FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B - Procesul etapei

«123416»
Prodigy_andrey03.05.2006 20:38
Andrey_gogo-andrei_marius06=2-3.Meci strans,andrei_marius06 invingand
Meci chiar foarte strans !! dar asta e am pierdut!! de data asta norocul o fost cu tine :P we`ll see it next time :P
i0nutz8303.05.2006 21:18

severe_ro - juventus 0-3. *

bhuttu03.05.2006 21:29

Costy_a1 - Clas_mail 7 - 2 :oops:

 

No comment!! :cry:

Un!t3d Roon3y04.05.2006 18:26

Etapa 3 : ionescusrn 7-2 savubogdanus :D

PoWeR05.05.2006 10:25

pariuriromania - power_steaua_6 3 - 5

 

Meci placut, multe ratari ... primele mele puncte :lol:

Dani200505.05.2006 17:08

Ionutz te rog sa corectezi tu la mine in clasament ca la golaveraj nu e 4-4 e 5-3 pt mine.Mersi :)

costy_a07.05.2006 14:37

costy_a - ionescusrn 5-1

COmymanele08.05.2006 14:43

mai vine Brunet sa joace meciu cu mine in mod normal trebuie sa castig la masa verde si nu are ce sa zica ca io am fost mereu pe mess (poate sa il intrebe pe ionutz83)

ultras_andrei_i08.05.2006 17:05

dogu_91 ce faci mah?hai sa jucam etapa o data .De ce nu intri pe mess?

la 22 sa jucam k?te astept

lordandrey0008.05.2006 18:03

hurricane_msg intra si tu pe mess. Altfel jucam maine ca eu pot...depinde de tine.

geegee2108.05.2006 18:10

Brun3tt - Savubogdanus 4-3 :(

bhuttu08.05.2006 21:03

Clas_mail - Marinescu_dani2005 0-5

 

Scurt, sec, fara replica. Cel mai bun adversar de pana acum.

Dani200508.05.2006 21:06

class_mail-marinescu_dani2005=0-5

ultras_andrei_i09.05.2006 07:46

andrei_marius06-dogu91=2-1.Invata sa fi fair-play.nu mai trisa.

mihai141109.05.2006 08:13

eu nu dau de severe_ro.......acum 3 zile era pe messenger dar i-am tot lasat mesaje si nu raspunde....

lordandrey0009.05.2006 08:14

deci, ieri cand ajung acasa am mesaj de la hurricane_msg, cu care am etapa, ca sa jucam azi(adica ieri) ca maine nu are timp. Am stat de la 18:30 pana la 23 si ceva si nu a aparut. I-am dat mesaj sa jucam azi dimineata ca am timp...Si e aproape ora 12 si nu da semne de viata.

lordandrey0009.05.2006 09:14

Este 12 si 10 si hurricane_msg nu a intrat! Am castigat?

hurricane_msg09.05.2006 14:19

ai castigat pe naiba :)).........dc ai iesit tocmai cand eu am intrat ieri? nu m-ai vazut? ..... am vb cu ionut si ne-a amanat meciul....da vad ca de ex nici acum nu esti....eu mai astept.....da vad ca tot u esti indignat dupa c ca te-am anuntat din timp....

hurricane_msg09.05.2006 15:07
Etapa IV Hurricane_msg - Pariuri_romania = 1 - 0 :lol:
lordandrey0009.05.2006 15:09

un meci urat!! Am ratat in ultima secunda singur cu portaru! :evil:

i0nutz8311.05.2006 09:01

Et. V si VI postate..

ultras_andrei_i11.05.2006 16:42

savubogdanus-andrei_marius06=3-3.ce ghinion am avut :( .am luat gol in min 87.asta e

Un!t3d Roon3y11.05.2006 16:56

Etapa 5: marinescu_dani2005 1-4 ionescusrn

Dani200511.05.2006 16:56

marinescu_dani2005-ionescusrn=1-4

mihai141111.05.2006 17:43

mda.....dogu_91 nu mi-a dat accept inca......andrey_gogo cica ca domne nu ii merge bine netul si nu joaca....de ce v-ati mai inscris frate in camionat daca nu sunteti in stare sa jucati si nu aveti conexiune buna?

«123416»