FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul etapei

«12318»
i0nutz8328.04.2006 13:16

meciuri, rezultate, bla bla..

stelistu9928.04.2006 19:51

am mai postat odata ce naiba faci ionutz?

 

alin_greavu2002 - adi_adinho 4-0

aditza_stelistu29.04.2006 20:43

Etapa 1 :

Aditza_stelistu - Stress2500 5-2

nyku_myhay30.04.2006 11:44

etapa 1 :

jok3r_sarbu - big_aly_for_ever : 5-1

Viper2230.04.2006 15:06

Etapa 1 : Heruand20 - Antonio_bytzu 2-1

aditza_stelistu30.04.2006 15:56

numa 4 meciuri jucate si culmea au jucat numai cei din fosta Divizie B :lol:

andreevo30.04.2006 15:59

stan_andrei2 - adelp1er0 5-2

(Barca) - (Juve)

kamaciuki30.04.2006 17:06

Kamaciuki - Ionutz83 : 2-1

 

Mi-a dat dureri de inima IOnutz sa mor nu alta.....in min 89 a ratat 11 m ...:D...dar pana la urma e bine cand se termina cu bine...ma risc la un pronostic...Steaua - Tzigani : 2-0...si sa luam campionatul de pe acum...fara sa mai avem emotii....defapt oricum nu am emotii...:P..sper sa nu fiu acuzat de rasism...:D

i0nutz8330.04.2006 17:10

Meci dramatic. Conexiune foarte buna totusi.. 6-5 pt kamaciuki raportul suturilor pe poarta.. Penalty ratat de Zidane in min 88.. Felicitari adversarului;)

dani@steaua4ever30.04.2006 17:25

danutz12345 - omu_anonim 4 3

meci f greu ,o conexiuen destul de proasta e bine k am castigat:D

Sonic30.04.2006 17:29
danutz12345 - omu_anonim 4 3

meci f greu ,o conexiuen destul de proasta e bine ca am castigat:D

 

Protestez, nu-i deloc corecta faza asta cu alesul echipei. MI-o aparat Canizares ca o broasca si suturile atacantilor erau la fel de aiurea.

 

Eu unul propun sa revenim la vechiul sistem cu orice echipa sa jucam. Sau daca ramane asa, sa jucam niste meciuri, cei care doresc aceeasi echipa sa se confrunte si invingatoru sa pastreze echipa.

 

Sper sa se tine cont de propunerea mea :roll: oricum tot şăfu şăf rămâne :wink:

ManiaCU30.04.2006 20:51

julica_maniaku - dasnoop2003 4-3 8) ce meci tensionat :? insa victoria am meritat :lol:

i0nutz8301.05.2006 08:32

Sa inceapa et. II !

mihai141101.05.2006 08:55
danutz12345 - omu_anonim 4 3

meci f greu ,o conexiuen destul de proasta e bine ca am castigat:D

 

Protestez, nu-i deloc corecta faza asta cu alesul echipei. MI-o aparat Canizares ca o broasca si suturile atacantilor erau la fel de aiurea.

 

Eu unul propun sa revenim la vechiul sistem cu orice echipa sa jucam. Sau daca ramane asa, sa jucam niste meciuri, cei care doresc aceeasi echipa sa se confrunte si invingatoru sa pastreze echipa.

 

Sper sa se tine cont de propunerea mea :roll: oricum tot şăfu şăf rămâne :wink:

 

Dani are faza aia cu atacantii in care mereu e gol....doar un maestru al apararii stie sa il blocheze :wink:

 

ps:orice portar ai avea alea tot sunt goluri

Sonic01.05.2006 09:40

Frate, eu stiu cum joaca Dani si cum jucati voi ceilalti, ca doar nu m-am apucat sa joc ieri fifa.

 

Doara ca a asta a fost norocu meu sa-mi aleg Valnecia :P Au fost suturi care alti portari le respingeau (macar) fara nici o problema, insa broscutza mea de portar nici nu s-a intins dupa ele :roll:

gabynumber_101.05.2006 10:10

antonio_bytzu - aditza_stelistu = 2-3 cu conexiunea cea mai praf din lume si acum stiu ca e de la mine : formatu te mananca calculatoruoleee :lol:

aditza_stelistu01.05.2006 10:11

dap asa e, incredibil de proasta conexiunea

dani@steaua4ever01.05.2006 20:22

Mihai vrei sa zici un maestru care joaca cu 5 fundasi si cu 4 manmarking si cu full defense:)

mihai141102.05.2006 07:59

jepcare taci ma si plimbate......eu joc fifa de la fifa 96....tu joci de la 2004...asa ca mucles :lol:

 

ps :m-am luat dupa Oli ma....+ cu baietii joc pe atc...doar cu tine defense ca esti mai bunicel asa :wink:

dani@steaua4ever02.05.2006 11:01

e gasesk io pana la urma o tactica care sa sparga lacatul apararii tale:D

mihai141102.05.2006 12:18

mai ai de cautat :lol: :lol: :lol: ca am schimbat-o pe aia de jucam de mult.....acu e alta...de aia nu mai joc amicale ca sa nu vezi tactica de aur :lol:

andreevo02.05.2006 17:18

stan_andrei2 - stres2500 4-1

(Barca) - (Italia)

Viper2202.05.2006 18:39

Etapa 2 : Adi_adinho - Heruand20 1-4

kamaciuki02.05.2006 19:16

Kamaciuki - Dasnoop_2003 : 7-4

 

conexiune nu tocmai buna...si ma enerveaza Lobont...:D...ia niste goluri de imi vine sa plang...:D

Sonic03.05.2006 13:29

omul_anonim 5-2 jok3r_sarbu

«12318»