FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul etapei

«167891018»
stresrp22.05.2006 20:00

Big_aly_for_ever- Stress2500 0-10

ady_4steaua22.05.2006 20:03

Ady_adinho - Adelp1er0 1-0

big_aly_for_ever22.05.2006 20:08

Un meci foarte reusit cu un Eu in forma. Mama ce-i faceam dak mai tinea 5 minute meciul. Mult succes in continuare. :P

ADelPiero22.05.2006 20:27

big_aly_for_ever - adelp1er0 4-5

big_aly_for_ever22.05.2006 20:33

Dap. Un meci bun.........o conexiune proasta tare (chiar foarte). Felicitari adversarului, succes pe mai departe si bravo lui ca a fost mai bun (cred).......(nu mi-am dat seama din cauza conexiunii). RESTECP (cine stie cunoaste) :P

i0nutz8323.05.2006 10:45

13,42. Nici kamaciuki, nici danutz n-au jucat meciurile cu greavu. Julika maniaku in schimb a jucat, deci este exclusa varianta ca greavu sa nu fii fost pe net.

Cele doua meciuri sunt ANULATE, insa nici rezultatul meciului dintre maniaku si greavu nu va fi luat in considerare, jocul nedisputandu-se in intervalul stabilit.

ADelPiero23.05.2006 14:03

jok3r_sarbu - adelpier0 1-2

Sonic23.05.2006 18:27

julica_maniaku 1-7 omul_anonim

Viper2223.05.2006 19:03

Etapa 11 : Danutz12345- Heruand20 6-2

 

O infrangere asteptata avand in vedere ca nu am reusit niciodata sa fac macar un egal cu adversarul.

i0nutz8323.05.2006 21:48

i0nutz83 - alin_greavu: 3-2 (0-1)

 

Ce meci, ce rasturnare de scor! Condusi cu 1-0, galacticii au revenit in 7 min (72,76,79) ducand scorul la 3-1! Golul din final n-a mai putut schimba soarta meciului..

 

Conexiune super, meci frumos, fara faulturi, etc..

stelistu9923.05.2006 21:50

vine el returu ;) :twisted: ...

dani@steaua4ever24.05.2006 13:07

danutz12345 - aditza_stelistu 7 0

Ba ionutz cum dau si io ma de greavu?k iam dat zeci de mesaje si nimik..iar ami anulezi meciu aiurea si e kiar enervant.

dani@steaua4ever24.05.2006 13:10

deja vad k mi lai anulat..deci kiar enervant dak omu nu raspunde pe net ce vina am io?iam lasat mesaje ce vrei mai mult sai fak..si dak julika la gasit la 2 noapte si a jucat norocu lui..dar totusi greavu trebuia sa raspunda la mesajele mele..si nimik.

Ionut_stelistu24.05.2006 16:12

trebuie sa va spun ceva......a intervenit in programul meu o tabara in moldova ucu scoala si din pacate nu pot juca pana luni(ne intoarcem duminica noaptea).ionutz dak se poate sa anulezi meciurile iti raman dator

 

bft : bafta 2 all

kamaciuki24.05.2006 16:50

Kamaciuki - Aditza stelistu: 4-0...

 

meci f bun facut de Marica...a reusit hat trickul... :lol: succes pe mai departe Adi...

gabynumber_124.05.2006 18:36

"La 3 meciuri nedisputate, jucatorul este descalificat, urmand sa piarda restul meciurilor ramase de jucat cu 0-3." Asa Scrie in regulament si surpriza.. unul din concurenti are deja 4 meciuri anulate (alin_greavu2002)..

Oare se va respecta regulamentu ????????????????????

Vedem in episodul urmator!!!!!!!!

i0nutz8324.05.2006 22:03

Episodul urmator? In locul tau nu as comenta la adresa celorlalti concurenti..Citeste regulamentul si vezi prevederile pentru injurii..

i0nutz8325.05.2006 07:50

Postate ultimele 3 etape ale turului..

 

PS. In proportie de 99%, vineri plec o tura pe relatia Braila - Galati, prind meciul lui FCM cu Dacia, decisiv la retrogradare, iar apoi poposesc pe la Galati, pe la cineva.. Cel mai probabil, ma intorc in cursul zilei de luni, asa ca aveti tot timpul sa jucati toate meciurile.. O sa intru pe net si de pe acolo, eventual sa dam drumul la prima etapa la retur daca se joace totul in intervalul stabilit..

 

PS: Il las pe mihai1411 sa aiba grija de campionat, de pastrarea disciplinei si a ordinii pe aceasta sectiune a forumului..Sper sa nu gasesc sute de posturi cu diferite injurii..;)

Sonic25.05.2006 14:59

omul_anonim 6-1 ady_adinho

nyku_myhay25.05.2006 15:33

ady_adinho - jok3r_sarbu : 1-6

big_aly_for_ever25.05.2006 19:10

big_aly_for_ever 3 - 3 ady_adihno

Dani200525.05.2006 20:00

presupun ca meciurile cu caloicairoh si severe_ro le castig cu 3-0 :)

stresrp25.05.2006 20:54

Stress2500- Jok3r_sarbu 6-1

nyku_myhay25.05.2006 20:59

stres2500 - jok3r_sarbu : 6-1 :(:(:(

ce zi..... :(:(:( am dat 6-1 si am si luat 6-1.....

hai cu returu'!!!!!! ori rup tot :D:D :D ori...in B cu mine... :D:D:D

stresrp25.05.2006 21:13

Stress2500- Heruand20 5-2

«167891018»