FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul etapei

«15678918»
i0nutz8319.05.2006 14:30

i0nutz83 - joker_sarbu 7-2.

 

6 goluri Ronaldo, mi-a iesit jocul pe centrari iar diferenta a fost evidenta..

Succes in continuare, joker !

nyku_myhay19.05.2006 20:01

multam' ionutze.....de "succes" o sa am multa nevoie.....

da sa mor yo, m-ai inebunit cu centrarile alea.....

ady_4steaua19.05.2006 20:15

siii... incredibil!!!!..prima victorie.. fara numar in continuare :lol: ady_adinho-ionut_hp_steaua 4-2

i0nutz8319.05.2006 21:07

i0nutz83 - big_aly_for_ever 5-4 ..

 

Meci dramatic, decis de un penalty pentru Real cu 3 minute inainte de final. Conexiune super, adversar de un fair-play desavarsit - nici un fault in 90 de minute, in afara fazei din final... Mult succes, aly, locul tau este mult mai sus!

nyku_myhay20.05.2006 14:21

danutz12345 - jok3r_sarbu : 3-5

adversaru' a ratat exasperant, yo am avut bafta... :D:D:D ....doamne de-ar fi asa mereu... :D:D:D pt k ata ete ,nu intotdeauna cel mai bun castiga ...am patit-o si yo... :D:D:D

Ionut_stelistu20.05.2006 19:09

big_aly_for_ever - ionut_hp_steaua 5-2

am ratat f mult,am ramas in 9 oameni si am aparat un penalty...asta e tot ce am facut in acest meci

felicitari big aly si succes in continuare

big_aly_for_ever20.05.2006 19:15

ionut_hp_steaua 2-5 big_aly_for_ever - felicitari adversarului si mult succes mai departe. Impreuna acum pe un loc mai bun............sa speram.

Ionut_stelistu21.05.2006 09:26
ionut_hp_steaua 2-5 big_aly_for_ever  -  felicitari adversarului si mult succes mai departe. Impreuna acum pe un loc mai bun............sa speram.

 

thx big aly si succes si tie in continuare :)

Viper2221.05.2006 10:36

Etapa 10 : Heruand20 - Kamaciuki 3-1

kamaciuki21.05.2006 10:39

Heruand20 - Kamaciuki : 3-1....

 

asta e,,,l-am dominat insa a mers najpa si nu mi-am putut face jocul klumea....asta e....oricum sunt fericit ca joc finala cupei...si mai exista si sansa pt revansa in retur...spre deosebire de acum vreo 2 luni am invatat sa si pierd , chair dak uneori nemeritat ca acum...ionutz nush ...cer o amanare ceva cu alin_greavu ala...pur si simplu nu intra delok p net...poate dekt at cand l noi e 4 dimineata...la el acum e noapte ...sigur doarme...si la 7 seara la noi e tot noapte si la el cred....pana la 7 nu am cum sa joc cu el....dak reuseste danutz ca am vazut ca are cu el inseamna ca io-s nebun....aaa si apropo de olteni vezi ca-s si eu....da te rog frumos nu ma mai jigni ca spre deosebire de unii exista si olteni civilizati:D...si apropo nu sunt deloc "prazar"...;)

Sonic21.05.2006 11:14

omul_anonim 5-4 stres2500

 

iar snake_beny mi-a zis ca nu mai e in campionat

stresrp21.05.2006 16:47

Anotnio_bytzu- Stress2500 2-8

aditza_stelistu21.05.2006 18:03

si mie mi-a zis snake ca nu mai e in campionat .maniakule cand jucam meciu?intra pe mess in seara asta

ManiaCU21.05.2006 21:09

Aditza_stelistu - Julica_maniaku 3-3 ... super meci 8) chiar daca nu am reusit victoria sunt multumit de rezultat :)

aditza_stelistu21.05.2006 21:09

Aditza_stelistu - Julica_maniaku 3-3

i0nutz8322.05.2006 08:19

Ciudata situatia cu greavu.. Nush cum se face ca eu il vad mereu pe mess, cel putin dupa 12 noaptea, iar voi nu..

In fine, va las sa jucati restantele pana marti, ora 12.00. Postate etapele XI si XII.

Viper2222.05.2006 13:50

Etapa 12 : Heruand20 - I0nutz83 5-1

i0nutz8322.05.2006 13:50

heruand20 - i0nutz83 5-1. Penibil.. Cred ca cel mai prost meci al meu in camp. asta..

Ionut_stelistu22.05.2006 16:56

SIiiiiiiiiiiiii........prima mea victorie !!! :D

 

ionut_hp_steaua - jok3r_sarbu 3-2

 

am fost condus de 2 ori si am revenit

conexiunea a fo slabutza

a fost un duel tare interesant : Gerrard vs Gerrard :D:D:D

 

p.s. : Alin greavu nu poate intra mai devreme ca eu la 12 noaptea dormmmm......si saptamana asta am 2 teze :cry:

nyku_myhay22.05.2006 17:37

are dreptate , conexiune naspa rau ...si poate cu conexiunea klumea si nitzel fair-play din partea adv. + un arbitru corect(fault din spate ,ult. aparator arbitru asta-Serea krek era- da doar galben al drq :)) castigam....da

..asta e ...merem inainte...si toma' can' incepeam si yo sa-mi revin...:((:((

gabynumber_122.05.2006 18:24

Etapa 9

 

omul_anonim - antonio_bytzu = 1 - 1

gabynumber_122.05.2006 18:52

Etapa 10

 

ady_adinho - antonio_bytzu = 4 - 4

ady_4steaua22.05.2006 19:14

ady_adinho-stres2500 6-7 , norocu lui cu centrarile alea la coltu scurt..gg meci dramatic am revenit de la 6-2 in 20 de min

ADelPiero22.05.2006 19:30

adelp1er0 - antonio_bytzu 4-3

ManiaCU22.05.2006 19:51

Alin_greavu2002 - Julica_maniaku 2-3 ... meci greu , victorie la mustatza :)

«15678918»