i0nutz83 - joker_sarbu 7-2.
6 goluri Ronaldo, mi-a iesit jocul pe centrari iar diferenta a fost evidenta..
Succes in continuare, joker !
i0nutz83 - joker_sarbu 7-2.
6 goluri Ronaldo, mi-a iesit jocul pe centrari iar diferenta a fost evidenta..
Succes in continuare, joker !
multam' ionutze.....de "succes" o sa am multa nevoie.....
da sa mor yo, m-ai inebunit cu centrarile alea.....
siii... incredibil!!!!..prima victorie.. fara numar in continuare :lol: ady_adinho-ionut_hp_steaua 4-2
i0nutz83 - big_aly_for_ever 5-4 ..
Meci dramatic, decis de un penalty pentru Real cu 3 minute inainte de final. Conexiune super, adversar de un fair-play desavarsit - nici un fault in 90 de minute, in afara fazei din final... Mult succes, aly, locul tau este mult mai sus!
danutz12345 - jok3r_sarbu : 3-5
adversaru' a ratat exasperant, yo am avut bafta... ![]()
![]()
....doamne de-ar fi asa mereu... ![]()
![]()
pt k ata ete ,nu intotdeauna cel mai bun castiga ...am patit-o si yo... ![]()
![]()
![]()
big_aly_for_ever - ionut_hp_steaua 5-2
am ratat f mult,am ramas in 9 oameni si am aparat un penalty...asta e tot ce am facut in acest meci
felicitari big aly si succes in continuare
ionut_hp_steaua 2-5 big_aly_for_ever - felicitari adversarului si mult succes mai departe. Impreuna acum pe un loc mai bun............sa speram.
ionut_hp_steaua 2-5 big_aly_for_ever - felicitari adversarului si mult succes mai departe. Impreuna acum pe un loc mai bun............sa speram.
thx big aly si succes si tie in continuare ![]()
Etapa 10 : Heruand20 - Kamaciuki 3-1
Heruand20 - Kamaciuki : 3-1....
asta e,,,l-am dominat insa a mers najpa si nu mi-am putut face jocul klumea....asta e....oricum sunt fericit ca joc finala cupei...si mai exista si sansa pt revansa in retur...spre deosebire de acum vreo 2 luni am invatat sa si pierd , chair dak uneori nemeritat ca acum...ionutz nush ...cer o amanare ceva cu alin_greavu ala...pur si simplu nu intra delok p net...poate dekt at cand l noi e 4 dimineata...la el acum e noapte ...sigur doarme...si la 7 seara la noi e tot noapte si la el cred....pana la 7 nu am cum sa joc cu el....dak reuseste danutz ca am vazut ca are cu el inseamna ca io-s nebun....aaa si apropo de olteni vezi ca-s si eu....da te rog frumos nu ma mai jigni ca spre deosebire de unii exista si olteni civilizati:D...si apropo nu sunt deloc "prazar"...![]()
omul_anonim 5-4 stres2500
iar snake_beny mi-a zis ca nu mai e in campionat
Anotnio_bytzu- Stress2500 2-8
si mie mi-a zis snake ca nu mai e in campionat .maniakule cand jucam meciu?intra pe mess in seara asta
Aditza_stelistu - Julica_maniaku 3-3 ... super meci 8) chiar daca nu am reusit victoria sunt multumit de rezultat ![]()
Aditza_stelistu - Julica_maniaku 3-3
Ciudata situatia cu greavu.. Nush cum se face ca eu il vad mereu pe mess, cel putin dupa 12 noaptea, iar voi nu..
In fine, va las sa jucati restantele pana marti, ora 12.00. Postate etapele XI si XII.
Etapa 12 : Heruand20 - I0nutz83 5-1
heruand20 - i0nutz83 5-1. Penibil.. Cred ca cel mai prost meci al meu in camp. asta..
SIiiiiiiiiiiiii........prima mea victorie !!! ![]()
ionut_hp_steaua - jok3r_sarbu 3-2
am fost condus de 2 ori si am revenit
conexiunea a fo slabutza
a fost un duel tare interesant : Gerrard vs Gerrard
:D:D
p.s. : Alin greavu nu poate intra mai devreme ca eu la 12 noaptea dormmmm......si saptamana asta am 2 teze :cry:
are dreptate , conexiune naspa rau ...si poate cu conexiunea klumea si nitzel fair-play din partea adv. + un arbitru corect(fault din spate ,ult. aparator arbitru asta-Serea krek era- da doar galben al drq
castigam....da
..asta e ...merem inainte...si toma' can' incepeam si yo sa-mi revin...
(:((
Etapa 9
omul_anonim - antonio_bytzu = 1 - 1
Etapa 10
ady_adinho - antonio_bytzu = 4 - 4
ady_adinho-stres2500 6-7 , norocu lui cu centrarile alea la coltu scurt..gg meci dramatic am revenit de la 6-2 in 20 de min
adelp1er0 - antonio_bytzu 4-3
Alin_greavu2002 - Julica_maniaku 2-3 ... meci greu , victorie la mustatza ![]()