FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B - Procesul etapei

«12316»
i0nutz8328.04.2006 13:17

meciuri, rezultate, etc.

Prodigy_andrey28.04.2006 13:55

andrey_gogo 3-3 ionescusm !! .... iara de la 3-0 zici ca m-am molipsit de la Steaua :(

mihai141128.04.2006 17:21

Power_steaua_6 - Mihai1411 0-4...gg bafta mai departe power

lordandrey0028.04.2006 19:24

Pariuri_romania - Juventus014ever : 0-1

arbitrul poate fi retrogradat in divizia C:D A fost un offside si nu a vazut...Rusine:))

Juventu$28.04.2006 19:50

am plecat de la mine din teren nu a fost offside :D

S au platit ocaziile !! am glumit :)

PoWeR29.04.2006 09:31

sa fie mihai1411 ... las` ca vine returul :twisted: ... ca momentan sunt la pamant d.p.d.v. psihic :( :roll:

mihai141129.04.2006 11:45

ca sa fiu modest si sa vedeti ca joc f bine....eu il bat mai mereu pe danutz12345.....cel putin egalul lui sunt...daca nu mai bun :D...o sa defilez prin b cum defileaza mititelu cu Craiova :)))))...apoi vin in a si ma calific in cl :)))))

hurricane_msg29.04.2006 18:11

Etapa 1 : Costy_a1 - Hurricane_msg = 3-3, meci de infarct cu 2 goluri(cate unul de ambele parti) in ultimele 2 minute :oops: . Pacat, deja am pierdut 2 puncte importante :( .

P.S. Noi sa fim sanatosi!

Dani200530.04.2006 17:26

savubogdanus-marinescu_dani2005=1-2

meci echilibrat cu multe faze de poarta.

mihai141101.05.2006 08:56

MIE NU IMI RASPUNDE PE MESSENGER PARIURI_ROMANIA>>>NICI MACAR NU MI-A DAT ACCEPT

lordandrey0001.05.2006 18:45

ma Mihai nu te mai plange:D Doar e 1 mai si lumea e plecata din oras nu? Pana miercuri e timp...

ultras_andrei_i01.05.2006 20:03

andrei_marius06-severe_ro=2-2.Meci cu multe scantei,un meci tensionat.

mihai141102.05.2006 08:51

Mihai1411- Pariuri_romania 7-0

Prodigy_andrey02.05.2006 14:34

andrey_gogo 6-3 Brun3tt P.S. Mama cat am putut rata :( In orice caz ii bun si asa rau :D

COmymanele02.05.2006 16:57

UN meci BUn am fost condus de clas dar in cele din urma scoru final a fost 3-1 l-am batut DOGU-clas=3-1

bhuttu02.05.2006 16:57

dogu_91 - clas_mail 3-1

 

Dupa o prima repriza in care am dominat si am condus, Hyppia a acordat un penalty gratuit si echipa a cazut psihic.

hurricane_msg02.05.2006 16:57
Etapa II :Hurricane_msg - Power_steaua_6 = 4-2 :D
PoWeR02.05.2006 17:01
Etapa II :Hurricane_msg - Power_steaua_6 = 4-2  :D

 

bv hurricane ... ai castigat pe greselile mele :-< ... si ai avut noroc ca am uitat mess deschis :( .... doar ca etapele trec si incep sa ma simt si eu ca Vasluiul 8O ... da` tot promovez eu cuva :P

Un!t3d Roon3y02.05.2006 17:27

Etapa 2: ionescusrn 5-1 dogu_91 :)

bhuttu02.05.2006 20:07

Clas_mail - Savubogdanus 2-1

 

Un meci frumos,echilibrat.Alonso a reusit sa inscrie golul victoriei printr-un sut senzational de la 30-35 de metri!

Dani200502.05.2006 20:28

marinescu_dani2005-costy_a1=3-2

o prima repriza buna pt mine,a doua adversarul a fost calare pe mine dar am reusit totusi sa castig. :D

COmymanele03.05.2006 11:41

dogu_91-clas_mail=3-1

Am fost condus cu 1-0 dar am revenit :arrow:

mihai141103.05.2006 16:21

Caloicairoh - Mihai1411 0-3 din cate am inteles.....ca el parca e dat afara

 

 

3 meciuri ...0 goluri...sunt bun :lol: :wink:

hurricane_msg03.05.2006 17:01
Etapa III : Marinescu_dani2005- Hurricane_msg = 1 - 4 :D
ultras_andrei_i03.05.2006 19:31

Andrey_gogo-andrei_marius06=2-3.Meci strans,andrei_marius06 invingand

«12316»