FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul etapei

«191011121318»
i0nutz8301.06.2006 14:37

S-a ars nocturna.. ;-)

i0nutz8302.06.2006 15:15

i0nutz83 - ionut_hp_steaua 3-1 (0-0)

 

Conexiune slaba, joc relaxat.. 3 goluri Real in 12 minute si jocul era incheiat..

Ionut_stelistu02.06.2006 15:53

mritam si eu un pic mai mult....3 bari si prima repriya mingea era doar in careul Realului...dar asta e fotbalul :evil: :x

Sonic02.06.2006 18:23

omul_anonim 5-2 jok3r_sarbu

kamaciuki02.06.2006 19:51

KAMACIUKI - Stress 2500 : 3-2...

 

dupa un meci superb facut de romani...enervat de posesia Romaniei adversarul a iesit in min 90..si vreau sa revin la forma de altadata..mi-am lat revansa din tur..:D...

i0nutz8302.06.2006 20:26
mritam si eu un pic mai mult....3 bari si prima repriya mingea era doar in careul Realului...dar asta e fotbalul :evil:  :x

 

..cred ca ai vazut alt meci... :)

ady_4steaua03.06.2006 09:14

imi pare rau baieti dar tre sa anunt ca ma retrag ca nu mai am timp decat de meciurile din campionat..si nam mai facut de o luna un amical ..si sunt si cu bacu ..sper ca ma intelegeti ..bafta -ady_adinho

Viper2203.06.2006 09:15

Adi_adinho a zis ca se retrage din campionat ca este cu bacul acum si nu are timp.

Deci cred ca scoru va fi Adi_adinho - Heruand20 0-3

Ionut_stelistu03.06.2006 09:33
mritam si eu un pic mai mult....3 bari si prima repriya mingea era doar in careul Realului...dar asta e fotbalul :evil:  :x

 

..cred ca ai vazut alt meci... :)

 

neah...a fost meciul nostru :D

i0nutz8303.06.2006 10:22

Interesant.. Si n-ai 12 minute libere odata la doua zile, d-l Adi?

ManiaCU03.06.2006 11:03

Adelp1er0 - Julica_maniaku 2-2 :( asa pierd puncte in lupta pt titlu ... asta este :roll: felicitari adversarului !

kamaciuki03.06.2006 11:15

eu incep sa ma oftic pe motivul ca Ionutz nu mai are acelasi interes ca la inceput...si la ce ma refer...pur si simplu nu mai exista un clasament ..nu mai stim nimic...pt ce tragem si chestia asta nu ma deranjeaza numai pe mine ci pe mai multi...sper ca se va face ceva cat mai curand in legatura cu treaba asta..aaa si apropo Ionut_HP ala mic am incercat de n ori sa joc cu el...si cand e sa intre in joc da conection lost sau dak intra pur si simplu stau 10 secunde sa faca jucatorul un pas...cu toti cu care a jucat cred ca a avut probleme din cauza netului...inclusiv cu tine Ionutz si nu poti nega asta...am mai pierdut 4 ct din cauza lui...cu anularea aia..pt mine el reprezinta cel mai greu adversar...nu poate fi batut..:D..sper sa se ia o decizie in caz ca nu voi reusi sa joc cu el macar sa pot da o pasa la 3 secunde...:(

mihai141103.06.2006 13:00

get a life,ti-am mai zis

 

Adi si eu joc doar meciurile....eu nu am treaba,dar m-am plictisit de fifa...cu nimeni nu am jucat amical...decat la inceput 1 cu ionut,mai joc asa rar cu danutz pe bere...in rest doar ce am in campionat

i0nutz8303.06.2006 13:01

Exista un clasament, totdeauna a existat. Probleme au fost uneori la actualizarea lui.. Am fost plecat din oras, am lucrarea de diploma in 3 saptamani, restante de rezolvat, etc.. Pana la urma, unul dintre voi se poate oferi colaborator exclusiv pentru clasament.. De dat din gura e usor, doar la asta ne pricepem toti de minune..

stresrp03.06.2006 16:20
dupa un meci superb facut de romani...enervat de posesia Romaniei adversarul a iesit in min 90..si vreau sa revin la forma de altadata..mi-am lat revansa din tur.....

 

ma lasi...? de ce as mai fi stat si asa jucai singur..? eu nush ce intelegi tu prin jocu asta dar ceea ce joci tu numai fifa nu se numeste. dai la bulan un gol-2 si apoi te joci singur in propiul teren... dupa golul tau din min 76 nu am mai atins mingea.. si nu se numeste posesia enervanta aia.. posesie enervanta e atunci cand pasezi in terenul adversarului si incerci sa mai dai un gol nu cand pasezi in propiul teren. Deci nush dar cand cineva se joaca in propiul teren nu ai ce sa faci pentru ca din pacate astia de la fifa nu s-au gandit ca sunt si jucatori ca tine care joaca singuri sa faca o tactica sa vina toti jucatorii la tine... Barim jucam o miuta daca fotbalul il refuzai... In fine daca tu esti multumit de jocul tau solo gg si bafta mai departe dar dupa parerea mea tu practici un anti-fifa...

Ionut_stelistu03.06.2006 20:05
aaa si apropo Ionut_HP ala mic am incercat de n ori sa joc cu el...si cand e sa intre in joc da conection lost sau daca intra pur si simplu stau 10 secunde sa faca jucatorul un pas...cu toti cu care a jucat cred ca a avut probleme din cauza netului...inclusiv cu tine Ionutz si nu poti nega asta...am mai pierdut 4 ct din cauza lui...cu anularea aia..pt mine el reprezinta cel mai greu adversar...nu poate fi batut..:D..sper sa se ia o decizie in caz ca nu voi reusi sa joc cu el macar sa pot da o pasa la 3 secunde...:(

 

asta e parerea ta dude

eu doar in 4-5 meciuri am avut conexiunea slaba...citeste si tu mai sus

si cu nimeni nu am avut problema ce o am cu tine

i0nutz8303.06.2006 23:31

un ultim avertisment kamaciuki pentru modul in care isi trateaza adversarii..

 

Prietene, fifa nici nu a inceput si nici nu se termina cu tine.. Nu stii sa pierzi, lucru pe care ti-l spune toata lumea si totusi nu il intelegi.. Ca nu poti sau ca pur si simplu nu vrei, asta e strict problema ta..

ady_4steaua04.06.2006 08:42

ionutz..am si yo o problema..vineri am vorbit cu Alin-greavu..sa jucam la 12 noaptea ca el nu poate decat atunci..in fine..a intrat si mia zis ca tre sa plece ..si ac jucam sambata seara..si sambata nimik..nici na intrat

Viper2204.06.2006 13:08

Etapa 18 : Jok3r_sarbu - Heruand20 2-4

aditza_stelistu04.06.2006 13:44

Big_aly_for_ever- Aditza_stelistu 3-4

stelistu9904.06.2006 16:20

alin_greavu2002 - ionutz_hp_steaua 7-0

Ionut_stelistu04.06.2006 16:21

mda...kalr retrogradez :cry:

i0nutz8304.06.2006 16:45

i0nutz83 - danutz12345 1-1.

 

Prea multe nu sunt de spus dupa meciul asta.. Am condus, dar am fost egalat printr-un gol stupid..

Sonic04.06.2006 17:03

omul_anonim 6-1 alin_greavu2002

gabynumber_104.06.2006 18:09

in caz ca nu pot sa joc meciurile de azi cu julica_maniaku si aditza_stelistu cer si eu amanarea celor 2 meciuri pana maine seara (Luni seara)(Plssssssssssss) (m-am cumintit) :D

«191011121318»