FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B - Procesul etapei

«12345616»
i0nutz8314.05.2006 23:24

In primul rand, nu mai avansati voi scoruri la masa verde.. in al doilea, sper ca pana astazi seara(luni, 15.05) sa se joace tot ce nu s-a jucat pana acum. In caz contrar, voi lua deciziile care se impun.

COmymanele15.05.2006 04:56

ia zi ionut nu am fost mereum pe mess online?

mihai141115.05.2006 08:30

pai da-mi ba nene un buzz sa jucam...ieri dc nu ai vrut sa jucam?

COmymanele15.05.2006 12:08

cum si tu ai avut treaba in week end si io am avut

Da tot vb. mult pe aci sa mor

i0nutz8315.05.2006 13:50
ia zi ionut nu am fost mereum pe mess online?

 

Nu monitorizez timpul petrecut pe net de vreunul dintre voi.. ;)

COmymanele15.05.2006 14:27

un meci frumos cu ocazi cu rasturnari de scor ma condus cu 2-0 dar Roma a revenit frumos

dogu-mihai1411 =4-3

mihai141115.05.2006 14:29

da si omu' la 3-2 pasa numai cu fundasii,eu am zis sa fiu fair play si sa joc la 2-0 ca puteam si eu sa dau full defense si sa pasez cu portaru....asta e alta-data o sa stiu si cand am 1-0.....sa nu va suparati ca pasez tot meciul cu fundasii,gg

 

ps: actualizeaza cineva clasamentul sau...?

brun3tt15.05.2006 15:05

dogu_91 - brun3tt 1-3

brun3tt15.05.2006 16:10

costy_a1 - brun3tt 2-2

i0nutz8315.05.2006 20:53

Punct.

mihai141116.05.2006 10:22

Mihai1411- Costy_a1 6-0

Prodigy_andrey16.05.2006 11:51

Tzin sa va anuntz k l-am batut pe castigoatorul campionatului Danutz12345 cu 4-1 :P deci neaparat tre sa promovez!! :D

mihai141116.05.2006 12:07

eu il bat mereu cand jucam pe bere :lol:

Prodigy_andrey16.05.2006 14:47

andrey_gogo 5-1 pariuriromania

i0nutz8316.05.2006 14:58

Cine nu-l mai bate pe danutz00000 in ziua de azi?;)

mihai141116.05.2006 15:21

Savubogdanus - Mihai1411 1-3

Un!t3d Roon3y16.05.2006 18:13

ionescusrn 1-0 hurricane_msg

Un!t3d Roon3y16.05.2006 18:43

ionescusrn 5-1 brun3tt

Dani200516.05.2006 19:33

andrei_marius06 cand jucam?da si tu allow la mess.

Dani200516.05.2006 20:13

juventus014ever-marinescu_dani2005=0-2

ultras_andrei_i17.05.2006 06:46

clas_mail mai intra si u pe mess,sa jucam etapa.nici accept nu mi-ai dat pe mess.

i0nutz8317.05.2006 07:27

clas_mail se muta, a spus ca va intra mai rar pe net.. Vom vedea ce facem cu el..

Prodigy_andrey17.05.2006 17:00

Mah da jucatzi-va meciurile dak tot suntezi in campionatu asta !!

ultras_andrei_i17.05.2006 18:13

marinescu_dani2005-andrei_marius06=2-2

geegee2117.05.2006 20:47

Vad ca Power_steaua nu vrea sa joace. Io i-am dat mesaje el fiind pe mess da nu mi-a raspuns nimic. Nu e vina mea ca nu am jucat meciul

«12345616»