FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B - Procesul etapei

«1141516»
mihai141102.07.2006 21:09

pai ce sa ii ceri unui agarici care vb numai la misto si mai si incepe sa injure lumea cand il incinge la fifa?copiez?la ce vocabular ai saracule in tine n-am ce copia de la tine

 

ps: ma bati tu la fifa cu mai mult de 3-0?=))buahahhaa te-a batut de 2 ori,tu 1 data ratonule

Dani200502.07.2006 21:30

power_steaua_6-marinescu_dani2005=2-3

hurricane_msg03.07.2006 13:01

Mihaita nu vezi ca nu te baga nimeni in seama?...fara sa insulti nu-mi poti face fata :lol: ... hai gata ...ai liber :))

mihai141103.07.2006 13:17

pai te-a insultat natura prima,si pe urma eu :wink:

Hurricane _in_vitro trebuia sa-ti faci nickul :wink:

johnny0603.07.2006 13:19

deja toata chestia asta devine enervanta. mai terminati si voi ca va treziti cu bannuri sau alte sanctiuni. poate ionutz numa vrea sa vada cat de departe ajungeti cu chestia asta si dupa aia va aplica sanctiuni. asa ca potoliti-va!! :x

mihai141103.07.2006 13:23

tu ai termina in fata unui laptar analfabet minor? :roll:

hurricane_msg03.07.2006 13:35

johny ai dreptate...cel mai destept cedeaza...este ultima replica p care ti-o voi mai da Mihaita - copil din flori ... d acum in colo nu-ti mai bag in seama dovezile tale d om incult

i0nutz8303.07.2006 14:04

Ban 3 zile hurricane_msg, mihai1411. Aveti nevoie de o pauza.

«1141516»