mda fericire mare k am io mici sanse la titlu:(
E asta e mai tre sa castige si altii...o sa ma multumesk cu un CM castigat in dauna lui kamaciuki..asta dak ajunge in finala:)
mda fericire mare k am io mici sanse la titlu:(
E asta e mai tre sa castige si altii...o sa ma multumesk cu un CM castigat in dauna lui kamaciuki..asta dak ajunge in finala:)
Am actualizat pagina cu programul.. Daca mai sunt meciuri disputate iar rezultatul lor nu apare, nu ezitati sa imi amintiti..
Danutz eu revin peste 1 sapt acasa si o sa jucam restantza :wink: vezi ca o sa fiu mai in forma ca niciodata
) ai grija despre tine pana atunci ... hai cu bafta ! ![]()
Danutz sper sa fii azi pe net sa jucam ultima etapa ca eu plec iar miercuri 10 zile din orash si nu vreau sa mai amanam batalia finala 8)
pai frate sa te vad si io odata online pe messenger si jucam..io am fost pacasa..dak dadeai un mesaj ceva jucam..acum crezi k io stau dupa tine sa astept cu lunile pana jucam k tu tot pleci prin lume?!
Mda am luat-o cu 4-3 :roll: asta este ... un nou camp alu danutz ! sa recunoastem cu noroc !
danutz12345 julika 4 3
I AM THE CHAMPIOOON MY FRIEEENDSSSS ....again:P
meci f greu..sa intrerupt de mai multe ori..ekilibrat dar bine k l-am castigat:)
Al 3 lea titlu al meu...ihihi
CU noroc k miau fost anulate cateva meciuri k altfel eram campion de mult..