FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B - Procesul etapei

«11213141516»
Dani200522.06.2006 10:20

ce lupta ca dupa calculele mele esti promovat :P .se inteteste pentru locurile 5,6 :wink:

PoWeR22.06.2006 12:03
ce lupta ca dupa calculele mele esti promovat :P .se inteteste pentru locurile 5,6 :wink:

 

ooo ... pesa` atunci, eu n-am avut timp sa-mi fac un clasament :-<

Prodigy_andrey22.06.2006 13:13
ce lupta ca dupa calculele mele esti promovat :P .se inteteste pentru locurile 5,6 :wink:

 

ooo ... pesa` atunci, eu n-am avut timp sa-mi fac un clasament :-<

Care avetzi un clasament facut sa mi-l trimitezi pls si mie :) bine fratilor ?? :roll:
PoWeR22.06.2006 14:56

pls :P

Dani200522.06.2006 16:07

si tu esti promovat Andrey la vreo 3 pct de hurricane si Mihai :)

Prodigy_andrey24.06.2006 12:47
Ionutz asteptam etapele sa putem juca ;)
mihai141125.06.2006 12:29

Hurricane_msg - Mihai1411 1-4 si se pare ca am castigat bul daca gogo sau hurricane nu bat in ultimele meciuri la diferente de 10-20 de goluri :lol: :lol: :lol:

PoWeR25.06.2006 13:35
Hurricane_msg - Mihai1411  1-4  si se pare ca am castigat bul daca gogo sau hurricane nu bat in ultimele meciuri la diferente de 10-20 de goluri  :lol:  :lol:  :lol:

 

pesa` :D

Prodigy_andrey25.06.2006 15:00
Hurricane_msg - Mihai1411  1-4  si se pare ca am castigat bul daca gogo sau hurricane nu bat in ultimele meciuri la diferente de 10-20 de goluri  :lol:  :lol:  :lol:
Nu imi trebuiesc chiar atatea glouri ........ crek lui huricame ii trebuiesc mai multe k eu am avut atac bun sezonu asta , doar ca apararea m-o cam lasat la greu da acuma ce sa faci :):P deci fii pe faza ;) Oricum imi pare bine k am promovat impreuna :D Nici nu mai conteaza care de pe ce loc 8)Eu mai am etapa cu marinescu si cu clas mail da nu dau de clas :( Sper k mai tarziu o sa fie mai bine pt mine :twisted: Sa curga cu goluuuuuuuri
PoWeR25.06.2006 15:27

nu va strofocati ca eu o sa ies pe locu` 1 :D

Prodigy_andrey25.06.2006 15:32
nu va strofocati ca eu o sa ies pe locu` 1 :D
Ai vrea tu :P Se pare k este o lupta foarta stransa pt primu loc :roll:
hurricane_msg25.06.2006 16:08

stati mah calmi...doar divizia A conteaza...degeaba ies eu pe 1,2 sau 3 in B, daca sezonul viitor retrogradez din A...acolo se vede adevarata valoare...acolo este CL-ul nostru :D

mihai141125.06.2006 16:54

conteaza si b ca titlu onorific :P

PoWeR25.06.2006 20:05

eh ... eu n-am fortzat :P, da` am obiectiv sa evit retrogradarea sezonul viitor ;)

Prodigy_andrey26.06.2006 13:24
eh ... eu n-am fortzat :P, da` am obiectiv sa evit retrogradarea sezonul viitor ;)
Are dreptate huricame ............ce rost are ce loc luam dak oricum promovam si are si mai multa dreptate cand zice k mai greu o sa fie sa nu retrogradam inapoi ;)
hurricane_msg26.06.2006 17:20
Etapa 29:Savubogdanus - Hurricane_msg = 3 - 5 :lol:
costy_a26.06.2006 18:47

costy_a1-savubogdanus 5-0

Prodigy_andrey29.06.2006 07:25

Andrey_gogo 9-0 clas_mail

 

 

Se pare k mai am sanse la primul loc :lol:

ultras_andrei_i29.06.2006 08:06

Power intra si u pe mess sa ne jucam etapa,ca nu te-am mai vazut demult.

mihai141129.06.2006 09:29
Andrey_gogo 9-0 clas_mail

 

 

Se pare ca mai am sanse la primul loc  :lol:

 

 

asta a fost blat pe fata :roll:,ne vedem in a :lol:

ultras_andrei_i30.06.2006 08:21

L-a mai vazut cineva pe power pe mess?eu nu l-am vazut deloc in ultimul timp,stie cineva ceva de el?

Prodigy_andrey30.06.2006 12:18
L-a mai vazut cineva pe power pe mess?eu nu l-am vazut deloc in ultimul timp,stie cineva ceva de el?
Acuma ii 15:15 si ii pe mess numa k ii idle !! dai si tu un buzz ! Hai k ii zic si eu sa te caute sa jucatzi etapa ;)
PoWeR30.06.2006 12:47

PoWeR back !!! ... ma scuzati mi`a fost stricat PC :P

ultras_andrei_i30.06.2006 13:34

andrei_marius06-power=4-1.bafta in A power si tuturor celor care au intrat in A,sa nu picati :lol:

Prodigy_andrey30.06.2006 14:11

marinescu_dani 2-1 andrey_gogo Ultima etapa

 

 

Las k e bun si locu 3 :) de castigam luam 1 da e tot aia :) ne vedem in a fratilor

«11213141516»