FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B - Procesul etapei

«113141516»
hurricane_msg30.06.2006 19:14

Mihaita esti multumit ma ca a pierdut gogo? ... n-a mai fost blat si asta ... mai bucurestene ... si asa tu esti o rasa superioara(bucurestean) ... noi suntem din provincie ... dupa logica ta de la tara adica ... ;) ... ne mai vedem noi ... ;)

Prodigy_andrey30.06.2006 19:17
Mihaita esti multumit ma ca a pierdut gogo? ... n-a mai fost blat si asta ... mai bucurestene ... si asa tu esti o rasa superioara(bucurestean) ... noi suntem din provincie ... dupa logica ta de la tara adica ... ;) ... ne mai vedem noi ... ;)
Lol`z ce s-o intamplat fratilor ?? oricine poate pierde sau castiga la scor indiferent cu cine joci !! depinde de forma si de noroc :D Bv Mihai k ai iesit pe primul loc ! care repet nu conteaza :) Sper sa nu retrogradeze nici unul din noi sezonul viitor din A inapoi aici :lol: Bafta tuturor
mihai141101.07.2006 06:40
Mihaita esti multumit ma ca a pierdut gogo? ... n-a mai fost blat si asta ... mai bucurestene ... si asa tu esti o rasa superioara(bucurestean) ... noi suntem din provincie ... dupa logica ta de la tara adica ... ;) ... ne mai vedem noi ... ;)

 

da sunt multumit,cand am zis ca e blat am glumit grasutule :roll:

PoWeR01.07.2006 07:30

blat .

Prodigy_andrey01.07.2006 09:07

Si iata s-a incheiat Diviza B ! Sunt bucuros macar k am promovat si k am avut cel mai bun golaveraj cu 118 goluri si il declar pe Shevcenko Golgeter :) No si dak zice Mihai k o avut cea mai buna aparare yo am avut a 2-a aparare cu 4 goluri in plus :D

mihai141101.07.2006 11:39

eu al 2 lea atac cu Henry golgheter....+ cea mai buna aparare 8)

hurricane_msg01.07.2006 15:32

PROGRAM INCOMPLET! ... asa ca n-am cum sa verific si eu clasamentul,pe care probabil l-a facut Mihaita(130 d ani :)) ) ... oricum nu conteaza ... nu ma intereseaza ... nu intru in polemici cu un om prea mic pt mine

mihai141101.07.2006 15:53

cum adica program incomplet? :roll:

baiatul e cam dus sau m-i se pare doar mie?

de cand au bagat astia net in lanul de porumb se gasesc multe stixuri cu limba mare sa vorbeasca numai aiureli.Nu am 130,am cu 1 mai mult decat ionut.Daca eu sunt prea mic pt tine,tu esti prea TERMINAT pt mine

 

Oricum ai terminat pe 2,verifica ce vrei,deci esti slab gagarine :lol:

PoWeR01.07.2006 16:42

bataie :D ?

Prodigy_andrey01.07.2006 16:54

nu-i mai intarata si tu power si voi nu va mai certatzi fratilor ;)

PoWeR01.07.2006 17:59

baietzi, astia din B care am promovat, ce-ar fi sa facem asa un fel de "triunghiular" in 6 :D ... sa ne mentinem in forma si sa ne pregatim pt div A, ca acolo`i baza ... astept ceva opinii :lol:

hurricane_msg01.07.2006 18:17

mihitza du-te la culcarica ca e tarziu... :lol: ...grisuletzul l-ai mancat? ... daca ai minte macar cat o gaina ai sa vezi ca programul diviziei b nu e completat ... si nu te mai lega d mine ca nu ma pun la mintea ta... ai ajuns sa te certi cu unu d 17 ani...ti-am mai zis...daca ne intalnim fata in fata cred ca faci pe tine Mihaita :lol:

mihai141101.07.2006 18:30

mda se poate ,frate dar le zici,astea le gandesti tu sau le auzi pe santier la tara?ti-am zis mai ingrasa-te cu vreo 50 kg si ma bati....SIGUR

 

oricum esti prea terminat din toate punctele de vedere :wink:

johnny0601.07.2006 21:16

nu e lumea cam off-topic pe aici?? :?

mihai141102.07.2006 08:27

ba e...dar ce sa-i faci daca nu stie sa citeasca

PoWeR02.07.2006 08:34

revenind ... :

 

baietzi, astia din B care am promovat, ce-ar fi sa facem asa un fel de "triunghiular" in 6 :D ... sa ne mentinem in forma si sa ne pregatim pt div A, ca acolo`i baza ... astept ceva opinii  :lol:
mihai141102.07.2006 09:06

eu zic in 4 ca 2 se duc la baraj :D

Prodigy_andrey02.07.2006 09:31
eu zic in 4 ca 2 se duc la baraj  :D
nu se mai disputa barajele pt k au fost multzi retrasi sau exclusi ;) Deci putem 6 numa spunetzii si lui Ionutz dak poate Deschide un topic cu acest mini-turneu .......Si dak este de acord :D Si putem juca ca la triunghilare fiecare cu fiecare ;) si cel cu mai multe puncte castiga :roll:
i0nutz8302.07.2006 11:18

Puteti juca, postati toate rezultatele la "AMICALE".

Prodigy_andrey02.07.2006 12:35
Puteti juca, postati toate rezultatele la "AMICALE".
Ms......... am postat eu Structura mini-turneului la amicale intratzi si vedetzi :D
hurricane_msg02.07.2006 15:59

Mihaita retrage-te ca esti expirat :))

mihai141102.07.2006 16:01

la ce vorbe si ce gandire ai in tine taranica se pare ca tu esti ala expirat

hurricane_msg02.07.2006 17:02

prostanacule...mai si copiezi acum? :D

johnny0602.07.2006 20:32

spectacol moca... ceva de genu duelurilor din 8 mile (numa k nu is pe muzica). vad k s-a creat o rivalitate gen Steaua-Dinamo intre asti doi mari giocatori. se potolesc ei pana la urma oricum.

hurricane_msg02.07.2006 20:38

johny eu sunt Steaua ;) ... si asta inseamna mereu invingator :D

«113141516»