FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul etapei

«18910111218»
Viper2229.05.2006 07:42

Etapa 13 : ionut_hp_steaua - Heruand20 2-2

Ionut_stelistu29.05.2006 07:44
Etapa 13 : ionut_hp_steaua - Heruand20 2-2

 

de fapt am juucat pana in min 100 cand tu ai iesit afara la scorul de 3-2 pt mine

aditza_stelistu29.05.2006 14:26

Etapa XV : Adelp1er0 - Aditza_stelistu 3-4

aditza_stelistu29.05.2006 15:02

Etapa XIV : Aditza_stelistu – ionut_hp_steaua 3-1

Ionut_stelistu29.05.2006 15:06
Etapa XIV : Aditza_stelistu – ionut_hp_steaua 3-1

 

gg...un meci f bun facut de tine

aditza_stelistu29.05.2006 15:09

ms...bafta si sa scapi de retrogradare

ADelPiero29.05.2006 16:29

adelpiero - alin_greavu 5-4

stelistu9929.05.2006 18:16

mda conexiune sacadata pt mine din pakate . oricum bafta adversarului . vine el returu :twisted:

Ionut_stelistu30.05.2006 12:03

dak snake_beny nu mai e in camp cand puneti programul meciurilor puneti 3-0 pt cel cu care joaca...doar e descalificat adversarul nu ?

i0nutz8330.05.2006 12:38

Da..

 

 

Felicitari pentru modul in care s-au desfasurat ultimele etape.. Imi joc si eu restantele azi, maine, sper sa imi intru in mana si sa nu curga infrangerile..

Am revenit aseara in Targoviste dar am fost rupt de oboseala, abia acum am dat drumul la PC..

 

PS: Postata prima etapa din retur..

ManiaCU31.05.2006 12:07

Julica_maniaku - ionut_hp_steaua 4-0 8)

Ionut_stelistu31.05.2006 12:08

iar un meci f slab...se pare ca mai mult nu pot

nyku_myhay31.05.2006 17:45

jok3r_sarbu - big_aly_for_ever ::: 4-1 :D:D:D

si again...primu' pas il fac cu dreptu'...si dupaia o dau in bara... :D:D:D:D:D:D:D:D:D

i0nutz8331.05.2006 19:14

i0nutz83 - kamaciuki 6-4..

 

Superba evolutie a galacticilor, conexiune super, adversar in criza de forma.. Prima victorie impotriva lui kamaciuki in jocurile oficiale, o victorie mult mai clara decat o arata scorul.. Sa mai spun doar ca adversarul n-a mai putut indura umilinta, iesind din joc imediat dupa golul 6, undeva intre min. 89 si 90.

kamaciuki31.05.2006 19:25

va dati seama ce umilinta am indurat eu odta ce IOnutz a stat cu curu'n poarta tot meciu...:D...ce sa faci Marica a dat doar 3 goluri de data asta...de obicei dadea mai mult...:D...io nu ma oftik oricum...degeaba zice el.....uita ca e prima data cand ma bate...:D..asta e...oricum imi anunt clar favoritul pt titlu...eu il sprijin pe Julik,,,sa castigi frate...ca esti singuru care m-ai batut si dupa aia nu ai facut valva sa te lauzi....da in fine...Danutz iti promit io ca vei fi departe de Julik la sfrasitul camp...ma joc cu 5 fundasi si 4 man marking si nu ma bati.....:D....si apropo in caz ca faci cu cineva un egal sa nu te milogesti la ei sa rejukti cum ai facut cu mine...apropo,,,dak scoate-ti egal cu el sa nu cumva sa rejukti ca va toaca...si sa nu faceti cu el amicalu ala arhicunoscut dinainte...va spun yo...;)...stie fifa si isi da seama imediat unde tre sa insiste ca sa va bata in Oficial,,,hai ca sunt putin iritata de infranegere...poate am spus prea multe.....

dani@steaua4ever31.05.2006 19:51

vai kamaciuki ..ati dai seama acum dupa ce ai dat indicatiile asstea la toti sigur nu o sa mai castig nici un meci:))))

SI mare branza dak am zis sa rejucam cand am facut egal..egalu nu ajuta pe nimeni ce sa mai zik...excludema ionutz=))

Anyway deobicei joc amicale inainte cand nu am jucat toata ziua si k sa ma incalzesk...kiar nu ma intereseaza ce joaca adversaru..dak mie ami iese joku nare cum sa ma bata:)

i0nutz8331.05.2006 19:52

Am stat cu curu`n poarta.. d`aia am dat 6 goluri.. Ce mult ii roade oftica pe unii.. Mama-mama!

gabynumber_131.05.2006 19:52

Etapa 16

antonio_bytzu - heruand20 4-3

 

victorie foarte muncita (Ultimele 5 minute am tras de timp) :lol:

i0nutz8331.05.2006 20:29

i0nutz83- aditza_stelistu 2-4 ..

 

3 goluri primite pe greseli flagrante de portar..

aditza_stelistu31.05.2006 20:29

Etapa XIII : I0nutz83- Aditza_stelistu 2-4

 

asta e ma ionutz...mai greseste si portaru ca doar e om si el...virtual da e... :lol:

i0nutz8331.05.2006 20:57

julika_maniaku - i0nutz 4-2..

 

Cred ca am primit 20 bip-uri meciul asta.. Nu e o scuza, dar nici ideal pentru un meci de campionat..

ManiaCU31.05.2006 20:58

I0nutz83- Julica_maniaku 2-4 :twisted: moama ce discutii aprinse pe forumul asta :D merci pentru sprijin kamaciuki iti promit ca nu o sa te dezamagesc si o sa iau campionatul chiar daca e foarte greu :wink: IOnutz tata ce sa-ti zic , mi-am luat revansa fatza de tine si ma indrept spre castigarea campionatului :P Recunosc ca nu sunt cel mai bun de aici dar oricum eu joc pentru mine si poate cine stie la sfarsit eu o sa fiu campion , sunt un fel de Sportu Studentesc :D ( bine ca Sportu nu o sa ia camp la noi :wink: )

stresrp31.05.2006 21:28

Aditza_stelistu - Stress2500 1-6

aditza_stelistu31.05.2006 21:31

mda..am condus cu 1-0 si mi-am luat 2 din centrari la coltu scurt si 2 cornere...

gabynumber_101.06.2006 06:25

am si eu o intrebare si sper sa nu mi-o luati in nume rau...ce se intampla cu meciul (Alin_greavu2002 - ionut_hp_steaua ) ca scrie amanat acolo de aproape 1 saptamana si nici nu putem sa facem clasamentu mai departe de etapa 11 (meciul e in etapa 12)

«18910111218»