FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

pareri despre reactiile rivalelor

«1234567»
pisybaby29.04.2006 19:03

eu zic ca foarte bine 8)

pisybaby29.04.2006 19:09

din tribuna dinamovista se aude i love u boro!ce ratati

lotto107629.04.2006 19:14

:-D pai normal mah :-D atata vreme cat nevasta iti e urata, grasa, lenesha si imputzita, nu-ti iubesti mai mult amanta cea frumoasa si victorioasa? =))

alex_m8729.04.2006 19:18

GOOOOOOOOOOLLLLLLLL

Episod dramatic, da cu happy-end

pisybaby29.04.2006 19:18

bravo sportu :lol: :lol: :lol: :lol:

pisybaby29.04.2006 19:20

super meci!pt sportul bineinteles...iar cu Dinamo cum e vorba aia..NOROCU PROSTULUI

Madeleine29.04.2006 19:24

Episodul 3 a fost cel mai dramatic... de pana acum.

Oricum happy-end pe linie! Spre 23! :D

***alex***29.04.2006 19:24

Speram ca va placut episodul 3, un adevarat thriller cu happy-end! Maine nu ratati episodul final!

radooku_steaua29.04.2006 19:24

cred ca sportul nu va pune mari probleme Stelei din cauza faptului ca erau foarte obositi la final. Bine macar ca nu au obosit degeaba si au batut ,,pe cineva,, !! Se anunta o noua avampremiera a lui James Bond in groapa :lol: :lol:

radical29.04.2006 19:25

Au fost putine probleme la filmare insa totul s-a rezolvat si putem sa anuntam titlul episodului numarul 3:

 

Dinamo 4-5 Sportul "Stelistii ies in strada"?

codrutaandreea29.04.2006 19:25

ACUM POT IESI IN STRADA DINAMOVISTII. AU FACUT UN MECI DE Liga Campionilor. BRAVO LOR

Borcea NU MAI ARE CE FACE CU LAUTARII DE ASEARA.

felix4you200229.04.2006 19:27
Au fost putine probleme la filmare insa totul s-a rezolvat si putem sa anuntam titlul episodului numarul 3:

 

Dinamo 4-5 Sportul "Stelistii ies in strada"?

nu are rost sa ne coborim la nivelul lor.
radical29.04.2006 19:29

Au fost putine probleme la filmare insa totul s-a rezolvat si putem sa anuntam titlul episodului numarul 3:

 

Dinamo 4-5 Sportul "b]

 

Episoade recente:

 

**** 0-0 Arges

 

Urziceni 1-0 U Craiova

 

Coming soon:

 

Steaua - Rapid "Titlul 23 in Ghencea"?

Madeleine29.04.2006 19:31
Dinamo 4-5 Sportul "Stelistii ies in strada"?

 

Noa, ca acum incepe eternul meci dinamovist suporteri - jucatori, cu ganduri bune si complimente, "va rupem picioarele, va spargem dintii". Sa fiu a naibii, asta-i cel mai tare meci in care joaca Dinamo de la o vreme.

Deci, se fac de kko si fara ajutorul nostru :D

 

I love you Sportul :P

Motanu D29.04.2006 19:32

"Notre respect Sportul" ! :P

 

N-are rost sa iesim in strada acum. Iesim maine dupa ce-i batem pe tzigani !

Noi avem cum sa iesim in strada dupa meciurile noastre. Dinamo numai dupa cele ale adversarilor !

lotto107629.04.2006 19:34

marfa meciu' si mai ales marfa de fetze pe gloabele (ooops, l-am citat fara sa vreau pe musiu Borcea :-D)maidanezo-comunitare =))

 

pt cei care au gavarit chestii de genu' "love you boro" etc, as avea si eu un mesaj: norocu' nu se transmite asa usor, de la javra la javra, ca doar nu e boala venerica :-D

 

cat despre noi, n-avem de ce sa iesim in strada acum, tre' sa ne pastram fortzele pt maine seara !

Cristty_bossul29.04.2006 19:36
din tribuna dinamovista se aude i love u boro!ce ratati

 

 

pai de acum o sa-i sustina pe aia... :lol: :twisted: :lol: :twisted:

 

 

 

codrutaandreea a scris:

ACUM POT IESI IN STRADA DINAMOVISTII. AU FACUT UN MECI DE Liga Campionilor. BRAVO LOR

Borcea NU MAI ARE CE FACE CU LAUTARII DE ASEARA.

ba are ce face cu lautarii .... SA-I CINTE DE DOR SI JALE

 

 

 

 

sa o cante pe aia, suparat sunt iarasi , suparat :twisted: :lol:

felix4you200229.04.2006 19:36
ACUM POT IESI IN STRADA DINAMOVISTII. AU FACUT UN MECI DE Liga Campionilor. BRAVO LOR

Borcea NU MAI ARE CE FACE CU LAUTARII DE ASEARA.

ba are ce face cu lautarii .... SA-I CINTE DE DOR SI JALE :lol: :twisted:
alex_Ra229.04.2006 19:37

Sportul-5, acuma am putea iesi si noi in strada numai ca nu stiu dak are rost sa ne coboram la nivelul lor, dar stiu ca dak s-ar intampla ar insemna o mare umilinta pt toti dina*ovistii.Mazilu si inca vreo 2,3 jucatori dak ar veni la Steaua atunci zic eu chiar ca nu vom mai avea rivali in cmpionat. Bv sportul!

ADRIAN PACURAR29.04.2006 19:37

Acuma sincer nu aveti ce face?Nu ne intereseaza pe noi ce fac niste potai amarate...Nu mai pomniti numele unei echipe care nu conteaza !

iL Napoletano29.04.2006 19:37

Nu stiu cum de inima lui Borcea nu a cedat inca...Inseamna ca e sanatos tun baiatul...culmea la cate a halit pana acum trebuia sa fie in groapa de mult...defapt e in groapa :lol:

radooku_steaua29.04.2006 19:41

lasati ma nu mai le plangeti de mila javrelor ca se dau si dau ,,una mica,, in cantonament... se strang toti in sir indian si se ,,flegmeaza unu pe altu,,. Nene Borcea Onassis va transmite salutari si va transmite : lasati femeile/ si abonamentele/ aduceti papusile / scoateti manusile !! FORZA STEEEEEAUAAAA

lotto107629.04.2006 19:42

care inima si mai ales care Borcea? :-D

 

oameni buni, nu mai irositzi bunatate de litere pe asemenea specimene :evil:

radical29.04.2006 19:44

Doamne ce bine ma simt, ce binneee sunt gata de actiune...la orice....CE USURARE, ma simt 100 % up sa bat pe oriceeneee!

Madeleine29.04.2006 19:47

Se consoleaza ei... Va dati seama ce vanzare face Hustler acum? :lol: :lol: :lol:

«1234567»