ionutz uite care e problema....am incercat sa joc cu anonio_bytzu...insa nu merge pur si simplu...am jucat 20 min din meci in 10 minute....si s-a intrerupt...dupa care a zis sa continuam...cred si eu ca pana maine dimineata terminam meciul...si in plus ala nu se numea fifa...se numea pierdere de vreme...si in plus dak vrei iti arat arhiva sa vezi kte injurii mi-a adresat...eu am zis sa nu ripostez pt ca m-am invatat minte de altadata...insa cred ca vei lua o decizie buna in ceea ce ma priveste....da am si eu o intrebare ....: tu cum ai reusit s joci cu el???...nush...eu incercam sa gasim o solutie buna pt amandoi...iar el incepuse sa ma injure...iar cand i-am zis ca o sa vb cu tine despre ce s-a intamplat a zis ca-l doare-n ....de amandoi...si ca cine esti tu....chestii d'astea....l-am intrebat dak a citit regulamentul si a zis ca nu-i pasa....SPER sa imi acorzi cele 3 pct...
