nu pot sa nu remarc modul in care s-a bucurat (din nou) baleanu la golul de 4-4, iar la golul de 4-5 a zis sec: gol. un 'profesionist', ce mai poti zice...
nu pot sa nu remarc modul in care s-a bucurat (din nou) baleanu la golul de 4-4, iar la golul de 4-5 a zis sec: gol. un 'profesionist', ce mai poti zice...
ei, nu, eu cred ca la la asa performantza deosebita, adik 4 goluri intr-un singur meci (bine, de fapt 3, ca pomana de la 11m nu se pune...), ar merita si ei o vizita medicala uro-genitala, platita de Borcea, pe centura :-D
ei, nu, eu cred ca la la asa performantza deosebita, adik 4 goluri intr-un singur meci (bine, de fapt 3, ca pomana de la 11m nu se pune...), ar merita si ei o vizita medicala uro-genitala, platita de Borcea, pe centura
Io nu cred ca mai pot astia nici cu Jenna Jameson. Ce-si face omul, pardon cainele cu mana lui... :lol: :lol:
Din cunostiintele mele inainte de meci 'partidele' de sex (in doi sau 1 contra 0) nu sunt admise..apropo mi-a venit in minte faza cu mansturbarea in 2....unul o tine in mana si al doilea da din cur!
si ultima stire venita din cantonamentul cainilor... dinamovisti au renuntat la masturbare.... au pastrat revistele porno dar acum o fac doggy style intre ei :lol: :lol: :lol:
atunci sa se multzumeasca doar cu un simplu sex de caine batran :lol: cred ca stiti bancu' deci stiti si cum vine aia :lol:
Io nu cred ca mai pot astia nici cu Jenna Jameson. Ce-si face omul, pardon cainele cu mana lui... :lol: :lol:
Apropo de Baleanu in ultimele minute cand a fost ofsaid clar la vreo 3 dinamovisti a zis : "Nu a fost ofsaid!Incredibil!Nu a fost ofsaid!" :lol:
V-am zis ca astia tintesc direct la Oscar... Acolo castiga numai filme cu inversatzi in ultima vreme :lol:
niste terminatii comentatori de la antena 1.... cred de minim 30 de ori au amintit de ,,meciul de joi,, si faceau comparatii.... la un moment dat cika ,, Gigi multescu ii spune lui lazar sa se duca in aparare/ jucatorii sportului nu stiu ce inseamna sa te aperi/ spre deosebire de meciul de joi/.,, niste paraliticii toti astia din antena 1 ... vorba lu Gica ![]()
baleanu? pai mai mult decat INCREDIBIL nici ca a debitat in tot meciu' asta... mai avea un pic si-l lua pe ala cu audi-u' lui din spania :lol:
"oare a cui o fi aceasta echipa" INCREDIBIL, da' ce tactica canina (scuzati cacofonia ....)are " :lol:
Incredibil este echipa mea...Incredibil a recuperat diferenta de goluri....Incredibil si-a luat-o pe spate de la Sportul!
Ce poti sa mai zici? Poate spera si comentatorii lui peshte sa fie invitati de potai in cantonament. Daca e real love, poti sa te pui de-a curmezisul?
iauzi ce zicea astia la gsp.ro imediat dupa meci
Borcea: "Ii voi decapita pe arbitri"
2006-04-29 23:00:00
La finalul partidei Dinamo-Sportul, Cristi Borcea a facut cateva afirmatii soc: "Maniera de arbitraj a fost tendentioasa. Arbitrul Augustus Constantin ne-a privat de un penalty. Sunt curios ce suspendare va primi acest arbitru. Daca va mai arbitra pana la finalul campionatului, fac revolutie. Ii voi decapita pe arbitri. Azi ne-au luat trei puncte"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pey bine mey nea Borcea asa rau sa ajungi.... dupa o ,,mare bucurie,, sa faci tu crima ? sa cante lautarii sa uitam de suparari si sa vina papusile cu revistele sa ne mai descarcam :lol: :lol: :lol:
pai la ce sa te astepti, fratioarea, de la labushneanu asta de Borcea: "cine nu e cu noi e impotriva noastra" :lol:
Stati ca s-a enervat Borcica, e nedreptatit... Asa nu se mai poate, iar o da pe blaturi :lol:
LOL....fantastic meci a facut sportu...eram sigur ca nu rezista in aparare, dar au atacat oricand au avut mingea si au reusit victoria, cred ca merita felicitati. Despre Dinamo, cuvantul cu M*** cred ca e suficient, considerand atitudinea de tot ra*atul a suporterilor lor care s-au bucurat cand noi am fost eliminati. Maine, astept un stadion PLIN pe lia! SA CALCAM PE Rapid SI SA NE INALTAM SPRE 23!!!! FORZA Steaua FORZA Steaua ALE ALE!!!!
incredibil Borcea asta, cum nu dau ai lui cate 2 goluri din off-side si nu primesc cate un penalty prin min 95 cum sare cu gura, eu pana acuma nu am mai auzit pe nimeni, nici un om de fotbal sa vb asa despre arbitrii dupa ce sa fim seriosi sportul a castigat pe merit si asta e primul meci dupa multi ani in care cainii nu au mai fost avantajati cu nesimtire, rusine Borcea...
Ce arbitru borcica, a facut Sportul misto de voi, a lasat de inteles ca poate sa va dea gol cand vor muschii lor.
Si in al doilea rand la 5 meciuri castigate cu arbitrul, merita si unul pierdut in aceeasi maniera desi nu inteleg ce acuza!
Maine Episodul 4 se va desfasura:
Cast:
Steaua
Rapid
"tiganii = rromi"
oznul
Am fost in piata ... : erau si dinamovisti si timisoreni acolo :lol: :o ![]()
:lol: :o :evil: :twisted:
isi plingeau de mila ?Am fost in piata ... : erau si dinamovisti si timisoreni acolo :lol: :o![]()
:lol: :o :evil: :twisted:
Coming soon - Episodul 4 din serialul "Nu te bucura de raul altuia":
Cast: Steaua, Rapid, oznul, si star: Gigi Corsicanu!!!
isi plingeau de mila ?Am fost in piata ... : erau si dinamovisti si timisoreni acolo :lol: :o![]()
:lol: :o :evil: :twisted:
![]()
Nu cantau pentru Steaua ca doar daca batem maine seara mai au vreo sansa la Cupa UEFA... :twisted:
ma io nushtiu ce e in capu la rapidisti si la dinamovisti..
ei striga ca Steaua e varza da ei nu se gandesc ca suntem mai buni ca ei din toate pctele de vedere;)) ! campionate noi 22 rapid vro 3 Dinamo vro 17
cate am luat noi...avem 2 eventuri ei cate au ? rapid 0 .. Dinamo cred ca 1 .. sau nici ala
cupe ... deci noi ne pis..... pe ei din toate pctele de vedere;) !
ma io nushtiu ce e in capu la rapidisti si la dinamovisti..ei striga ca Steaua e varza da ei nu se gandesc ca suntem mai buni ca ei din toate pctele de vedere;)) ! campionate noi 22 Rapid vro 3 Dinamo vro 17
cate am luat noi...avem 2 eventuri ei cate au ? Rapid 0 .. Dinamo cred ca 1 .. sau nici ala
cupe ... deci noi ne urinez..... pe ei din toate pctele de vedere;) !
Dinamo are 17 titluri
Noi avem 8 eventuri,Dinamo 6