Antonio_bytzu- Aditza_stelistu 1-2
Antonio_bytzu- Aditza_stelistu 1-2
Antonio_bytzu- Aditza_stelistu 1-2
cu mare bulan mai batut :wink: oriku nu ma oftik
Anotnio_bytzu - Julica_maniaku 0-5 ... ca la fifa 2002 asa 8) :lol:
Adelp1er0 - Danutz12345 1 9
un meci klarr dominat de mine ..scoru e relevant..dar o conexiune absolut imposibila..cred k alexdelpiero joaca dp dial up k si in tur sa miscat la fel de prost:)bine k am castigat...
vai de mine si de mine ... ce meci ... incredibil ... ...
cand nu ai chef, nu ai ce sa joci ... (dar vad ca tu nu ai observat, la fel ca si in tur cand nu ai mai suportat umilinta, adica n-ai fost om si ai iesit din joc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
Postate et. XIX si XX. Doua meciuri ramase de jucat, teoretic, din etapele trecute, pana astazi, ora 16,00.
alin_greavu2002 - bigaly 4-3
Etapa 20 : Heruand20 - Alin_greavu2002 5-3
ionut_hp_steaua - kamaciuki 2-2
un meci f bun facut de mine cu o conexiunea slaba...dupa cateva min am reusit sa ne conectam....mie imi convine rezultatul desi dak aveam bulan in ultimele minute cred ca faceam 3-2 dar ata ete ![]()
IMPORTANT:
Cazul nedisputarii meciului danutz12345- omul_anonim a fost astazi analizat de o comisie formata din i0nutz83, adelp1er0 si mihai1411. Cu unanimitate de voturi (3-0), s-a dispus penalizarea ambilor jucatori cu cate UN PUNCT.
si io ce dracu vina am ma daka ala na vrut sa joace?comisia pizdii ati format.
Avertisment danutz12345 pentru limbaj necorespunzator.
PS: Ati avut o saptamana la dispozitie pentru disputarea meciului, nu se rezuma discutia la ultima zi. Punct
am si eu o intrebare : Daca cei doi jucatori s-au retras atunci de scorule este Adi_adinho - Snake_beny 3-0 si nu meci anulat cum ar trebui???????????????
Adinho a decis sa continue in masura in care timpul ii permite.
omul_anonim 5-0 ionut_hp_steaua
IMPORTANT:
Cazul nedisputarii meciului danutz12345- omul_anonim a fost astazi analizat de o comisie formata din i0nutz83, adelp1er0 si mihai1411. Cu unanimitate de voturi (3-0), s-a dispus penalizarea ambilor jucatori cu cate UN PUNCT.
lol eu ma rog de voi sa-i dati meciul lui danutz12345 si voi nik
ce-am ajuns sa te rogi de cineva sa-i dai un meci ...
adevaru e ca n-am putut juca...asta e se mai intampla
totusi cred eu, ca ar fi trebuit sa exprimam amandoi varianta noastra... :roll:, normal o decizie se ia dupa ce "inculpati" zic si ei ceva...
Danutz12345- Ionut_hp_steaua 3 1
meci slab facut de mine ...importante au fost cele 3 pct:)
mda...dida parca era casilias la finala din UCL din 2002...dar ma rog...am sutat mult si degeaba
golurile au fost date toate cu capul
un meci urat...5 rosii din prima...4 faulturi din spate si la ultimul a trebuit sa skimbe jucatorul...daor ca nu a avut timp ca s+a terminat ![]()
@sonic: v-am ascultat variantele.. Decizia este definitiva si irevocabila. Punct.
ionutz am jucat azi meciu ady_adinho-alin_greavu deoarece abia astazi am reusit sa dau de greavu..asa ca..ady_adinho-alin_greavu 2-2
am si eu o intrebare si nu e prima oara cand se intampla asa ( de ce doar in meciurile cu kamaciuki cand sunt eu la minge se misca ingrozitor si el nu are nimik cand are mingea , ) ???? poate cineva sa-mi raspunda la aceasta intrebare(nu am oftik doar intreb)
Kamaciuki - Antonio_bytzu : 5-2
victorie meritata pe deplin...conexiune slaba,,
ady_adinho - alin_greavu2002 2-2
joker_sarbu - alin_greavu2002 3-6 ![]()
Kamaciuki - Antonio_bytzu : 5-2
victorie meritata pe deplin...conexiune slaba,,
in baza regulamentului cer rejucarea meciului deoarece eu eram gazda ca e meciu retur deci meciul este antonio_bytzu - kamaciuki si eu trebuie sa fiu servar si nu se intampla la servaru meu ca la servaru facut de kamaciuki sa se miste greu doar cand sunt eu la minge..astept raspuns din partea comisiei