FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul etapei

«1121314151618»
kamaciuki09.06.2006 19:40

am vrut sa spun ca nu mai puteam lua conducerea din nou...ma gandeam la alteceva...apropo ce frumos a inceput CM.. :D ..Cred ca va castiga una dintre Spania Brazilia sau Anglia...

Prodigy_andrey09.06.2006 20:04
am vrut sa spun ca nu mai puteam lua conducerea din nou...ma gandeam la alteceva...apropo ce frumos a inceput CM.. :D ..Cred ca va castiga una dintre Spania Brazilia sau Anglia...
adik yo sau ionutz sau Mihai :)))
dani@steaua4ever09.06.2006 20:46

Danutz12345- Adi_adinho 6 1

ManiaCU09.06.2006 22:30

Julica_maniaku - Jok3r_sarbu 7-4 :arrow:

kamaciuki10.06.2006 10:01

Kamaciuki - Adi_adniho : 6-3..

 

meci incantator...

stresrp10.06.2006 14:58

Ionut_hp_steaua - Stress2500 1 - 8

i0nutz8310.06.2006 15:00

i0nutz83 - adelp1er0 3-0.

 

Omul n-a avut timp sa joace si a spus ca e de acord cu masa verde.

Ionut_stelistu10.06.2006 15:01

Mie nu imi raspunde adelpiero....si nu am greist adresa de messenger...sper sa jucam...

i0nutz8310.06.2006 15:04

Sta mai mult invisible.. Zilele astea oricum n-a fost acasa..

Ionut_stelistu10.06.2006 15:13

Aha..ok atunci...il astept sa intre

dani@steaua4ever10.06.2006 15:16

ce misto ionutz...si cand am avut io meci cu anonimu si na avut timp sa joace si tia zis k ami da meciu la masa verde ce ai facut?miai sczt 1pct...dar la tine se aplica alt regulament.oricum de al draq tot io o sa castig campionatu asta.

i0nutz8310.06.2006 15:17

Situatia de atunci a fost una speciala..

dani@steaua4ever10.06.2006 15:17

ce a fost asa speciala la ea ...uimeste-ma!

 

EDITAT de i0nutz83 in numele gramaticii ! :P

i0nutz8310.06.2006 15:19

Ati avut o saptamana intreaga in care ati fi putut juca meciul, fara ca vreunul dintre voi sa aiba vreo problema deosebita. Eu acum am fost la Vaslui, am ajuns acasa a doua zi pe la pranz, am vrut sa joc dar omul mi-a spus ca nu poate. Punct.

gabynumber_110.06.2006 17:58

si virgula :lol:

i0nutz8310.06.2006 18:41

stres2500 - i0nutz83 3-1.

 

 

Doua goluri primite pe final (83, 90). Am trecut din 541 in 424 la 1-2, dar degeaba..

Viper2210.06.2006 22:57

Etapa 22 : Aditza_stelistu - Heruand20 0-3

Viper2211.06.2006 10:48

Etapa 21 : Omul_anonim- Heruand20 2-2

Sonic11.06.2006 12:07

Nu dau de adelp1ero

Ionut_stelistu11.06.2006 13:13

e plecat park...pierde la masa verde meciurile ?

ManiaCU11.06.2006 15:02

Ionutz eu am vb sambata cu big_aly si am vrut sa joc de ieri etapa cu el dar mia spus ca nu poate sa joace pt ca are nustiu ce problema si joaca prost...in fine l-am inteles :lol: Acum iar am intrat pe el dar nu imi raspunde ! Eu azi nu prea mai am cand sa joc asa ca cer o amanare a meciului pana cand il prind pe baiat tzapan de beat sa pot juca cu el :lol: :lol: :lol: ca am inteles ca doar asa joaca bine :twisted:

gabynumber_111.06.2006 16:52

va spun pa eu nu mai joc in camp vostru ca e praf si in caz ca nu ati observat i0nutz83 asi baga pt el multe meciuri de 3-0 la masa verde pt el ..aveti grija cand aveti etapa cu el sa nu spuneti nimik (nici macar dute mah incolo) ca zice ca ai injrat adversaru si baga 3-0 pt el..comunistuuuuuuuuu

gabynumber_111.06.2006 16:55
va spun pa eu nu mai joc in camp vostru ca e praf si in caz ca nu ati observat i0nutz83 asi baga pt el multe meciuri de 3-0 la masa verde pt el ..aveti grija cand aveti etapa cu el sa nu spuneti nimik (nici macar dute mah incolo) ca zice ca ai injrat adversaru si baga 3-0 pt el..comunistuuuuuuuuu

 

toti cei din campionat stergeti-va id meu din lista voastra ca va dau ognore la toti

kamaciuki11.06.2006 19:29

Kamaciuki - Big-aly_for_ever : 9-0

ManiaCU11.06.2006 21:18

toti cei din campionat stergeti-va id meu din lista voastra ca va dau ognore la toti

 

cine esti tu ma sa ne dai ognore ? :lol: :lol: :lol: oi fi si tu vreun pui de smecher :lol:

«1121314151618»