FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul etapei

«1234518»
stelistu9906.05.2006 18:32

alin_greavu2002 - omul_anonim 4-3 :D .. cu putzin noroc am batut

dani@steaua4ever06.05.2006 20:25

pai ba Mihai cu alexdelpiero am mai jucat si sa miscat omeneste..nu stiu ce a avut azi..eu kiar nam putut sa fak nimik.asta e.

i0nutz8307.05.2006 12:47

Puteti sa datzi drumul la etapa a IV-a. Mai sunt 3 meciuri din III, pe care le vom juca ..

ManiaCU07.05.2006 15:44

Anotnio_bytzu - Julica_maniaku 1-7 ... fara numar 8)

andreevo07.05.2006 16:02

Stan_andrei2 - Anotnio_bytzu 4 - 2

(Barca) (Lyon)

gabynumber_107.05.2006 16:09
Anotnio_bytzu - Julica_maniaku 1-7 ... fara numar  8)

 

ce suferim de noi : asta e sunt intr-o pasa mai proasta ..ami revin pana la retur

Viper2207.05.2006 21:40

Etapa 4 : Heruand20 - Big_aly_for_ever 5-2

aditza_stelistu08.05.2006 19:21

Etapa 4:

Aditza_stelistu - Adi_adinho 2-2

stelistu9908.05.2006 19:27

alin_greavu2002 - joker_sarbu 7-3 :D

kamaciuki09.05.2006 10:17

Kamaciuki - Adep1er0 2-0

 

conexiune slaba...:( dar e bine ca am luat 3 pct ...:D...bafat lui alex in continuare....

i0nutz8309.05.2006 16:13

Am completat locurile din Divizia A... Cei nou-intrati sunt rugati sa isi joace et. 1-4..

 

*** i0nutz83 - omu' anonim 4-6.. Probleme cu conexiunea ..

dani@steaua4ever09.05.2006 17:50

Danutz12345- ionut_hp_steaua 5 0

iar un meci cu o coenxiune infecta.

Ionut_stelistu09.05.2006 17:54
Danutz12345- ionut_hp_steaua 5 0

iar un meci cu o coenxiune infecta.

 

o infrangere rusinoasa chiar in primul meci al meu :cry:

 

iar despre conexiune ce pot sa zic....danutz are prin fibra eu rds

ManiaCU10.05.2006 12:18
Stress2500- Kamaciuki  

4-3

 

Mesaj pentru stress2500 ... Bai frate nustiu cum de ai jucat etapele anterioare dar de 5 zile tot incerc sa dau de tine , cred ca ti-am lasat vreo 3 mesaje pe mess.Ti-am lasat si in mail ... ce draq , hai sa jucam meciul asta ! Nu am chef sa fiu depunctat de Ionutz si nu ar fi corect :( !

i0nutz8311.05.2006 08:53

Sa asteptam ce zice si stress. ;)

 

Puteti sa jucati et. V si VI..

snake si ionut_hp: grabiti-va si voi sa recuperati..

Ionut_stelistu11.05.2006 11:55
Sa asteptam ce zice si stress. ;)

 

Puteti sa jucati et. V si VI..

snake si ionut_hp: grabiti-va si voi sa recuperati..

 

ma grabesc....ionutze cand intri pe mess ?

am meci cu tine :wink:

ady_4steaua11.05.2006 13:58

ionutz iam bagat id lui snake( snake_beny) de vreo 3 zile si omu nu mia dat pana acuma add si vad ca na jucat nici un meci..ciudat

stresrp11.05.2006 15:27

Stress2500- snake_beny 6 - 5

Viper2211.05.2006 15:57

Etapa 6 : Omul_anonim- Heruand20 0-7

 

Un meci incredibil facut de Chelsea.

ManiaCU11.05.2006 16:08
Stress2500- snake_beny  6 - 5

 

Joaca frate cu toti mai putin cu mine :lol: nu-ti place ID ul meu sau ce ? :roll:

ManiaCU11.05.2006 17:40

julica_maniaku - ionutz_hp_steaua 4-2

Ionut_stelistu11.05.2006 17:41
julica_maniaku - ionutz_hp_steaua 4-2

 

Conexiunea s+a trezit si ea in min 85

pana atunci a mers ca dreaq si din min 85 perfect....dak mergea bine conexiunea cred ca bateam :lol:

gabynumber_111.05.2006 18:09

Etapa 4

snake_beny - antonio_bytzu = 1-1

ManiaCU11.05.2006 18:33
julica_maniaku - ionutz_hp_steaua 4-2

 

Conexiunea s+a trezit si ea in min 85

pana atunci a mers ca dreaq si din min 85 perfect....daca mergea bine conexiunea cred ca bateam :lol:

 

Nu cred :lol: cred ca daca mergea bine iti dadeam mai multe :roll: dar hai sa nu intram in polemica ca se supara dl Ioanitoaia :lol:

kamaciuki11.05.2006 19:19

anunt cu parere de rau pt mine ca va trebui sa plec din localittate pt 3 zile...am stat astyi toata dupa amiaza pe messin speranta ca voi reusi sa imi joc etapele....in pakte nu s'a putut intampla asa deoarece lui antonio bztyu nu ii mergea f bine netu si a datconecion lost...dupa care am programat sa inte3r seara la 9 sa jukm...insa vad ca nu a intrat...in fine..cu Adi adinho....s'a intamplat cel mai ciudat lucru de cand joc fifa...nush...il suspectez de faptl ca ar avea un patch ceva ...nush..sa ma ierte dak nu am dreptate....dar atunci cand terbuia sa inter mingea n plasa aparea conection lost...cu 1 sec inainte de a intra mingea in lasa...nush...ori a iesit el..ori nu stiu..dar mi s+a intamplat chestia asta de 3 ori...am incercat sa joc cu el de vreo 5 6 ori cred dar nu am reusit...imi pare suncer rau...sper ca ma veti intelege cu totii si imi puteti amana meciurile pana luni seara intrucat consider ca ar tre3bui ca toti cei din acest cam sa fim o echipa...cu ocazia asimi cer scuye tuturor celor care i'am jignit at cand am avut nervi...si tre sa va cereti si voi scuye..care m'ati jignit... :) VA multumesc pentru intelegere..aa anunt si aici ca astazi am jucat atat optimile cu ionut kt si sferturile cu julik maniacu...bafat in continuare celor 2 in campionat...cred ca o sa iasa oricum inaintea mea intrucat Romania este o echipa totusi modesta... :) ne revede luni...bye all!!!

«1234518»