FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul etapei

«1131415161718»
Ionut_stelistu12.06.2006 10:06
va spun pa eu nu mai joc in camp vostru ca e praf si in caz ca nu ati observat i0nutz83 asi baga pt el multe meciuri de 3-0 la masa verde pt el ..aveti grija cand aveti etapa cu el sa nu spuneti nimik (nici macar dute mah incolo) ca zice ca ai injrat adversaru si baga 3-0 pt el..comunistuuuuuuuuu

 

toti cei din campionat stergeti-va id meu din lista voastra ca va dau ognore la toti

 

lolza mha dar cine esti tu sa ne spui ce sa facem

si se zice " IGNORE"

Ionut_stelistu12.06.2006 11:59

adelp1ero - ionut_hp_steaua 4-1

 

nu prea multumit de rezultat...dar asta este

i0nutz8312.06.2006 15:00
va spun pa eu nu mai joc in camp vostru ca e praf si in caz ca nu ati observat i0nutz83 asi baga pt el multe meciuri de 3-0 la masa verde pt el ..aveti grija cand aveti etapa cu el sa nu spuneti nimik (nici macar dute mah incolo) ca zice ca ai injrat adversaru si baga 3-0 pt el..comunistuuuuuuuuu

 

Ban antonio_bytzu pentru:

 

1) Sfidare la adresa organizatorului

2) Insulte grave aduse celorlalti concurenti

3) Tratarea competitiei cu dezinteres.

4) Sfidarea si faultarea, in repetate randuri, a limbii romane

Ionut_stelistu12.06.2006 18:24

deci e descalificat....toti cei care mai aveam etapa cu el vom castiga automat la masa verde...cu 3-0

ManiaCU13.06.2006 12:52

Big_aly_for_ever- Julica_maniaku 2-5 8) scorul nu reflecta realitatea dar asta este :) am castigat meritat desi meciul a fost strans pana in min 90 ! la scorul de 0-0 am obtinut un penalty mincinos :twisted: nustiu ce a vazut arbitrul :roll: :lol:

i0nutz8313.06.2006 18:38

i0nutz83 - alin_greavu 4-3.

 

Fara emotii, 4-1 in min.88.. Super conexiune, fair-play desavarsit in tribune si pe teren..

Viper2214.06.2006 11:49

Etapa 24 : Julica_maniaku - Heruand20 5-2

ManiaCU14.06.2006 11:49

Julica_maniaku - Heruand20 5-2 ... meci greu :roll: victorie meritata dupa ce am revenit de la 0-2 :twisted:

i0nutz8314.06.2006 18:40

i0nutz83 - big_aly_for_ever 2-2.

 

Am condus cu 1-0 si 2-1, am fost egalat in min. 87..

Viper2214.06.2006 19:28

Etapa 25 : Heruand20 - Kamaciuki 1-4

kamaciuki14.06.2006 19:33

Kamaciuki -Heruand : 4-1...

 

macar am o consolare du pa suercupa pierduta... :cry: ...nu-i nik...apropo eu nu inteleg de ce s-a jucat supercupa o data ce campionatul nu s-a terminat...danutz a castigat camp in trecut,prezentu si viitoru conteaza..:D...cred ca o sa mai joc supercupa cu el dak ia din nou campionatu...:D:D...ma mir si yo cum dreaq de nu ma oftik faptu ca am pierdut...saracu de Dani kt a mai suferit,,,s-a antrenat o ora inainte de meci...:D..i-a fost frica mie-mi spuneti...:P...si cel mai tare lucru...IOnutz a pronostikt 5-2 pt Dani...si a fost 5-1 ...aproape,,,bv Nostradamus...:))

dani@steaua4ever14.06.2006 19:42

pai normal k m-am antrenat..ultima oara in oficial cand am jucat cu tine am facut egal ...si tu aveai Romania..nu se poate asa ceva:)

Oricum ai fost intr-o zi slaba..poate dak erai intruna buna te bateam cu un 5 4:P

Ionutz e mama omida...

dani@steaua4ever14.06.2006 21:10

danutz12345 - heruand20 5 3

Meci f greu bine k am castigat:)

Viper2214.06.2006 21:10

Etapa 26 : Danutz12345- Heruand20 5-3

dani@steaua4ever14.06.2006 21:42

Danutz12345- Jok3r_sarbu 9 0

i0nutz8314.06.2006 22:37

i0nutz83 - joker_sarbu 2-3

 

 

Cel mai prost meci din sez. asta.. Am revenit de la 0-3, nu insa suficient pentru a castiga vreun punct. Felicitari joker!

big_aly_for_ever15.06.2006 15:51

adelp1er0 1-2 big_aly_for_ever. O conexiune destul de proasta. O mica victorie dupa o mare perioada de timp. Sa speram la evitarea retrogradarii.

ManiaCU15.06.2006 21:35

Aditza_stelistu - Julica_maniaku 1-3 8) ... meci cu multe ratari :? mai ales de partea mea :wink:

Ionut_stelistu16.06.2006 12:15

ionut_hp_steaua - Adi adinho 5-5

 

un meci incre4dibil cu 6 goluri in prima repriza....am pierdut victoria in ultimele minute...cand torres m-a ingropat :evil:

asta e....nu prea multumit dar...sper sa nu retrogradez....succes lui Adi mai departe :)

ady_4steaua16.06.2006 12:19

ionutz dara de ce nu zici nimik de cele 4 suturi din careu blocate de fundasi?

ady_4steaua16.06.2006 12:19

oricum un meci frumos

Ionut_stelistu16.06.2006 12:34

aaa da am uitat.....in ultimul minut adversarul a avut 4 suturi consecutive din interiorul careului meu....cu doar 3 jucatori in careu am reusit sa le scot pe toate....

dani@steaua4ever16.06.2006 13:12

eu nu dau de alin_greavu..dak al vede cineva pe mess sau vb cu el zicetii pls sa ami dea un mesaj pe mess orice.eu tot ai dau mesaje de 2 3 zile si nu am primit nici un raspuns...m-am pliktisit sa ami fie anulate meciurile din cauza la altii.

Sonic16.06.2006 13:20

ultima etapa big_aly_for_ever 0-3 omul_anonim

big_aly_for_ever16.06.2006 13:39

big_aly_for_ever 0-3 omul_anonom

big_aly_for_ever 2-2 ady_adynho - Mersi Ionutz ca m-ai lasat sa le joc in avans. Taieasca B-ul.

«1131415161718»