power, cand ai de gand sa iti joci meciurile?
Din cate am inteles, juventus se retrage, motivele nu a binevoit sa le comunice. clas_mail m-a anuntat ca e in plin proces de mutare, deci va intra pe net mai rar.
In aceste conditii, vom avea, cel mai probabil, doar 12 jucatori activi, etapele urmand a se disputa mai repede decat la Divizia A..
