FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B - Procesul etapei

«18910111216»
PoWeR05.06.2006 20:58

wow ... asta da surpriza

Prodigy_andrey06.06.2006 13:09
wow ... asta da surpriza
la bun !! gg clas-mail !!
brun3tt06.06.2006 14:36

pariuriromania - brun3tt 1-3

 

l-am mai postat si nu apare inca trecut, s-a jucat mai demult...sper sa nu fie considerat iar vreo restanta ...ca sunt in foame de puncteee :roll:

bhuttu06.06.2006 19:44

Clas_mail - Marinescu_dani2005 3-3

 

"Un meci ciudat", asa a fost carcaterizat jocul. :D

hurricane_msg07.06.2006 18:22

io nu dau de pariuriromania ....... :?: :?: :?:

brun3tt07.06.2006 18:49

brun3tt - savubogdanus 4-3

 

 

... meci superb,s-a jucat numai pe atac ... si am mai "cules" 3 pct in lupta pt salvare de la retrogradare....bafta Bogdan in continuare!

brun3tt07.06.2006 18:51

astept un raspuns de la tine IONUTZ ,in ceea ce priveste meciul meu cu POWER.... thks

costy_a07.06.2006 20:02

costy_a1-brun3tt 4-1

 

ionescusrn zi si tu ceva pe mess ca eu nu te vad in mess acolo si nush dc,ca eu ti-am trimis msg sa intri tu sa-mi zici sa jucam cand ma vezi

Dani200507.06.2006 20:04

marinescu_dani2005-ionescusrn=2-3

hurricane_msg07.06.2006 20:23

adica vreau sa zic ca de 3 zile ii tot dau mesaje pe mess lu' pariuriromania si nu da niciun semn ..... :?:

PoWeR07.06.2006 20:42
adica vreau sa zic ca de 3 zile ii tot dau mesaje pe mess lu' pariuriromania si nu da niciun semn .....  :?:

 

a dat azi niste massuri ... campionii !!!

hurricane_msg08.06.2006 14:38
Etapa 19:Hurricane_msg - Pariuri_romania = 3 - 2 :) ...... meci frumos ;)
lordandrey0008.06.2006 14:40

meci foarte deschis!era sa dau gol in minutu 90 dar am tatat :( Asta e :wink:

costy_a08.06.2006 16:27

costy_a1-ionescusrn 2-0 min 70 cred

el a iesit deoarece a zis ca i se misca f prost

mihai141109.06.2006 19:34

Mihai1411- Costy_a1 3-2

 

postate et. XXI, XXII, XXIII

Prodigy_andrey10.06.2006 08:25
Etapa XXI power_steaua_6 3-3 andrey_gogo ( si din nou pierd puncte importane :( nush ce am da nu-s deloc in forma :( )
PoWeR10.06.2006 08:27
Etapa XXI power_steaua_6 3-3 andrey_gogo ( si din nou pierd puncte importane :( nush ce am da nu-s deloc in forma :( )

 

sa iei gol in min 90 ~X(

brun3tt10.06.2006 09:18

clas_mail - brun3tt 0-4

PoWeR10.06.2006 09:31
Etapa XXIII: Power_steaua_6 - Savubogdanus 7-1
mihai141110.06.2006 09:51

Savubogdanus - Mihai1411 3-5

hurricane_msg10.06.2006 17:46
Etapa 22:Ionescusrn- Hurricane_msg = 3 - 5 :D
Prodigy_andrey10.06.2006 18:43

andrey_gogo 6-3 pariuriromania !! nu mai stiu ce etapa k is ametzit de cap :cry:

Dani200511.06.2006 10:21

marius06 cand intri pe mess da si u un buzz sa jucam.

Prodigy_andrey13.06.2006 12:48

pana mea :( ionutz nu mai pui etapele ????

PoWeR13.06.2006 13:53

hai ma dogule intra si tu sa jucam .......

«18910111216»