meciuri, rezultate, etc.
meciuri, rezultate, etc.
andrey_gogo 3-3 ionescusm !! .... iara de la 3-0 zici ca m-am molipsit de la Steaua ![]()
Power_steaua_6 - Mihai1411 0-4...gg bafta mai departe power
Pariuri_romania - Juventus014ever : 0-1
arbitrul poate fi retrogradat in divizia C:D A fost un offside si nu a vazut...Rusine:))
am plecat de la mine din teren nu a fost offside ![]()
S au platit ocaziile !! am glumit ![]()
sa fie mihai1411 ... las` ca vine returul :twisted: ... ca momentan sunt la pamant d.p.d.v. psihic
:roll:
ca sa fiu modest si sa vedeti ca joc f bine....eu il bat mai mereu pe danutz12345.....cel putin egalul lui sunt...daca nu mai bun
...o sa defilez prin b cum defileaza mititelu cu Craiova
)))...apoi vin in a si ma calific in cl
)))
Etapa 1 : Costy_a1 - Hurricane_msg = 3-3, meci de infarct cu 2 goluri(cate unul de ambele parti) in ultimele 2 minute
. Pacat, deja am pierdut 2 puncte importante
.
P.S. Noi sa fim sanatosi!
savubogdanus-marinescu_dani2005=1-2
meci echilibrat cu multe faze de poarta.
MIE NU IMI RASPUNDE PE MESSENGER PARIURI_ROMANIA>>>NICI MACAR NU MI-A DAT ACCEPT
ma Mihai nu te mai plange:D Doar e 1 mai si lumea e plecata din oras nu? Pana miercuri e timp...
andrei_marius06-severe_ro=2-2.Meci cu multe scantei,un meci tensionat.
Mihai1411- Pariuri_romania 7-0
andrey_gogo 6-3 Brun3tt P.S. Mama cat am putut rata
In orice caz ii bun si asa rau ![]()
UN meci BUn am fost condus de clas dar in cele din urma scoru final a fost 3-1 l-am batut DOGU-clas=3-1
dogu_91 - clas_mail 3-1
Dupa o prima repriza in care am dominat si am condus, Hyppia a acordat un penalty gratuit si echipa a cazut psihic.
Etapa II :Hurricane_msg - Power_steaua_6 = 4-2![]()
bv hurricane ... ai castigat pe greselile mele :-< ... si ai avut noroc ca am uitat mess deschis
.... doar ca etapele trec si incep sa ma simt si eu ca Vasluiul 8O ... da` tot promovez eu cuva ![]()
Etapa 2: ionescusrn 5-1 dogu_91 ![]()
Clas_mail - Savubogdanus 2-1
Un meci frumos,echilibrat.Alonso a reusit sa inscrie golul victoriei printr-un sut senzational de la 30-35 de metri!
marinescu_dani2005-costy_a1=3-2
o prima repriza buna pt mine,a doua adversarul a fost calare pe mine dar am reusit totusi sa castig. ![]()
dogu_91-clas_mail=3-1
Am fost condus cu 1-0 dar am revenit :arrow:
Caloicairoh - Mihai1411 0-3 din cate am inteles.....ca el parca e dat afara
3 meciuri ...0 goluri...sunt bun :lol: :wink:
Andrey_gogo-andrei_marius06=2-3.Meci strans,andrei_marius06 invingand