FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul etapei

«1111213141518»
stelistu9905.06.2006 18:35

looooooooooooooool

nyku_myhay05.06.2006 18:39
stelistu99 Posted: 05 Jun 2006 18:25    Post subject:  

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

joker_sarbu - alin_greavu2002 3-6  

 

 

inca putin...si-l bateam...:)):)):)):)):))..3 goluri marcate de Rooney dupa min 80 ,ultimul fiind un eurogol...:)):)):)

ManiaCU05.06.2006 18:41

Julica_maniaku - Adi_adinho 4-0 8) meci relativ usor , astept derby-ul cu Stress :wink:

kamaciuki05.06.2006 18:54

chiar ca loooooooool.... :lol: ...hai mey ce naiba ...sa nu fim penibili te rog...nu te mia oftik ca nu -ti sta asa bine ca la mine...:P...trebuia sa spui de la inceput dak si oricum nu conteaza cine face serverul ...a mers la fel pentru amandoi...sau doar asta a fost scuza pt infrangere...sper ca comisia sa ia decizia corecta... :lol: :lol: :lol:

gabynumber_105.06.2006 18:57
chiar ca loooooooool.... :lol: ...hai mey ce naiba ...sa nu fim penibili te rog...nu te mia oftik ca nu -ti sta asa bine ca la mine...:P...trebuia sa spui de la inceput daca si oricum nu conteaza cine face serverul ...a mers la fel pentru amandoi...sau doar asta a fost scuza pt infrangere...sper ca comisia sa ia decizia corecta... :lol:  :lol:  :lol:

cum a mers bine mah pt amandoi cum ai dat golurile si cum am dat eu unu din goluri (la primu meu gol sa blokat de tot fifa cam 10 sec si pana la urma am vazut ca aintrat in poarta )la toate pasele mele se intrerupea si la tine nimik (ce ai tu net cu viteza de 2 giga pe secunda si eu dial up)??????(prostia mea a fost ca m-am uitat la etapele postate sunt exact ac in retur trebuiau inversate ca doar se joaca retur) acum vedem cat de corecta e comisia

kamaciuki05.06.2006 18:59

aaa....am uitat sa precizez ca esti primul care spune treaba asta...si am uitat sa spun ca NU SCRIE in regulament asa ceva...deci ...gandeste si tu putin...trage un pui de somn ...fii fresh si gandeste la ce ai postat... :lol: ...tu chiar crezi ca exista vreun avantaj pt cel care face serverul?..yo cand joc cu danutz sau cu astia care le am ipu...dau ei host...crezi ca are importanta...???...cand am jucat cu IOnutz a facut el hostu si trebuia sa il fac eu...trebuia sa cer rejucarea meciului??...;)).. :D:D

ManiaCU05.06.2006 19:13

Julica_maniaku - Stress2500 1-5 ... cel mai penibil meci pe care l-am facut pana acum :? in repriza a 2 a am cedat nervos ... a venit si mama sa ma mai futa la cap ... asta este :roll: felicitari Stress :wink:

stresrp05.06.2006 19:15

hai gata mey mai terminati cu off-topicul ca nu da bine... jucati cum vreti pana la urma... ce nu intelegeti voi e ca ionutz a facut niste reguli acolo ca sa fie respectate, iar voua va pica jocul pentru ca unul din voi nu are patch la joc sau invers.. sau ceva, in nici un caz nu v-a merge cu hamachi doar ca e hamachi. Atata timp ca poate sa intre pe tine, selecteaza echipa blablabla ar trebui sa mearga... verificati-va fifa, reinstall daca e si apoi incercati din nou.

kamaciuki05.06.2006 19:37

stress...tu ai citit ma posturile si pe pagina anterioara?..nu are legatura...ala era Ionutz ala mic cu care nu mergea sa ma conectez ca dadea conection lost...problema e ca asta e bytzu si am jucat cu el..si l-am batut cu 5-2...si am facut eu host...si la sfarsitul jocului dupa ce am si postat intra pe forum si scrie ca vrea rejucare pt ca 'trebuia' sa faca el hostu ca scrie la etape ca e Bytzu-kamaciuki...de parca ar avea vreo importanta..;)..sa fim seriosi ce naiba..devine penibil fara sa vrea si el si motivul in sine..hai ca m-am saturat de off-topic..sper sa mi se acorde cele 3 pct fara vreo rejucare sau alti draci ce viseaza bitzu..

Viper2205.06.2006 20:11

Etapa 17 : Adi_adinho - Heruand20 1-1

Viper2206.06.2006 20:05

Etapa 19 : Heruand20 - Big_aly_for_ever 2-0

i0nutz8306.06.2006 22:13

Amuzant.. bitzu, ori ca faci tu serverul, ori ca il face adversarul, tot aia e, atata vreme cat aveti ip rootabil.. Astea sunt, sincer, scuze ridicole pentru o infrangere.. Daca iti mergea prost, aveai tot timpul si, in egala masura, tot dreptul, sa iesi din joc dupa primele 5 min (de joc) si sa soliciti sa faci tu serverul.. regretele sunt acum tardive.. Multa sanatate..!

 

PS: Yo maine dimineata la 7 plec la Vaslui.. Cine stie cand o sa ma intorc?;) solicit si eu amanarea propriilor meciuri.. sper sa ma intelegeti..

dani@steaua4ever07.06.2006 11:31

Danutz12345- Stress2500 8 1

aditza_stelistu07.06.2006 12:33

Etapa XX : Aditza_stelistu - Jok3r_sarbu 4-3

Sonic08.06.2006 10:32

ionutz83 2-1 omul_anonim

am atata de zis ionutz83=kamaciuki nr.2

 

macar kamaciuki mi-o pasat doar ultimele 10 minute in jumatea lui de teren, ionutz o pasat o a2-a repriza de la cap la coada in jumatea lui de teren

i0nutz8308.06.2006 10:38

i0nutz83 - omul_anonim 2-1.

 

Victorie clara, mult mai clara decat o arata scorul, 7-2 suturi pe spatiul portii, posesie impresionanta, 72%, dominare teritoriala totala in repriza secunda.

Prodigy_andrey08.06.2006 10:59
i0nutz83 - omul_anonim 2-1.

 

Victorie clara, mult mai clara decat o arata scorul, 7-2 suturi pe spatiul portii, posesie impresionanta, 72%, dominare teritoriala totala in repriza secunda.

Bravo frate !! :D super tare ! pe mine tot timpu in amicale ma bate omu anonim :(
i0nutz8308.06.2006 11:21

Pe mine nu ma batea nici in tur, dar nu stiu ce a tinut deschis si a mers oribil..

Ionut_stelistu08.06.2006 11:28

Cred ca ma retrag din cauza tatalui meu...sa va zic de ce

 

Acum cateva zile totul mergea bine pana tata a luat alt calculator si mi l-a dat mie cel nou....si IP-ul rootabil s-a dus la tatal meu iar mie mi-a lasat IP-ul de retea....cu care nu pot face host...iar daca vreau sa joc trebuie ca adverasrul meu sa faca host ceea ce este o kestie stresanta cateodata...

 

Cu pareer de rau trebuie sa ma despart de campionat...Va urez succes tutror si multa bafta !

Sa auim de bine.

 

P.S.: Cand m-am inscris la FIFA06 CM inca aveam IP rootabil.

kamaciuki08.06.2006 11:42

looooooool,,,,,nu puteai sa te retagi si tu mai demult????:D...mi-ai mancat nici mai mult nici mai putin de 6 pct!!!!!!!..pt ca nu am putut juk cu tine!!!...e clar...ai bagat vrajeala pt ca stii ca retrogradezi...IOnutz sper sa imi dai si mie punctele pierdute cu asta micu'.. :twisted: :P ...mai in gluma mai in serios stai aici si nu te retrage ca nu mai e mult si incearca sa ii incurci si pe ceilalti cu conexiunea ta de 1000Mbs/s..:D:D:D:D:D

Ionut_stelistu08.06.2006 12:27

mah kanaciuki nu vreau sa ma cert cu tine dar CE VRAJEALA CA SA NU RETROGRADEZ ???

hai la mine acasa ca sa vei dak nu ma crezi...si nu te mai baga atata in seama ca devi enervant :evil:

aditza_stelistu09.06.2006 14:36

Etapa XIX : Aditza_stelistu - Adi_adinho 4-4

 

scuze pt intarziere dar nu am mai putu sa intru zilele astea...oricum vad ca nu s-au postat urmatoarele meciuri

i0nutz8309.06.2006 14:52

Postate et. XXI si XXII.

kamaciuki09.06.2006 18:49

Kamaciuki - Adelpiero : 3-2,,,

 

conexiune super najpa...ultimele 10 min am tras de timp pt ca dak reusea egalarea nu aveam cum sa il mai egalez pe prostia aia de conexiune!!!

i0nutz8309.06.2006 18:51

Tu ai citit ce ai scris?;))

 

PS: Am vb cu adelpiero, jucam dupa meci..

«1111213141518»