FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B - Procesul etapei

«1101112131416»
Prodigy_andrey15.06.2006 13:42
Interesant.. Nu mai poate juca aici dar poate juca in alte parti.. Am primit un mass chiar de la el in care era vb. de un alt campionat..

 

Eu joc in campionate de fifawc!!! habar n-am fifa06. fratimiu era cel care juca in campionat dar acu are mana in ghips.Sa ma apuc acu sa invat fifa06 ? Nu vad rostul. Asa ca cel mai bine ar fi sa fie descalificat din campionat...

frate yo nu intzeleg ceva !! chiar asa mare diferentza ii intre fifa si fifa wc ?? yo nu cred...... e doar putzin mai diferit !!
PoWeR15.06.2006 14:21
Interesant.. Nu mai poate juca aici dar poate juca in alte parti.. Am primit un mass chiar de la el in care era vb. de un alt campionat..

 

Eu joc in campionate de fifawc!!! habar n-am fifa06. fratimiu era cel care juca in campionat dar acu are mana in ghips.Sa ma apuc acu sa invat fifa06 ? Nu vad rostul. Asa ca cel mai bine ar fi sa fie descalificat din campionat...

frate yo nu intzeleg ceva !! chiar asa mare diferentza ii intre fifa si fifa wc ?? yo nu cred...... e doar putzin mai diferit !!

 

sunt diferente destule intre fifa06 si world cup 2006, si daca te obisnuiesti cu world cup, iti trebuie ceva timp sa te reacomodezi la fifa :D

lordandrey0015.06.2006 14:38

Deci concluzia cred ca o poate trage ionut:D

mihai141115.06.2006 14:59

clas_mail te astept sa JUCAMMMMMMMMMMMMMMM.....1500000 de mesaje ti-am dat dar nu zici nimic...mi-ai dat ignore?sau nu ai mai intrat pe mess?

i0nutz8315.06.2006 15:47

pariuriromania descalificat, fara posibilitatea de a se inscrie in vreo editie ulterioara. Nu vrem sa atentam la sanatatea dvs!

Prodigy_andrey15.06.2006 15:53
pariuriromania descalificat, fara posibilitatea de a se inscrie in vreo editie ulterioara. Nu vrem sa atentam la sanatatea dvs! Crek pana la sfarsit ramanem 5 = ))
PoWeR15.06.2006 17:53
clas_mail te astept sa JUCAMMMMMMMMMMMMMMM.....1500000 de mesaje ti-am dat dar nu zici nimic...mi-ai dat ignore?sau nu ai mai intrat pe mess?

 

si eu il astept

i0nutz8315.06.2006 18:06

IMPORTANT: Toti cei care au fost exclusi ori s-au retras din motive puerile nu mai au dreptul sa se inscrie la urmatoarele editii ale campionatului de fifa gazduit de www.fcsteaua.ro !

 

Dorim seriozitate si dinamism, nu persoane care nu sunt in stare sa duca la bun sfarsit un campionat.

PoWeR15.06.2006 18:08

corect !

hurricane_msg15.06.2006 19:07
Etapa 24:Hurricane_msg - Brun3tt = 3 - 1 :D
lordandrey0016.06.2006 12:12
IMPORTANT: Toti cei care au fost exclusi ori s-au retras din motive puerile nu mai au dreptul sa se inscrie la urmatoarele editii ale campionatului de fifa gazduit de www.fcsteaua.ro !

 

Dorim seriozitate si dinamism, nu persoane care nu sunt in stare sa duca la bun sfarsit un campionat.

 

Ionute iti doresc sa joci cu o mana fifa06 si mai vorbim noi de motive puerile. Asta e, daca tu crezi ca e o minciuna faza cu mana inseamna ca...(e suficient ma opresc aici).

mihai141116.06.2006 14:40

hai ma du-te tare si lasa-ne,vezi-ti de wc tau :roll:

Prodigy_andrey16.06.2006 14:49
hai ma du-te tare si lasa-ne,vezi-ti de wc tau :roll:
HEHe nu-l ierta Mihai :twisted: ;) drum bun iti uram pariuriromania :P
lordandrey0016.06.2006 15:03

Si io va urez drum bun "mari" stelisti ce sunteti. Daca ati avea un pic de .... as mai vorbi cu voi, dar vad cu nu intelegeti nimic din ce am scris. Asta e, e grele sa pricepe si voi

i0nutz8316.06.2006 15:16
Ionute iti doresc sa joci cu o mana fifa06 si mai vorbim noi de motive puerile. Asta e, daca tu crezi ca e o minciuna faza cu mana inseamna ca...(e suficient ma opresc aici).

 

Ma refeream in general.. De ce te-ai simtit cu musca pe caciula?

Apropo, ai in familie vrajitoare de ai inceput cu tot felul de "urari" de astea?

 

Sincer, astea nu sunt lucruri la care sa reflectez, daca ai tu mana in ghips sau nu, daca prinzi HBO, daca iti iei alocatia la timp, etc. Interesant este ca mass-uri privind alte campionate vin de pe id-ul unui om care, macar pentru moment, este in indisponibilitate fizica de a utiliza computerul. Corect? Sau world cup se joaca si prin comenzi vocale?

lordandrey0016.06.2006 15:52
Eu joc in campionate de fifawc!!! habar n-am fifa06. fratimiu era cel care juca in campionat dar acu are mana in ghips.Sa ma apuc acu sa invat fifa06 ? Nu vad rostul. Asa ca cel mai bine ar fi sa fie descalificat din campionat...

 

Cred ca ce am scris aici este destul de convingator, desi la ce raspunsuri s-au dat pana acum vad ca trebuie sa repet. Fratele meu mai mic era cel care juca in campionatul de fifa06 de pe acest forum cu nickul de "pariuriromaia". Acest frate al meu si-a rupt cotul la fotbal, avand fractura pentru 3 saptamani.

 

Eu, userul lordandrey de pe forum (confuzia poate veni de aici deoarece fratele meu mai mic a postat rezultatele), folosesc din cand in cand idul "pariuriromania" pentru a vorbi cu unii din alte campionate de Fifa World Cup 2006. Eu stiu sa joc doar WC nu si fifa 06. De aceia am rugat frumos, daca il poti retrage pe el din campionat pe motiv ca are mana in ghips. Nu sa joc eu acum fifa06 din moment ce habar n-am acest joc.

 

In speranta ca am fost destul de clar de aceasta data, sper sa nu mai comentati aiurea...

ultras_andrei_i16.06.2006 20:47

Brun3tt ce facem mah?cand jucam?tre neaparat sa jucam maine de dimineata te astept!dac nu inving 3-0 la masa verde,nu as mai vrea sa fiu depunctat,am 3 meciuri anulate.te astept

i0nutz8316.06.2006 22:16

lordandrey00: da' pana sa apara fifa wc06, ce te jucai?

ultras_andrei_i17.06.2006 07:01

este ora 10:00 si nu dau de brun3tt sa jucam,nu a intrat pe mess.imi pare rau dar ,asta e brun3tt ai pierdut la masa verde.Decizia e a ta Ionutz

i0nutz8317.06.2006 07:58

brun3tt a fost aseara pe mess, l-am vazut eu..

mihai141117.06.2006 08:05

brun33t munceste,doar seara intra pe mess,clas_mail mi-a spus ca munceste si el ca munceste,sapt asta 16 ore 8O ,asa ca cer sa amanati meciul meu cu clas_mail

PoWeR17.06.2006 08:08
brun33t munceste,doar seara intra pe mess,clas_mail mi-a spus ca munceste si el ca munceste,sapt asta 16 ore  8O ,asa ca cer sa amanati meciul meu cu clas_mail

 

atunci si-al meu cu clas_mail

ultras_andrei_i17.06.2006 08:33

andrei_marius06-brun3tt=2-1,cu ceva noroc.bafta brun3tt sa nu retrogradezi

i0nutz8317.06.2006 08:42

Done

i0nutz8320.06.2006 08:00

Postate et. 27 si 28. Power si Mihai: amanate meciurile cu clas_mail.

«1101112131416»