Etapa 13 : ionut_hp_steaua - Heruand20 2-2
Etapa 13 : ionut_hp_steaua - Heruand20 2-2
Etapa 13 : ionut_hp_steaua - Heruand20 2-2
de fapt am juucat pana in min 100 cand tu ai iesit afara la scorul de 3-2 pt mine
Etapa XV : Adelp1er0 - Aditza_stelistu 3-4
Etapa XIV : Aditza_stelistu – ionut_hp_steaua 3-1
Etapa XIV : Aditza_stelistu – ionut_hp_steaua 3-1
gg...un meci f bun facut de tine
ms...bafta si sa scapi de retrogradare
adelpiero - alin_greavu 5-4
mda conexiune sacadata pt mine din pakate . oricum bafta adversarului . vine el returu :twisted:
dak snake_beny nu mai e in camp cand puneti programul meciurilor puneti 3-0 pt cel cu care joaca...doar e descalificat adversarul nu ?
Da..
Felicitari pentru modul in care s-au desfasurat ultimele etape.. Imi joc si eu restantele azi, maine, sper sa imi intru in mana si sa nu curga infrangerile..
Am revenit aseara in Targoviste dar am fost rupt de oboseala, abia acum am dat drumul la PC..
PS: Postata prima etapa din retur..
Julica_maniaku - ionut_hp_steaua 4-0 8)
iar un meci f slab...se pare ca mai mult nu pot
jok3r_sarbu - big_aly_for_ever ::: 4-1 ![]()
![]()
![]()
si again...primu' pas il fac cu dreptu'...si dupaia o dau in bara... ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
i0nutz83 - kamaciuki 6-4..
Superba evolutie a galacticilor, conexiune super, adversar in criza de forma.. Prima victorie impotriva lui kamaciuki in jocurile oficiale, o victorie mult mai clara decat o arata scorul.. Sa mai spun doar ca adversarul n-a mai putut indura umilinta, iesind din joc imediat dupa golul 6, undeva intre min. 89 si 90.
va dati seama ce umilinta am indurat eu odta ce IOnutz a stat cu curu'n poarta tot meciu...
...ce sa faci Marica a dat doar 3 goluri de data asta...de obicei dadea mai mult...
...io nu ma oftik oricum...degeaba zice el.....uita ca e prima data cand ma bate...
..asta e...oricum imi anunt clar favoritul pt titlu...eu il sprijin pe Julik,,,sa castigi frate...ca esti singuru care m-ai batut si dupa aia nu ai facut valva sa te lauzi....da in fine...Danutz iti promit io ca vei fi departe de Julik la sfrasitul camp...ma joc cu 5 fundasi si 4 man marking si nu ma bati.....
....si apropo in caz ca faci cu cineva un egal sa nu te milogesti la ei sa rejukti cum ai facut cu mine...apropo,,,dak scoate-ti egal cu el sa nu cumva sa rejukti ca va toaca...si sa nu faceti cu el amicalu ala arhicunoscut dinainte...va spun yo...
...stie fifa si isi da seama imediat unde tre sa insiste ca sa va bata in Oficial,,,hai ca sunt putin iritata de infranegere...poate am spus prea multe.....
vai kamaciuki ..ati dai seama acum dupa ce ai dat indicatiile asstea la toti sigur nu o sa mai castig nici un meci:))))
SI mare branza dak am zis sa rejucam cand am facut egal..egalu nu ajuta pe nimeni ce sa mai zik...excludema ionutz=))
Anyway deobicei joc amicale inainte cand nu am jucat toata ziua si k sa ma incalzesk...kiar nu ma intereseaza ce joaca adversaru..dak mie ami iese joku nare cum sa ma bata:)
Am stat cu curu`n poarta.. d`aia am dat 6 goluri.. Ce mult ii roade oftica pe unii.. Mama-mama!
Etapa 16
antonio_bytzu - heruand20 4-3
victorie foarte muncita (Ultimele 5 minute am tras de timp) :lol:
i0nutz83- aditza_stelistu 2-4 ..
3 goluri primite pe greseli flagrante de portar..
Etapa XIII : I0nutz83- Aditza_stelistu 2-4
asta e ma ionutz...mai greseste si portaru ca doar e om si el...virtual da e... :lol:
julika_maniaku - i0nutz 4-2..
Cred ca am primit 20 bip-uri meciul asta.. Nu e o scuza, dar nici ideal pentru un meci de campionat..
I0nutz83- Julica_maniaku 2-4 :twisted: moama ce discutii aprinse pe forumul asta
merci pentru sprijin kamaciuki iti promit ca nu o sa te dezamagesc si o sa iau campionatul chiar daca e foarte greu :wink: IOnutz tata ce sa-ti zic , mi-am luat revansa fatza de tine si ma indrept spre castigarea campionatului
Recunosc ca nu sunt cel mai bun de aici dar oricum eu joc pentru mine si poate cine stie la sfarsit eu o sa fiu campion , sunt un fel de Sportu Studentesc
( bine ca Sportu nu o sa ia camp la noi :wink: )
Aditza_stelistu - Stress2500 1-6
mda..am condus cu 1-0 si mi-am luat 2 din centrari la coltu scurt si 2 cornere...
am si eu o intrebare si sper sa nu mi-o luati in nume rau...ce se intampla cu meciul (Alin_greavu2002 - ionut_hp_steaua ) ca scrie amanat acolo de aproape 1 saptamana si nici nu putem sa facem clasamentu mai departe de etapa 11 (meciul e in etapa 12)