FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B - Procesul etapei

«1234516»
bhuttu11.05.2006 19:02

Ionescusrn - Clas_mail 4-3

 

Super joc. Cam ciudat sa nu fiu eu cu Manchester.

Un!t3d Roon3y11.05.2006 19:18
Ionescusrn - Clas_mail 4-3

 

Super joc. Cam ciudat sa nu fiu eu cu Manchester.

 

Meci frumos,dar destul de slab facut de mine pt ca nu am reusit sa ma desprind si am fost egalat de fiecare data.Din fericire dupa un gol primit la faza imediat urmatoare am dat gol :)

hurricane_msg11.05.2006 21:10
Etapa V:Clas_mail - Hurricane_msg = 2 - 3 :P :lol: :D
bhuttu11.05.2006 21:11

Clas_mail - Hurricane_msg 2-3

 

Din nou trec pe langa punct(e), de data asta pierzand de la 2-1.

Prodigy_andrey12.05.2006 05:38

Juventus014ever 0-5 andrey_gogo

mihai141112.05.2006 12:04

dogu si gogo jucati ma nene sau ce faceti?

ultras_andrei_i12.05.2006 16:46

ETAPA a VI-a andrei_marius06-costy_a1=2-2

Juventu$12.05.2006 17:06

doamne deci am ratat niste ocazii nu se poate asa ceva .. pe putin 10 ocazii 1v1 cu portaru :((

geegee2112.05.2006 17:29

Juventus014ever- Savubogdanus 0-2 Prima mea victorie :lol:

Dani200512.05.2006 21:15

brun3tt-marinescu_dani2005=0-4

brun3tt12.05.2006 21:19

propun sa se faca o minidivizie pentru cei care joaca cu joystick,si sa se cheme "divizia lui mitica" sau mai stiu eu cum.......pentru ca nu mi se pare corect ca unii sa joace cu joystick si restul pe tastatura.

Prodigy_andrey12.05.2006 21:31

andrey_gogo 1-0 Mihai 1411

mihai141112.05.2006 21:34

gg....un meci f echilibrat

brun3tt13.05.2006 10:04

vad ca domnu' severe_ro s-a retras,asa ca propun ca meciurile celor care au jucat deja cu el sa fie considerate nule sau pierdute de el cu 0-3,ca sa pot beneficia si eu de cele 3 pct si sa scap de povara celor 9 goluri din clasament :P ,in plus cred ca asa e corect! ...si cu propunerea asta am incheiat cu comentariile pe saptamana asta ca altfel ma injura "sefu" (ionutz83) :))

mihai141113.05.2006 13:01

ba frate eu nu dau de dogu.....a intrat joi cica nu poate sa joace si ca jucam cand vrea el....pana mea eu plec diseara,si nu ma scol la 9 dimineata sa jucam,i-am tot dat mesaje pe mess ...degeaba

Prodigy_andrey13.05.2006 13:11

andrey_gogo 7-4 power_steaua_6 ! 3 consecutive !! :D Hai Steaua

PoWeR13.05.2006 14:17

cu asa conexiuni, cred si eu ca iau bataie .. in fine, nu caut scuze, ata ete :) Steaua sa bata pe CFR :P

Juventu$13.05.2006 19:41

NU DAU DE DOGU !!! eu stau in seara asta pana la 4 daca nu intra ... eu maine nu ma trezesc pana la 2 ... asta e .. il astept de joi

Prodigy_andrey13.05.2006 20:42

Lol se pare k nimeni nu da de dogu !! :roll: Nici mie nu mi-a dat accept !! Unde o umbla baiatu asta :D

mihai141113.05.2006 23:55

asta e dogu pierde.........Mihai-dogu 3-0

COmymanele14.05.2006 11:32

cum plm nu dati de mine mah ca io sunt mereu pe mess intrebatil pe ionutz 83 mai bine bagati draku ID :dogu_91(roboteilor:d :D )

Juventu$14.05.2006 15:50

suferinta da u dc nu ne bagi pe noi ? esti vreun mafiot ceva ? asteapta pana te bag eu ...

mihai141114.05.2006 16:05

ce marmota cica sta pe invizibil dar de 3 zile tot ii dau mesaje sa jucam si nu vrea...asta e...mihai1411-dogu 3-0

Juventu$14.05.2006 16:30

atunci si eu :)) juventus014ever-dogu:3-0 ciao

mihai141114.05.2006 16:38

oricum etapa s-a incheiat si a pierdut de la ora 10 :)

«1234516»