FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B - Procesul etapei

«191011121316»
Prodigy_andrey13.06.2006 14:25
hai ma dogule intra si tu sa jucam .......
dogu nu mai ii mah s-o retras !!
i0nutz8313.06.2006 15:29

6 meciuri anulate in ultimele trei etape.. Foarte mare interes demonstrati. .

 

Postate et. XXIV, XXV, XXVI.

hurricane_msg13.06.2006 16:40
Etapa 25:Andrey_gogo - Hurricane_msg = 3 - 3
Prodigy_andrey13.06.2006 16:42
Etapa 25:Andrey_gogo - Hurricane_msg = 3 - 3
:evil: Shit !! am condus cu 2-0 si 3-1 si m-o egalat cu un om mai putzin pe teren !! :evil: **** ce m-am enervat
Un!t3d Roon3y13.06.2006 18:37

ionescusrn 11-2 clas_mail

Un!t3d Roon3y13.06.2006 19:08

ionescusrn 3-1 andrei_marius06

PoWeR13.06.2006 19:51
hai ma dogule intra si tu sa jucam .......
dogu nu mai ii mah s-o retras !!

 

ms

Dani200513.06.2006 21:22

Ionutz te-am rugat sa-mi amani si mie meciul cu andrei_marius06 fiindca mi-a spus ca nu poate juca dar vad ca acu a jucat.....asta e

hurricane_msg14.06.2006 11:16
Etapa 26:Hurricane_msg - Andrei_marius06 = 3 - 3 ... al doilea rezultat de acest fel consecutiv :( ... mi-am dat autogol in ultimul minut :((
ultras_andrei_i14.06.2006 11:22

Andrei_marius06-hurricane_msg=3-3.ceilalti cu care mi-am anulat etapele,acum pot juca.nu v-am gasit pe mess si de aceea am jucat ermataoarele etape.va astept

i0nutz8314.06.2006 14:56

Meciurile in dreptul carora scrie ANULAT raman ANULATE.

Prodigy_andrey14.06.2006 15:20
Etapa 26:Hurricane_msg - Andrei_marius06 = 3 - 3 ... al doilea rezultat de acest fel consecutiv :( ... mi-am dat autogol in ultimul minut :((
las k tzi s-o intors si tzie !! k pana acuma numa noroc in pana mea :twisted:
mihai141114.06.2006 16:44

Ionescusrn- Mihai1411 3-5

mihai141114.06.2006 17:14

Marinescu_dani2005- Mihai1411 4-3.....am inceput f prost 3-0 pt el in primele minute.....am revenit dar din cauza lagului nu a degajat portarul :cry: ....asta e...gg

lordandrey0014.06.2006 17:29

fratele meu nu va mai putea juca fifa06 deoarece are mana in ghips, iar eu stiu doar fifawc2006. Asa ca se va retrage din joc (oricum retrograda).

mihai141114.06.2006 17:56

fratele tau fiind.....?

i0nutz8314.06.2006 18:16

Pana la sfarsit parca mai vad 2-3 in ghips cu totul, 3-4 cu capetele sparte, etc.. Cine stie.. Mai ales cu furtunile astea..

Prodigy_andrey14.06.2006 18:40

da totusi cine ii fratesu ?? :lol: :roll: :?:

lordandrey0015.06.2006 06:44
da totusi cine ii fratesu ??  :lol:  :roll:  :?:

 

pariuriromania mah...

i0nutz8315.06.2006 07:01

Interesant.. Nu mai poate juca aici dar poate juca in alte parti.. Am primit un mass chiar de la el in care era vb. de un alt campionat..

Dani200515.06.2006 07:14

pai si ce se intampla cu meciurile lui :?: le castigam cu 3-0 :twisted:

mihai141115.06.2006 07:18
Interesant.. Nu mai poate juca aici dar poate juca in alte parti.. Am primit un mass chiar de la el in care era vb. de un alt campionat..

 

eu primesc massuri de la el cu camp de world cup :)

PoWeR15.06.2006 12:28

Etapa XXIV: Costy_a1 - Power_steaua_6 4-6 ... mult mai usor decat arata scorul, adversarul a prins o zi slaba :P

PoWeR15.06.2006 12:51

Etapa XXV: Power_steaua_6 - Marinescu_dani2005 6-4 ... acelasi scor de etapa trecuta, incet dar sigur imi consolidez locu` 4 ;))

lordandrey0015.06.2006 13:09
Interesant.. Nu mai poate juca aici dar poate juca in alte parti.. Am primit un mass chiar de la el in care era vb. de un alt campionat..

 

Eu joc in campionate de fifawc!!! habar n-am fifa06. fratimiu era cel care juca in campionat dar acu are mana in ghips.Sa ma apuc acu sa invat fifa06 ? Nu vad rostul. Asa ca cel mai bine ar fi sa fie descalificat din campionat...

«191011121316»