FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul etapei

«13456718»
kamaciuki16.05.2006 05:46

ionutz uite care e problema....am incercat sa joc cu anonio_bytzu...insa nu merge pur si simplu...am jucat 20 min din meci in 10 minute....si s-a intrerupt...dupa care a zis sa continuam...cred si eu ca pana maine dimineata terminam meciul...si in plus ala nu se numea fifa...se numea pierdere de vreme...si in plus dak vrei iti arat arhiva sa vezi kte injurii mi-a adresat...eu am zis sa nu ripostez pt ca m-am invatat minte de altadata...insa cred ca vei lua o decizie buna in ceea ce ma priveste....da am si eu o intrebare ....: tu cum ai reusit s joci cu el???...nush...eu incercam sa gasim o solutie buna pt amandoi...iar el incepuse sa ma injure...iar cand i-am zis ca o sa vb cu tine despre ce s-a intamplat a zis ca-l doare-n ....de amandoi...si ca cine esti tu....chestii d'astea....l-am intrebat dak a citit regulamentul si a zis ca nu-i pasa....SPER sa imi acorzi cele 3 pct...

mihai141116.05.2006 07:16

ce sifonar de 2 lei.....ba fa print screen ca in arhiva de mesaje merge modificat ce zici tu si ce zice ala

i0nutz8316.05.2006 08:36

Asteptam sa ii expire banul, sa vedem cam ce are si el de zis.. Pana atunci, meciul vostru ramane amanat..

kamaciuki16.05.2006 09:06

si ce sa fac eu cu print screenul ma? iti arata tie catt de bine mere conexiunea....am impresia ca te dai mult prea destept pt toata lumea...pari a fi un zeu p'aci printre noi...sau nush...asa consideri u....ca il bati si pe Dani...ca faci ce vrei u...si ai grija cu injuriile....ca nush cine e cu adevarat "sifonar de 2 lei".....

i0nutz8316.05.2006 09:21

S-a umflat taratza' si'n voi? ;-)

mihai141116.05.2006 10:24

kamakuchi tu mi se pare ca ai luat ignore de la multi pt ca esti prea dus.....ma refeream sa faci print cand te injura careva,ca in arhiva poti modifica ce a scris ala :wink:

kamaciuki16.05.2006 12:03

in primul rand ti se pare...(esti singurul de la care am ignore ...defapt mai e si anonim)..si iar imi adresasi injurii....eu nu stiu kt mia tine treaba ...m-am saturat sa ma faci "dus" si chestii d'astea...nici macar nu m-am bagat cu tine in seama...stai acolo in B si asteapta sa promovezi dupa care o sa ai voie sa mai si vb ....cel putin asta zic yo...dar duap tine continua sa jignesti lumea p'aci ca te pricepi la culme crede-ma....vezi ca poate patesti ce a patit si.....eu zic sa termini odata....

mihai141116.05.2006 12:09

mai treci pe la scoala ca ai lacune mari

Viper2216.05.2006 13:31

Etapa 7 : Aditza_stelistu - Heruand20 4-2

i0nutz8316.05.2006 14:53
avertisment kamaciuki si mihai1411. Fara alte explicatii..
i0nutz8316.05.2006 15:57

i0nutz83 - ady_adinho 4-1 ..

 

In sfarsit, un joc bun.. Cam tarziu totusi, dar sper sa imi revin din mers .. ;)

Viper2216.05.2006 16:00

Etapa 8 : Heruand20 - Snake_beny 0-3

 

Azi am avut o zi cu 2 infrangeri si un joc fara nicio perspectiva.Sper sa-mi revin cat mai curand si sa revin la jocul meu obisnuit.

dani@steaua4ever16.05.2006 16:53

biy aly si ady_adino sami dati allow la meesenger k v-am adaugat dar nu mia raspuns nimeni.bagat ID meu k sa jucam etapa:d***@***

i0nutz8316.05.2006 23:13

restanta: i0nutz83 - stres2500 3-3 (2-0) ..

 

Ce meci, ce ratari! Am inceput bine, am fost egalat la 2, am condus din nou ('77), din nou egalat('81), pentru ca in final sa ratez dintr-o situatie de 1 la 1 cu portarul..

Usor, usor, incep sa ma trezesc si eu la realitate dupa un inceput penibil de campionat..

stresrp17.05.2006 00:01

moam ai tinut minte si minutele golurilor... ;) gg :))

 

kamaciuki eu nu vreau sa ma bag intre voi... si nici sa mai adaug ceva aici. Oricum parerea mea e ca astfel de discutii ar trebui sa fie numai intre voi departe de aceste forumuri. cat despre "reclamatii" adresativa direct lui Ionutz ca daia e admin mare si tare aici nu?! :P Oricum ideea e.. tineti forumul curat si fara injuraturi si chestii dastea ca se plictiseste lumea sa intre pe aici si sa joace in acest camp. bft

i0nutz8317.05.2006 07:27

Good point..

 

In fond, e doar un joc, nu un prilej de refulare pentru diversi frustrati..

 

bytzu: te astept cu un mail..

stresrp17.05.2006 11:36

ionut_hp_steaua - Stress2500 0-9

Ionut_stelistu17.05.2006 11:37

nush ce e cu mine

yilele astea nu am jucat nimik

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

nyku_myhay17.05.2006 14:43

jok3r_sarbu - kamaciuki : 1-3

 

kiar nush ce se intampla cu mene... :roll: :roll:

kamaciuki17.05.2006 14:46

kamaciuki - jok3r sarbu : 3-1...bafta pe mai departe sarbule si ai grija ca poate resusesti sa scapi si u ca vasluiul...:D ...si poate bati si tu pe Dinamo( unu din astia mai buni p'aci...)...:P

big_aly_for_ever17.05.2006 18:56

Ionutz am o mare problema cu kamaciuchi. Am jucat meciul cu el pana in minutul 63, cand la scorul de 2-1 pentru el a iesit pur si simplu din joc. Mi-a simtit pur si simplu momentul bun deoarece avusesem 5 ocazii consecutive si a iesit. Mentionez ca avea si un om in minus. Apoi dupa ce A IESIT din joc nu a mai intrat pe messenger sa vorbin despre o continuare. Spune-mi te rog ce facem. Astep un raspuns.

kamaciuki17.05.2006 19:55

of..fii calm mai omule...mi+a pikt netu si in plus eu te dominam dar nu mai conteaza..de ce nu am mai intrat ...foarte simplu..era ceasu 9 si 42...chiar crezi ca la ora aia imi mai pasa mie de fifa??..acum e pauza meciului..sper ca arsenal sa bata...pt ca imi place prea mult de Henry... :D ..iar in legatura cu meciul nu te ambala atata ca nici astia nu si'au jucat etapele p'aci si maine dupamasa jukm si noi ca dimineata sunt la scoala...si vedem dak continuam de la scoru ala...si iti faultez eu un jucator si joc in 10...sau incepem de la inceput...e o problema prea minora ca sa il deranjeyi pe ionutz...hai pa...am fugit ca incepe a 2'a repriza...Forza ARSENAL...nu de alta da am pus 3 mil la pariuri pe ei si ar fi misto sa iau si eu 10... :D ...ca la UEFA am pus pe sevilla...si mi+a iesit tre3aba... :D

i0nutz8317.05.2006 21:10

Jucati 27-28 min de la 2-1 pentru kamaciuki. Punct ! !

big_aly_for_ever17.05.2006 21:10

Okay man dar cand ti-a dat drumul la mess puteai sa oferi o explicatie. Nu e nici o problema si asteptam continuarea de maine.

 

EDITAT de i0nutz83

stresrp17.05.2006 21:30

Stress2500- Adelp1er0 15-0

«13456718»