FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul etapei

«1161718»
dani@steaua4ever24.06.2006 19:53

mda fericire mare k am io mici sanse la titlu:(

E asta e mai tre sa castige si altii...o sa ma multumesk cu un CM castigat in dauna lui kamaciuki..asta dak ajunge in finala:)

i0nutz8325.06.2006 17:31

Am actualizat pagina cu programul.. Daca mai sunt meciuri disputate iar rezultatul lor nu apare, nu ezitati sa imi amintiti..

ManiaCU25.06.2006 18:45

Danutz eu revin peste 1 sapt acasa si o sa jucam restantza :wink: vezi ca o sa fiu mai in forma ca niciodata :))) ai grija despre tine pana atunci ... hai cu bafta ! :D

ManiaCU04.07.2006 01:08

Danutz sper sa fii azi pe net sa jucam ultima etapa ca eu plec iar miercuri 10 zile din orash si nu vreau sa mai amanam batalia finala 8)

dani@steaua4ever04.07.2006 06:20

pai frate sa te vad si io odata online pe messenger si jucam..io am fost pacasa..dak dadeai un mesaj ceva jucam..acum crezi k io stau dupa tine sa astept cu lunile pana jucam k tu tot pleci prin lume?!

ManiaCU04.07.2006 10:28

Mda am luat-o cu 4-3 :roll: asta este ... un nou camp alu danutz ! sa recunoastem cu noroc !

dani@steaua4ever04.07.2006 10:29

danutz12345 julika 4 3

 

I AM THE CHAMPIOOON MY FRIEEENDSSSS ....again:P

meci f greu..sa intrerupt de mai multe ori..ekilibrat dar bine k l-am castigat:)

Al 3 lea titlu al meu...ihihi

 

CU noroc k miau fost anulate cateva meciuri k altfel eram campion de mult..

«1161718»