wow ... asta da surpriza
wow ... asta da surpriza
la bun !! gg clas-mail !!wow ... asta da surpriza
pariuriromania - brun3tt 1-3
l-am mai postat si nu apare inca trecut, s-a jucat mai demult...sper sa nu fie considerat iar vreo restanta ...ca sunt in foame de puncteee :roll:
Clas_mail - Marinescu_dani2005 3-3
"Un meci ciudat", asa a fost carcaterizat jocul. ![]()
io nu dau de pariuriromania ....... :?: :?: :?:
brun3tt - savubogdanus 4-3
... meci superb,s-a jucat numai pe atac ... si am mai "cules" 3 pct in lupta pt salvare de la retrogradare....bafta Bogdan in continuare!
astept un raspuns de la tine IONUTZ ,in ceea ce priveste meciul meu cu POWER.... thks
costy_a1-brun3tt 4-1
ionescusrn zi si tu ceva pe mess ca eu nu te vad in mess acolo si nush dc,ca eu ti-am trimis msg sa intri tu sa-mi zici sa jucam cand ma vezi
marinescu_dani2005-ionescusrn=2-3
adica vreau sa zic ca de 3 zile ii tot dau mesaje pe mess lu' pariuriromania si nu da niciun semn ..... :?:
adica vreau sa zic ca de 3 zile ii tot dau mesaje pe mess lu' pariuriromania si nu da niciun semn ..... :?:
a dat azi niste massuri ... campionii !!!
meci foarte deschis!era sa dau gol in minutu 90 dar am tatat
Asta e :wink:
costy_a1-ionescusrn 2-0 min 70 cred
el a iesit deoarece a zis ca i se misca f prost
Mihai1411- Costy_a1 3-2
postate et. XXI, XXII, XXIII
Etapa XXI power_steaua_6 3-3 andrey_gogo ( si din nou pierd puncte importanenush ce am da nu-s deloc in forma
)
sa iei gol in min 90 ~X(
clas_mail - brun3tt 0-4
Savubogdanus - Mihai1411 3-5
andrey_gogo 6-3 pariuriromania !! nu mai stiu ce etapa k is ametzit de cap :cry:
marius06 cand intri pe mess da si u un buzz sa jucam.
pana mea
ionutz nu mai pui etapele ????
hai ma dogule intra si tu sa jucam .......