FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul etapei

«123418»
nyku_myhay03.05.2006 16:35
:oops: mai rau k Steaua la Midlesbrough (de la 2-0 pt mene 5-2 pt el) :oops:
big_aly_for_ever03.05.2006 18:40

Ionutz Alin Greavu poate juca doar dupa ora 11.30. Daca poti amana meciul cu jumatate de ora..... sau faci cum crezi nu stiu. Oricum eu sunt mereu pe mess dispus sa joc, de el da lumea mai greu.

ManiaCU03.05.2006 19:42

Adelp1er0 - julica_maniaku 2-3 8) super strans meciul asta ...

big_aly_for_ever03.05.2006 20:59

Este ora 12.00 si Alin greavu nu a aparut

Imi pare rau ca este neserios si desi l-am mai asteptat o ora nu s-a prezentat sa joace asa ca cred ca rezultatul va fi big_aly_for_ever 3-0 Alin greavu.

stelistu9903.05.2006 21:39

frate la ora 12:04 am fost pe mess . am fost la lucru ma ... daca mai stateai 4 minute .... cum facem?

stelistu9903.05.2006 21:45

am stabilit cu el sa stea inca 4 minute maxim ca intru .. si postam maine rezultatu ... ok

andreevo04.05.2006 08:24

I0nutz... unde e super campionatul de care ziceati? vad ca este joi, ora 11, si abia daca s-au jucat jumatate dintre meciurile care trebuiau jucate pana ieri la ora 16(initial). Pai nu v-ati laudat ca se vor juca meciurile la timp?

Baietzi, puteti sa va tineti de programul de desfasurare?

Merci de intelegere.

i0nutz8304.05.2006 11:45

Si ce vrei sa le fac eu? Yo o sa joc cu Dani in seara asta sau maine, sunt f. ocupat cu o lucrare de licenta..

dani@steaua4ever04.05.2006 15:28

ionutz83 - danutz12345 1 2

i0nutz8304.05.2006 15:29

i0nutz83 - danutz12345 1-2..

 

Meci slab, faze putine, un gol facut cadou de apararea mea.. Al doilea derby pierdut la limita..

Viper2204.05.2006 19:13

Etapa 3 : Jok3r_sarbu - Heruand20 0-7

nyku_myhay04.05.2006 20:18

E clar k tre' sa ma mai antrenez... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

big_aly_for_ever04.05.2006 21:38

big_aly_for_ever 3 - 7 alin_greavu2002 - felicitari adversarului

andreevo06.05.2006 09:32

Stan_Andrei2 - Ady_adinho 7-3

(Barca) (Spania)

ady_4steaua06.05.2006 09:36

vroiam sa ma retrag da m-am razgandit ..poate evit retrogradarea :lol:

mihai141106.05.2006 12:13

de ce te-ai mai inscris aurele?

 

MODERAT de i0nutz83

aditza_stelistu06.05.2006 13:00

Big_aly_for_ever- Aditza_stelistu 2-1

big_aly_for_ever06.05.2006 13:01

Big_aly_for_ever 2-1 Aditza_stelistu

Felicitari adversarului si succes pe mai ceparte

stresrp06.05.2006 14:28

Stress2500- Kamaciuki

4-3

ADelPiero06.05.2006 17:19

Adelp1er0 - Danutz12345 5-0

(Juventus) (Milan)

dani@steaua4ever06.05.2006 17:20

o conexiune nu execrabila ..super infecta.nu am putut sa dau o pasa calumea.asta e.campionatu e lung ami revin:)

kamaciuki06.05.2006 17:34

astazi sufar din toate pct de vedere....m-a batut stres...am pierdut cu Bistrita :( nu se poate asa ceva....e incredibil...si ma mira faptul ca a pierdut si danutz si aditza ...asa zisii favoriti la castigarea campionatului....asta e...prindem cu totii zile mai proaste...bafta in continuare!!!!!

mihai141106.05.2006 17:39

ba dane pai de ce i-ai bagat daca e conexiunea proasta?mereu gasiti voi scuze :lol: la 5-0 era conexiunea proasta auzi si tu =)) hahahahhaha

aditza_stelistu06.05.2006 18:08

stai frate calm ca nu-s deloc favorit ai sa vezi...sunt fericit daca termin in primii 5 .odata ce iau bataie de la ultimul loc nu vad ce m-ar face favorit...o sa urmeze meciuri grele

Sonic06.05.2006 18:32

omul_anonim 3-4 alin_greavu2002

 

N-am ce face cu Valnecia...

«123418»