Mihai1411- Brun3tt 2-5,m-am relaxat de cand am promovat :lol: ...gg brunett
Mihai1411- Brun3tt 2-5,m-am relaxat de cand am promovat :lol: ...gg brunett
ionutz...clarifica situatia in ceea ce priveste meciul meu din tur cu POWER(el mi-a zis atunci ca te-a intrebat pe tine si tu i-ai zis ca a castigat cu 3-0)...ca deja trebe sa jucam returul si acum cand ti-am scris acest mesaj deja i-am lasat si lui pe mail unul sa jucam,....sper sa nu faca iar ca atunci ,si dupa aia sa spuna ca e numai vina mea ca n-am jucat.
eu sunt aici ... ![]()
Rejucati meciul tur !
andrey_gogo 5-4 costi_a1 super meci cu multe rasturnari de scor si cu multe goluri
gg costi.Sper k mi-am asigurat promovarea ![]()
Rejucati meciul tur !
ok ... jucam si meciul tur, doar sa am cu cine :-w
Savubogdanus !! de ce nu-mi raspunzi pe mess ?? tre sa jucam meciu frate
da-i si tu un buzzz
power_steaua_6 - brun3tt 6-3 (rejucare din tur)
savubogdanus 0-4 andrey_gogo Numa 4
meci dominat clar pana in minutu 75 ........ dupa care zici k o venit lenaea la milano
dar e bine si asa rau
............ Spre Divizia A
Etapa XXV
Mihai1411- Clas_mail (restanta) 5-0
Etapa XXVMihai1411- Clas_mail (restanta) 5-0
cand l-ai prins pe clas_mail ca numa nu dau de el ~X(
era online aseara.....inainte de meci si am jucat in pauza....din cate vad tu nu prea esti pe messenger...el era aseara,mi-a zis omu' ca munceste mult si sta prost cu timpul
Intradevar aseara o fost pe mess clas_mail insa nu a stat multera online aseara.....inainte de meci si am jucat in pauza....din cate vad tu nu prea esti pe messenger...el era aseara,mi-a zis omu' ca munceste mult si sta prost cu timpul
acu fac clasamentul....ce bataie pe primul loc intre mine,Andrei gogo si hurricane :lol: eu am pierdut totusi 3 pcte cu brunet :cry:
si yo am pierdut cu huricame 2 puncte in pana mea si yo zic k am fost clar peste elacu fac clasamentul....ce bataie pe primul loc intre mine,Andrei gogo si hurricane :lol: eu am pierdut totusi 3 pcte cu brunet :cry:
ba baiatule...io nu vreau sa ma contrazic acum cu orisicine, dar n-are rost sa faci tu aprecieri asipra jocului meu. Cum de ai fost tu asa clar peste mine?...lasa-ne,lasa-ne...
lol`z tare mah !! te-am condus tot meciu si ai dat ultimele 2 goluri in ultimele 3 min si cu niste suturi din alea kkcioase si ai fost mai bun !! Bv mah esti mah bun !! asa sa fie cum zici tuba baiatule...io nu vreau sa ma contrazic acum cu orisicine, dar n-are rost sa faci tu aprecieri asipra jocului meu. Cum de ai fost tu asa clar peste mine?...lasa-ne,lasa-ne...
aparent andrey_gogo a luat prea in serios lozinca "intotdeauna superiori". in fine, se potoleste el cand ajunge in divizia a si vede cum se joaca acolo...
Pot sa stiu si yo care ii treaba ta in discutzia asta ??mi se pare mie sau tu nu mai esti in campionatu asta ?? ..........................nu mai esti asa k te rog scuteste-ma de comentarii k tu nu ai nici o treaba cu ce vb noi aici clar ??aparent andrey_gogo a luat prea in serios lozinca "intotdeauna superiori". in fine, se potoleste el cand ajunge in divizia a si vede cum se joaca acolo...
lol
Andrei_marius06 - Mihai1411 1-3
ionescusrn 4-3 power_steaua_6
meci echilibrat, pacat ca am luat bataie. Da` iata cum se inteteste lupta pentru locu` 4
)