FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul etapei

«11415161718»
dani@steaua4ever16.06.2006 14:01

danutz12345 - biy_aly 10 0

Ionut_stelistu16.06.2006 14:21

eu nu dau de big alz for ever

big_aly_for_ever16.06.2006 15:12

big_aly_for_ever 4-1 ionutz_hp_steaua

ady4steaua17.06.2006 00:12
eu nu dau de big alz for ever

..E TARE FAZA...DE UNDE AI LUAT-O?

ManiaCU17.06.2006 09:55

Ionutz eu nu dau de Alin_greavu2002 ... baiatul asta nu intra deloc pe net :x i-am lasat vreo 5 mesaje pe mess ... nici macar nu mia dat add . Nu am chef sa imi anulezi iar meciul ca in tur cand a fost aceeasi chestie :roll: sper sa intre pana maine seara.

dani@steaua4ever17.06.2006 10:00

si io am aceeasi problema cu Alin greavu...acum k suntem 2 sper sa nu ne anulezi meciu ionutz..

i0nutz8317.06.2006 10:05

alin_greavu2002: ionutze frate cum ramane cu aia ca nu intra pe yahoo deloc . eu le-am tot dat mesaje si nika ...

 

 

Asta imi spune el..

ManiaCU17.06.2006 11:08
alin_greavu2002: ionutze frate cum ramane cu aia ca nu intra pe yahoo deloc . eu le-am tot dat mesaje si nika ...

 

 

Asta imi spune el..

 

Daca nici eu sau Danutz nu intram pe mess .... las-o naibii de treaba ! :?

Se poate sa fie o problema cu ID ul tau Alin , nustiu care-i faza dar eu iti las mesaje offline in prostie iar tu ne spui ca noi nu intram 8O Nustiu ce sa zic ...

kamaciuki17.06.2006 11:27

Kamaciuki - Jok3r_sarbu : 7-1...

 

nu stiu cum se face dar aceeasi problema o am si eu cu greavu...:D...si io stau apoape toata ziua pe mess si putin din noapte si nimic...oare el cand vrea sa jukm!! nu vrea sa ne anulezi meciuri din cauza lui...si in plus nu s-a luat nici o masura impotriva lui dak nu cumva sunt prost informat...din cate stiu are 5 anulari si in regulament scrie altceva...

aditza_stelistu17.06.2006 12:14

Kamaciuki - Aditza_stelistu 4-4

dani@steaua4ever17.06.2006 12:53

deci Alin greavu e kiar tare..iam lasat mesaje offline cu sutele..si a fost o zi cand aparea pe messenger ONLINE..si na raspunds..si nu era idle:)

i0nutz8317.06.2006 12:54

alin_greavu2002 exclus pentru un total de 5 meciuri nedisputate.

stresrp17.06.2006 20:42

Stress2500- Adi_adinho 5-1

ady_4steaua17.06.2006 20:45

asa conexiune nam vazut am luat 4 goluri in care mi sa miscat inreluare..pur si simplu ma trezeam cu mingea in poarta ..iar la unu dintre goluri portaru nu a vrut sa degajeze apasam in draci pe D si A...ff ciudat

i0nutz8318.06.2006 07:46

Am actualizat rezultatele.. Daca sunt meciuri pe care le-am omis sa imi spuneti pana diseara..

i0nutz8318.06.2006 09:05
i0nutz83 - adinho 1-5.
nyku_myhay18.06.2006 16:50

ionut_hp_steaua - jok3r_Sarbu :2-5 (in min 60)

:arrow: restu' cand o mai intra...si sa fiu si eu deoarece atunci na mai vrut sa cotinuam pe motiv k va mere tot asea(adik nashpa rau...pan' si reluarile se vedeau "in reluare" :lol: :lol: :lol: )...de parca nu mere la amandoi la fel... :o si asa a zis baiatu "maine"(asta fiind ieri).Si yo na ,azi, k tot omu' la balaceala...si aku ia-l de unde nu-i...dak nu intra e treaba lui... 8) mai asteptam... 8) 8) 8)

nyku_myhay18.06.2006 17:39
ionut_hp_steaua - jok3r_Sarbu :2-5 (in min 60)  

restu' cand o mai intra...si sa fiu si eu deoarece atunci na mai vrut sa cotinuam pe motiv ca va mere tot asea(adik nashpa rau...pan' si reluarile se vedeau "in reluare"    )...de parca nu mere la amandoi la fel...  si asa a zis baiatu "maine"(asta fiind ieri).Si yo na ,azi, ca tot omu' la balaceala...si aku ia-l de unde nu-i...daca nu intra e treaba lui...  mai asteptam...    

scor final...tot atat..:):):)

ionut_hp_steaua - jok3r_Sarbu : 2-5 8)

Sonic18.06.2006 19:00

de la aditza stelistu Adrian n-am primit nici un semn de viata, iar stres2500 mi-a zis ca a fost la Cluj, si mi-a dat de-abia azi un mesaj, cand eu nu eram on, poate meciu cu stres se poate amana, insa de la aditzu n-am primit un mesaj 3 zile ( cine vrea ii arat arhiva)

i0nutz8319.06.2006 08:36
omul_anonim - stres amanat.
Sonic19.06.2006 19:00

Bun, deci nu mai vrea sa mi se anuleze meciuri asa din cauze "necunoscute"

aditza stelistu Adrian inca nu mi-a dat nici un mesaj, desi l-am contactat in fiecare zi, iar aceeasi chestie s-a intamplat si cu stres, stiind ca o amanare e de 24 ore, am postat acuma ,ca sa nu mi se mai anuleze meciuri pe banda rulanda.

stelistu9920.06.2006 03:21

ionutze am si eu o rugaminte ... stiu ca am 5 meciuri nejucate . dar eu am stat pe internet si duminica si luni si marti si nu intrase astia cu care trebuia sa joc am dat mesaje la disperare ... si nimika .. te rog as vrea sa continui :cry: :cry: .... promit ca voi fii si mai serios ... mai dami o sansa :cry:

 

ok astept mesaju tau ... mersi :roll:

i0nutz8320.06.2006 06:44

Ai avut destule sanse pana acum.. Imi pare rau..

 

Postate et. 27 si 28.

ManiaCU20.06.2006 08:45

Julica_maniaku - I0nutz83 6-3

ManiaCU20.06.2006 09:58

Julica_maniaku - omul_anonim 4-3 8) 8) 8)

«11415161718»