei_i28.05.2006 11:25

power_steaua-06-andrei_marius06=3-1.am condus cu 1-0,am ratat de mai multe ori singur cu portaru,si am luat 3 goluri in 10min. :(

PoWeR28.05.2006 11:58

restanta etapa XI: Clas_mail - Power_steaua_6 2-5

costy_a28.05.2006 16:22

costy_a1-savubogdanus 2-2

ultras_andrei_i28.05.2006 17:59

andrei_marius06-pariuri_romania=3-1

lordandrey0029.05.2006 12:56

ai avut bulan andreimarius06 :evil:

«15678916»