FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B - Procesul etapei

«14567816»
i0nutz8322.05.2006 08:28

postate et. XI si XII..

COmymanele22.05.2006 16:42

MAN IO NUMAI POT JUCA IN ACEST CAMPIONAT MIAM ALES ECHIPA REPEDE ATUNCI SI NU AM JUCATORI SI PORTAR MA CHINUI FAC FAZE DAU GOLURI FRUMOASE DA RATEZ SI IA NISTE GOLURI PRAF IO NUMAI joc DECAT DACA IMI IAU ALTA ECHIPA!!!

hurricane_msg22.05.2006 16:43
Etapa 12:Dogu_91 - Hurricane_msg = 2 - 6 :lol: :)
Prodigy_andrey22.05.2006 17:42

Mah dogu_91 de ce nu imi dai accept pe mess mah ?? si ce astetptzi tot timpu sa te bage ceilaltzi pe tine ?? k vad k nu ii prima oara cand se intampla asta!! dai accept odata sau dak nu baga-ma tu k sa nu fie probleme dupaia !! id-u meu andrey_gogo

Prodigy_andrey22.05.2006 19:13
MAN IO NUMAI POT JUCA IN ACEST CAMPIONAT MIAM ALES ECHIPA REPEDE ATUNCI SI NU AM JUCATORI SI PORTAR MA CHINUI FAC FAZE DAU GOLURI FRUMOASE DA RATEZ SI IA NISTE GOLURI PRAF IO NUMAI joc DECAT DACA IMI IAU ALTA ECHIPA!!!
Si dak chiar te retragi sa vedem ce spune Sefu` (ionutz) castig cu 3-0 sau ........?? Astept raspuns Patroane :P
Un!t3d Roon3y23.05.2006 06:43

ionescusrn 2-2 mihai1411

i0nutz8323.05.2006 10:47
IO NUMAI joc DECAT DACA IMI IAU ALTA ECHIPA!!!

 

Nici yo nu mai joc, e prea cald afara .. ;)

radooku_steaua23.05.2006 14:09

ionutze inscrie-ma si pe mine in campionatul viitor pls

mihai141123.05.2006 18:50
MAN IO NUMAI POT JUCA IN ACEST CAMPIONAT MIAM ALES ECHIPA REPEDE ATUNCI SI NU AM JUCATORI SI PORTAR MA CHINUI FAC FAZE DAU GOLURI FRUMOASE DA RATEZ SI IA NISTE GOLURI PRAF IO NUMAI joc DECAT DACA IMI IAU ALTA ECHIPA!!!

 

cate greseli de ortografie......cine te-a pus frate sa te inscrii daca nu iti convine ce echipa ai prins?nici mie nu imi place arsenal ca cel mai bun jucator de cap are 80.....si e fundas....si eu joc pe centrari......

hurricane_msg23.05.2006 20:12
Etapa 11:Hurricane_msg - Andrei_marius06 = 1 - 0 , am avut si noroc si un om in minus si am dat o bara la propria poarta :)) era sa fie autogol frumos. Bine ca am castigat!!! :D
ultras_andrei_i23.05.2006 20:13

hurricane_msg-andrei_marius06=1-0.mare ghinion am avut :( am nu imi mergea D la centrari,ca altfel era scoru.sa scapi de vreo 5 ori la centrari si in loc sa dai cu capu faci stop?nuhst ce s-a intamplat

Prodigy_andrey24.05.2006 13:28

No yo nush ce sa fac cu dogu_91 asta si nici de savu nu mai dau !! :( ce sa fac ??

Prodigy_andrey24.05.2006 14:22

Etapa XII-a Andrey_gogo 6 - 1 Savubogdanus (conexiune super nashpa) da oricum sper sa nu retrogradezi in "C" Bogdane succes pe mai departe :D

PoWeR24.05.2006 18:47

ionescusrn - power_steaua_6 0 - 3 ... unele probleme de conexiune 8O

PoWeR24.05.2006 18:49

il astept pe clas_mail ... da` vad ca inca nu a intrat :?

i0nutz8325.05.2006 07:51

clas_mail si-a rezolvat pb cu netul, va recupera toate meciurile.. Rugamintea mea e sa scrieti clar numarul etapei cand jucati restantele cu el..

 

PS: postate ultimele trei etape ale turului..

mihai141125.05.2006 08:42

Andrei_marius06 - Mihai1411 1-4

mihai141125.05.2006 08:43

Mihai1411- Juventus014ever 3-0

mihai141125.05.2006 12:31

Etapa X

 

Mihai1411- Clas_mail 5-0

bhuttu25.05.2006 12:35

Mihai1411- Clas_mail 5-0

 

Meci contand pentru etapa a X-a. Liverpool umilita in fata propriilor suporteri, deloc numerosi pentru aceasta restanta.

 

Totodata prima restanta jucata. In cel mai scurt timp o sa incerc sa ma aduc la zi.

 

Etapa XII: Pariuri_romania - Clas_mail 2-0

lordandrey0025.05.2006 13:46

pariuriromania 2-0 class_mail :D

lordandrey0025.05.2006 14:14

ba dogu intra so tu pe mess!!!

:!:

mihai141125.05.2006 16:28

Hurricane_msg - Mihai1411 5-4....ce meci....a avut 3-1....am dat un gol de la mijloc.....4-4...si in min 90 a avut penalty :(...ciudat...toate suturile au intrat in poarta

hurricane_msg25.05.2006 16:28
Etapa 15:Hurricane_msg - Mihai1411 = 5 - 4
hurricane_msg25.05.2006 17:02
Etapa 14:Savubogdanus - Hurricane_msg = 2 - 3 :D:)
«14567816»