va spun pa eu nu mai joc in camp vostru ca e praf si in caz ca nu ati observat i0nutz83 asi baga pt el multe meciuri de 3-0 la masa verde pt el ..aveti grija cand aveti etapa cu el sa nu spuneti nimik (nici macar dute mah incolo) ca zice ca ai injrat adversaru si baga 3-0 pt el..comunistuuuuuuuuu
toti cei din campionat stergeti-va id meu din lista voastra ca va dau ognore la toti
lolza mha dar cine esti tu sa ne spui ce sa facem
si se zice " IGNORE"
