FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B - Procesul etapei

«167891016»
COmymanele30.05.2006 11:32

io numai joc nu ma bagati acolo la mess

!!!!!!!!!!!!!11

Prodigy_andrey30.05.2006 12:08
io numai joc nu ma bagati acolo la mess

!!!!!!!!!!!!!11

No asta este frate !! bafta :D
i0nutz8330.05.2006 13:02

Mi se pare mie sau mai sunt meciuri de jucat?

PoWeR30.05.2006 13:28

eu mai am doua meciuri :| ... da` nu dau nici un semn de viata astia

mihai141130.05.2006 15:48

am facut clasamentul,o sa-l posteze ionut cand intra pe mess sa il dau....o problema,sunt niste meciuri netrecute,si nu le gasesc,daca sunteti amabili sa le postati voi care le stiti

 

 

Meciurile sunt urmatoarele:

Clas_mail - Brun3tt

Brun3tt - Power_steaua_6

Pariuri_romania - Brun3tt

geegee2130.05.2006 19:04

Andrey_gogo - Savubogdanus 6-1

PoWeR30.05.2006 19:45

mihai1411 ... fii putzin mai atent :-w

i0nutz8330.05.2006 19:47

power- ionescu 3-0, postat in pag. 6.. My fault ;)

Prodigy_andrey30.05.2006 19:48
power- ionescu 3-0, postat in pag. 6.. My fault ;)
SI ai uitat si andrey_gogo 6-1 savubogdanus :P
PoWeR31.05.2006 13:22

si ce facem cu brun3tt asta ... ca vad ca are restante :|

mihai141131.05.2006 13:49

nu facem nimic,i s-a scazut 1 pct pt fiecare meci nejucat.....si mai are cu clas_mail o restanta

i0nutz8331.05.2006 14:02

Avand in vedere numarul mare de jucatori retrasi din divizia B, vom schimba putin sistemul de retrogradare din acest esalon.

Astfel, vor promova direct din Divizia B locurile 1-4, urmand sa retrogradeze cei clasati pe locurile 13-16 din Divizia A. Locurile 11-12 din Divizia A vor sustine baraj cu locurile 5-6 din B. In fine, locurile 11 si 12 din B retrogradeaza, fara dreptul de a fi inscrisi la viitoarea editie.

hurricane_msg31.05.2006 16:38
Etapa 16:Costy_a1 - Hurricane_msg = 1 - 4 :wink:
Prodigy_andrey31.05.2006 16:41

Etapa I a returului : andrey_gogo 5-3 ionescusrn De data asta am debutat cu dreptu :D !! si Sorin zice k lui yo mers sacadat :(insa mie mi-o mers f bine nush de ce lui nu :( dar asta este si apropo brun3t asta mai da vreun semn de viata ?? ;)

Prodigy_andrey01.06.2006 09:45

andrey_gogo 8-0 brun3tt :evil: fain :P crek iese shevcenko golgeter :P

mihai141101.06.2006 09:45

Power_steaua_6 - Mihai1411 3-10

 

 

NO COMMENT

Prodigy_andrey01.06.2006 11:25
Power_steaua_6 - Mihai1411  3-10

 

 

NO COMMENT

Frate numa scoruri de scoruri ;) !! gg Mihai !!
mihai141101.06.2006 15:05

Pariuriromania intra si tu pe messenger sa jucam etapa

brun3tt01.06.2006 19:03

bai Power,tu vad ca-ti dai cu parerea ce faceti cu mine ca nu am jucat meciurile...dar cand iti da omul BUZZ sau iti lasa vorba ...tu te faci ca ploua.......,aceeasi treaba e valabila si pentru pariuri_romania...ia mai intrati mah si voi pe mine,ce pana mea ,sunteti fii de boieri..v-am lasat mesaj pe mesenger daca jucam,dar de raspuns ..pauza - asa ca nu mai comentati voi in lipsa mea pe aici. Cat despre treaba cu depunctarea cu 1 pct pentru meciurile nejucate -- as vrea sa-mi dai tu Ionutz un raspuns,dupa ce citesti ce am scris eu mai sus,(am mai intarziat eu cate 1 zi cu meciurile,dar ce vrei sa fac daca eu muncesc de la 7 dimineata la 8 seara)si cum vei crede tu asa sa fie.

hurricane_msg01.06.2006 20:13

aici cam are dreptate brun3tt...........power cam isi tot amana adversarii.... :roll:

geegee2102.06.2006 10:59

Savubogdanus - Ionescusrn 3-3 (etapa 18)

PoWeR02.06.2006 12:32

brun3tt, tu ai ceva de comentat in legatura cu meciurile dupa ce n-ai mai intrat de vreo 2 saptamani pe mess ? :!:

brun3tt02.06.2006 13:23

deci..power....inca o data,cred ca in astea 2 sapt de care zici tu ti-am dat cateva "semne" dar tu nimik ...nici un raspuns,si acu vii si-mi zici mie ca n-0am intrat de 2 sapt...poi cu Mihai cum am jucat sau cu ceilalti...????????am jucat prin satelit????sau cum ????....dar ma rog,n-are rost sa ne mai certam ca meciurile trebuie jucate oricum,asa ca ....let's do it

mihai141102.06.2006 13:30

Mihai1411- Pariuri_romania 5-0

PoWeR02.06.2006 13:52
am facut clasamentul,o sa-l posteze ionut cand intra pe mess sa il dau....o problema,sunt niste meciuri netrecute,si nu le gasesc,daca sunteti amabili sa le postati voi care le stiti

 

 

Meciurile sunt urmatoarele:

Clas_mail - Brun3tt

Brun3tt - Power_steaua_6

Pariuri_romania - Brun3tt

 

dar restantele astea iti zic ceva brun3tt ?

«167891016»