FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B - Procesul etapei

«1111213141516»
mihai141120.06.2006 12:35

Mihai1411- Brun3tt 2-5,m-am relaxat de cand am promovat :lol: ...gg brunett

brun3tt20.06.2006 12:42

ionutz...clarifica situatia in ceea ce priveste meciul meu din tur cu POWER(el mi-a zis atunci ca te-a intrebat pe tine si tu i-ai zis ca a castigat cu 3-0)...ca deja trebe sa jucam returul si acum cand ti-am scris acest mesaj deja i-am lasat si lui pe mail unul sa jucam,....sper sa nu faca iar ca atunci ,si dupa aia sa spuna ca e numai vina mea ca n-am jucat.

PoWeR20.06.2006 14:33

eu sunt aici ... :D

i0nutz8320.06.2006 14:52

Rejucati meciul tur !

Prodigy_andrey20.06.2006 15:12

andrey_gogo 5-4 costi_a1 super meci cu multe rasturnari de scor si cu multe goluri :) gg costi.Sper k mi-am asigurat promovarea :)

PoWeR20.06.2006 15:30
Rejucati meciul tur !

 

ok ... jucam si meciul tur, doar sa am cu cine :-w

Prodigy_andrey20.06.2006 16:29

Savubogdanus !! de ce nu-mi raspunzi pe mess ?? tre sa jucam meciu frate ;) da-i si tu un buzzz

PoWeR20.06.2006 17:16

power_steaua_6 - brun3tt 6-3 (rejucare din tur)

PoWeR20.06.2006 17:17
Etapa XXVIII : power_steaua_6 - brun3tt 7-1
Prodigy_andrey20.06.2006 18:17

savubogdanus 0-4 andrey_gogo Numa 4 :( meci dominat clar pana in minutu 75 ........ dupa care zici k o venit lenaea la milano :( dar e bine si asa rau ;)............ Spre Divizia A

mihai141120.06.2006 20:10

Etapa XXV

Mihai1411- Clas_mail (restanta) 5-0

PoWeR20.06.2006 20:20
Etapa XXV

Mihai1411- Clas_mail (restanta)  5-0

 

cand l-ai prins pe clas_mail ca numa nu dau de el ~X(

mihai141121.06.2006 08:17

era online aseara.....inainte de meci si am jucat in pauza....din cate vad tu nu prea esti pe messenger...el era aseara,mi-a zis omu' ca munceste mult si sta prost cu timpul

Prodigy_andrey21.06.2006 09:49
era online aseara.....inainte de meci si am jucat in pauza....din cate vad tu nu prea esti pe messenger...el era aseara,mi-a zis omu' ca munceste mult si sta prost cu timpul
Intradevar aseara o fost pe mess clas_mail insa nu a stat mult ;) Mihai ce zici ne-am asigurat promovarea ?? :D
mihai141121.06.2006 10:12

acu fac clasamentul....ce bataie pe primul loc intre mine,Andrei gogo si hurricane :lol: eu am pierdut totusi 3 pcte cu brunet :cry:

Prodigy_andrey21.06.2006 10:18
acu fac clasamentul....ce bataie pe primul loc intre mine,Andrei gogo si hurricane  :lol:    eu am pierdut totusi 3 pcte cu brunet  :cry:
si yo am pierdut cu huricame 2 puncte in pana mea si yo zic k am fost clar peste el :(
hurricane_msg21.06.2006 10:48

ba baiatule...io nu vreau sa ma contrazic acum cu orisicine, dar n-are rost sa faci tu aprecieri asipra jocului meu. Cum de ai fost tu asa clar peste mine?...lasa-ne,lasa-ne...

Prodigy_andrey21.06.2006 10:50
ba baiatule...io nu vreau sa ma contrazic acum cu orisicine, dar n-are rost sa faci tu aprecieri asipra jocului meu. Cum de ai fost tu asa clar peste mine?...lasa-ne,lasa-ne...
lol`z tare mah !! te-am condus tot meciu si ai dat ultimele 2 goluri in ultimele 3 min si cu niste suturi din alea kkcioase si ai fost mai bun !! Bv mah esti mah bun !! asa sa fie cum zici tu :) pana mea nu vreau sa ma cert cu tine :D
johnny0621.06.2006 12:41

aparent andrey_gogo a luat prea in serios lozinca "intotdeauna superiori". in fine, se potoleste el cand ajunge in divizia a si vede cum se joaca acolo...

Prodigy_andrey21.06.2006 12:53
aparent andrey_gogo a luat prea in serios lozinca "intotdeauna superiori". in fine, se potoleste el cand ajunge in divizia a si vede cum se joaca acolo...
Pot sa stiu si yo care ii treaba ta in discutzia asta ??mi se pare mie sau tu nu mai esti in campionatu asta ?? ..........................nu mai esti asa k te rog scuteste-ma de comentarii k tu nu ai nici o treaba cu ce vb noi aici clar ??
PoWeR21.06.2006 13:25

lol

i0nutz8321.06.2006 22:39
sunteti off-topic !
mihai141122.06.2006 07:49

Andrei_marius06 - Mihai1411 1-3

Un!t3d Roon3y22.06.2006 09:23

ionescusrn 4-3 power_steaua_6

PoWeR22.06.2006 09:27

meci echilibrat, pacat ca am luat bataie. Da` iata cum se inteteste lupta pentru locu` 4 ;))

«1111213141516»