Big_aly_for_ever- Stress2500 0-10
Big_aly_for_ever- Stress2500 0-10
Ady_adinho - Adelp1er0 1-0
Un meci foarte reusit cu un Eu in forma. Mama ce-i faceam dak mai tinea 5 minute meciul. Mult succes in continuare. ![]()
big_aly_for_ever - adelp1er0 4-5
Dap. Un meci bun.........o conexiune proasta tare (chiar foarte). Felicitari adversarului, succes pe mai departe si bravo lui ca a fost mai bun (cred).......(nu mi-am dat seama din cauza conexiunii). RESTECP (cine stie cunoaste) ![]()
13,42. Nici kamaciuki, nici danutz n-au jucat meciurile cu greavu. Julika maniaku in schimb a jucat, deci este exclusa varianta ca greavu sa nu fii fost pe net.
Cele doua meciuri sunt ANULATE, insa nici rezultatul meciului dintre maniaku si greavu nu va fi luat in considerare, jocul nedisputandu-se in intervalul stabilit.
jok3r_sarbu - adelpier0 1-2
julica_maniaku 1-7 omul_anonim
Etapa 11 : Danutz12345- Heruand20 6-2
O infrangere asteptata avand in vedere ca nu am reusit niciodata sa fac macar un egal cu adversarul.
i0nutz83 - alin_greavu: 3-2 (0-1)
Ce meci, ce rasturnare de scor! Condusi cu 1-0, galacticii au revenit in 7 min (72,76,79) ducand scorul la 3-1! Golul din final n-a mai putut schimba soarta meciului..
Conexiune super, meci frumos, fara faulturi, etc..
vine el returu
:twisted: ...
danutz12345 - aditza_stelistu 7 0
Ba ionutz cum dau si io ma de greavu?k iam dat zeci de mesaje si nimik..iar ami anulezi meciu aiurea si e kiar enervant.
deja vad k mi lai anulat..deci kiar enervant dak omu nu raspunde pe net ce vina am io?iam lasat mesaje ce vrei mai mult sai fak..si dak julika la gasit la 2 noapte si a jucat norocu lui..dar totusi greavu trebuia sa raspunda la mesajele mele..si nimik.
trebuie sa va spun ceva......a intervenit in programul meu o tabara in moldova ucu scoala si din pacate nu pot juca pana luni(ne intoarcem duminica noaptea).ionutz dak se poate sa anulezi meciurile iti raman dator
bft : bafta 2 all
Kamaciuki - Aditza stelistu: 4-0...
meci f bun facut de Marica...a reusit hat trickul... :lol: succes pe mai departe Adi...
"La 3 meciuri nedisputate, jucatorul este descalificat, urmand sa piarda restul meciurilor ramase de jucat cu 0-3." Asa Scrie in regulament si surpriza.. unul din concurenti are deja 4 meciuri anulate (alin_greavu2002)..
Oare se va respecta regulamentu ????????????????????
Vedem in episodul urmator!!!!!!!!
Episodul urmator? In locul tau nu as comenta la adresa celorlalti concurenti..Citeste regulamentul si vezi prevederile pentru injurii..
Postate ultimele 3 etape ale turului..
PS. In proportie de 99%, vineri plec o tura pe relatia Braila - Galati, prind meciul lui FCM cu Dacia, decisiv la retrogradare, iar apoi poposesc pe la Galati, pe la cineva.. Cel mai probabil, ma intorc in cursul zilei de luni, asa ca aveti tot timpul sa jucati toate meciurile.. O sa intru pe net si de pe acolo, eventual sa dam drumul la prima etapa la retur daca se joace totul in intervalul stabilit..
PS: Il las pe mihai1411 sa aiba grija de campionat, de pastrarea disciplinei si a ordinii pe aceasta sectiune a forumului..Sper sa nu gasesc sute de posturi cu diferite injurii..![]()
omul_anonim 6-1 ady_adinho
ady_adinho - jok3r_sarbu : 1-6
big_aly_for_ever 3 - 3 ady_adihno
presupun ca meciurile cu caloicairoh si severe_ro le castig cu 3-0 ![]()
Stress2500- Jok3r_sarbu 6-1
stres2500 - jok3r_sarbu : 6-1 ![]()
![]()
![]()
ce zi..... ![]()
![]()
am dat 6-1 si am si luat 6-1.....
hai cu returu'!!!!!! ori rup tot ![]()
:D ori...in B cu mine... ![]()
![]()
![]()
Stress2500- Heruand20 5-2