pai ce sa ii ceri unui agarici care vb numai la misto si mai si incepe sa injure lumea cand il incinge la fifa?copiez?la ce vocabular ai saracule in tine n-am ce copia de la tine
ps: ma bati tu la fifa cu mai mult de 3-0?=))buahahhaa te-a batut de 2 ori,tu 1 data ratonule
