alin_greavu2002 - omul_anonim 4-3
.. cu putzin noroc am batut
alin_greavu2002 - omul_anonim 4-3
.. cu putzin noroc am batut
pai ba Mihai cu alexdelpiero am mai jucat si sa miscat omeneste..nu stiu ce a avut azi..eu kiar nam putut sa fak nimik.asta e.
Puteti sa datzi drumul la etapa a IV-a. Mai sunt 3 meciuri din III, pe care le vom juca ..
Anotnio_bytzu - Julica_maniaku 1-7 ... fara numar 8)
Stan_andrei2 - Anotnio_bytzu 4 - 2
(Barca) (Lyon)
Anotnio_bytzu - Julica_maniaku 1-7 ... fara numar 8)
ce suferim de noi : asta e sunt intr-o pasa mai proasta ..ami revin pana la retur
Etapa 4 : Heruand20 - Big_aly_for_ever 5-2
Etapa 4:
Aditza_stelistu - Adi_adinho 2-2
alin_greavu2002 - joker_sarbu 7-3 ![]()
Kamaciuki - Adep1er0 2-0
conexiune slaba...
dar e bine ca am luat 3 pct ...
...bafat lui alex in continuare....
Am completat locurile din Divizia A... Cei nou-intrati sunt rugati sa isi joace et. 1-4..
*** i0nutz83 - omu' anonim 4-6.. Probleme cu conexiunea ..
Danutz12345- ionut_hp_steaua 5 0
iar un meci cu o coenxiune infecta.
Danutz12345- ionut_hp_steaua 5 0iar un meci cu o coenxiune infecta.
o infrangere rusinoasa chiar in primul meci al meu :cry:
iar despre conexiune ce pot sa zic....danutz are prin fibra eu rds
Stress2500- Kamaciuki4-3
Mesaj pentru stress2500 ... Bai frate nustiu cum de ai jucat etapele anterioare dar de 5 zile tot incerc sa dau de tine , cred ca ti-am lasat vreo 3 mesaje pe mess.Ti-am lasat si in mail ... ce draq , hai sa jucam meciul asta ! Nu am chef sa fiu depunctat de Ionutz si nu ar fi corect
!
Sa asteptam ce zice si stress. ![]()
Puteti sa jucati et. V si VI..
snake si ionut_hp: grabiti-va si voi sa recuperati..
Sa asteptam ce zice si stress.
Puteti sa jucati et. V si VI..
snake si ionut_hp: grabiti-va si voi sa recuperati..
ma grabesc....ionutze cand intri pe mess ?
am meci cu tine :wink:
ionutz iam bagat id lui snake( snake_beny) de vreo 3 zile si omu nu mia dat pana acuma add si vad ca na jucat nici un meci..ciudat
Stress2500- snake_beny 6 - 5
Etapa 6 : Omul_anonim- Heruand20 0-7
Un meci incredibil facut de Chelsea.
Stress2500- snake_beny 6 - 5
Joaca frate cu toti mai putin cu mine :lol: nu-ti place ID ul meu sau ce ? :roll:
julica_maniaku - ionutz_hp_steaua 4-2
julica_maniaku - ionutz_hp_steaua 4-2
Conexiunea s+a trezit si ea in min 85
pana atunci a mers ca dreaq si din min 85 perfect....dak mergea bine conexiunea cred ca bateam :lol:
Etapa 4
snake_beny - antonio_bytzu = 1-1
julica_maniaku - ionutz_hp_steaua 4-2
Conexiunea s+a trezit si ea in min 85
pana atunci a mers ca dreaq si din min 85 perfect....daca mergea bine conexiunea cred ca bateam :lol:
Nu cred :lol: cred ca daca mergea bine iti dadeam mai multe :roll: dar hai sa nu intram in polemica ca se supara dl Ioanitoaia :lol:
anunt cu parere de rau pt mine ca va trebui sa plec din localittate pt 3 zile...am stat astyi toata dupa amiaza pe messin speranta ca voi reusi sa imi joc etapele....in pakte nu s'a putut intampla asa deoarece lui antonio bztyu nu ii mergea f bine netu si a datconecion lost...dupa care am programat sa inte3r seara la 9 sa jukm...insa vad ca nu a intrat...in fine..cu Adi adinho....s'a intamplat cel mai ciudat lucru de cand joc fifa...nush...il suspectez de faptl ca ar avea un patch ceva ...nush..sa ma ierte dak nu am dreptate....dar atunci cand terbuia sa inter mingea n plasa aparea conection lost...cu 1 sec inainte de a intra mingea in lasa...nush...ori a iesit el..ori nu stiu..dar mi s+a intamplat chestia asta de 3 ori...am incercat sa joc cu el de vreo 5 6 ori cred dar nu am reusit...imi pare suncer rau...sper ca ma veti intelege cu totii si imi puteti amana meciurile pana luni seara intrucat consider ca ar tre3bui ca toti cei din acest cam sa fim o echipa...cu ocazia asimi cer scuye tuturor celor care i'am jignit at cand am avut nervi...si tre sa va cereti si voi scuye..care m'ati jignit...
VA multumesc pentru intelegere..aa anunt si aici ca astazi am jucat atat optimile cu ionut kt si sferturile cu julik maniacu...bafat in continuare celor 2 in campionat...cred ca o sa iasa oricum inaintea mea intrucat Romania este o echipa totusi modesta...
ne revede luni...bye all!!!