Felicitam desigur "gazetarii" din Romania, formatorii de opinie, aparatorii dreptatii si ai fairplayului. In urma meciului si a manifestarilor cioro-prazo-onaniste nesimtitii astia care isi spun gazetari nu au luat unul atitudine ferma impotriva jegosilor.....ba din contra tot de galeria noastra mai mai ca aveau de comentat. Toate meciurile de acasa 50.000 spectatori casa inchisa, 2000 de sufletisti la Boro si 7.000.000 de telespectatori(inclusiv lichele sigur...)Sa vorbim de Timisoara pe care toata presa din Romania o pupa in cur ???? Marea galerie pe care o preaslavesc bulangii astia isi da in petic in permanenta si presa jubileaza!!! Fair Play parca insemna sa-ti sutii echipa ta si sa nu te f.... grija de ce fac altii(era sa zic adversarii........dar nu e cazul singura legatura cu Timisoara Craiova Stefan cel Mare si Tzigania este ca trebuie sa avem aceeasi stema pe pasapoarte din pacate....)
