FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B - Procesul etapei

«13456716»
i0nutz8317.05.2006 23:23

power, cand ai de gand sa iti joci meciurile?

 

Din cate am inteles, juventus se retrage, motivele nu a binevoit sa le comunice. clas_mail m-a anuntat ca e in plin proces de mutare, deci va intra pe net mai rar.

In aceste conditii, vom avea, cel mai probabil, doar 12 jucatori activi, etapele urmand a se disputa mai repede decat la Divizia A..

radooku_steaua18.05.2006 04:27

pot sa ma inscriu si eu daca se retrage tipul ala?

i0nutz8318.05.2006 08:23

Da, la editia urmatoare..

COmymanele18.05.2006 18:48

Bai frate stiti ce e aia sa joci CS cu lag de 2000

E asa am jucat io cu power FIFA de portaru de uita cum se duce mingia in poarta nu facea nici un gest

Pai cum plm sa nu iei gol nu puteai da o pasa sa mor daca am dat vreo pasa!!!

PoWeR18.05.2006 18:50

power_steaua_6 - savubogdanus 5 - 1

PoWeR18.05.2006 18:55

ma dogu_91, pana in min 20 era 0-0 si iti mergeau atacurile, era meci de tatonare. Apoi cand ti-o elimiant 2 oameni din aparare normal ca ti-am dat o gramada de goluri si cred si eu ca te oftici si bagi tot felu` de scuze ... asa cum mi`a mers mie asa ti-a mers si tie. :arrow:

 

apropo, in meciul cu andrei_gogo tot a mers rau dar n-am zis nimc ... asta a fost , deci :

 

power_steaua_6 - dogu_91 7-1 (era min 70)

COmymanele18.05.2006 19:00

CUm plm mergea bine

si ce atacuri am avut a?

LAsa draku oftica ca io numai joc nici un meci mereu va ofticati facetiva draku netu ala!!1

i0nutz8318.05.2006 22:26

aveti grija cum vb !

PoWeR19.05.2006 14:29
CUm plm mergea bine

si ce atacuri am avut a?

LAsa draku oftica ca io numai joc nici un meci mereu va ofticati facetiva draku netu ala!!1

 

ionutz eu am vorbit frumos si am explicat cat se poate de clar ... si mah "COmymanele", nu stiu daca eu sunt ala care se oftica :)

mihai141119.05.2006 17:20

Marinescu_dani2005- Mihai1411 1-4

PoWeR20.05.2006 12:05

power_steaua_6 - costy_a1 3-2

costy_a20.05.2006 12:25

costy_a1-pariuriromania 4-2

Un!t3d Roon3y21.05.2006 07:17

eu nu pot sa dau de marius_andrei06...nu l-am vazut p mess de cand sa postat ca am etapa cu el...iam lasat mesaje si nu mia raspuns nici macar p offline... :roll:

i0nutz8321.05.2006 07:26

De marius_andrei06 nici n-ai cum sa dai.. poate de andrei_marius06 .. ;-)

mihai141121.05.2006 08:03

meciul meu cu clas_mail presupun ca se amana

Un!t3d Roon3y21.05.2006 11:48
De marius_andrei06 nici n-ai cum sa dai.. poate de andrei_marius06 .. ;-)

 

da scz e andrei_marius06....da tot nu dau de el :cry: al am p mess si l-am vazut de multe ori online...nu cred ca e cva d la messenger...

hurricane_msg21.05.2006 12:11
Etapa 9:Hurricane_msg - Brun3tt = 4 - 1
brun3tt21.05.2006 12:17

mah andrei_marius06,pe unde umbli?? da si tu un semn ceva,sa ne putem juca meciul..ca in ritmul asta o s aajungem sa facem campionat de 4 echipe

hurricane_msg21.05.2006 12:32
Etapa 10:andrey_gogo - hurricane_msg = 1 - 1 :(
geegee2121.05.2006 15:03

Savubogdanus - Pariuri_romania 3-1

PoWeR21.05.2006 15:10

Power_steaua_6 - Marinescu_dani2005 2-2 ... meci pe care eu zic ca meritam sa castig, da` mai bine sa gastige Steaua cu sportul (tocmai a dat gol Nicolitaa 8) )

lordandrey0021.05.2006 16:03

il astept pe dogu_91 care nu intra pe mess!!!

Un!t3d Roon3y21.05.2006 16:06
mah andrei_marius06,pe unde umbli?? da si tu un semn ceva,sa ne putem juca meciul..ca in ritmul asta o s aajungem sa facem campionat de 4 echipe

 

se pare ca nu sunt singurul care nu da de andrei_marius06....tipu chiar na mai dat p mess...

ultras_andrei_i21.05.2006 18:14

andrei_marius06-ionescusrn=3-2.

brun3tt dc nu ai incercat sa ma bagi in lista de mess?k am avut o problema nu am putut intra acum pot te astept.

ultras_andrei_i22.05.2006 07:46

brun3tt ce faci.tot comentai ca nu intru pe mess(am avut o problema)da u ce faci?dc nu intri?te-am asteptat ieri,azi,ce faci?

«13456716»