FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

pareri despre reactiile rivalelor

«134567»
alex_Ra229.04.2006 19:49

nu pot sa nu remarc modul in care s-a bucurat (din nou) baleanu la golul de 4-4, iar la golul de 4-5 a zis sec: gol. un 'profesionist', ce mai poti zice...

lotto107629.04.2006 19:50

ei, nu, eu cred ca la la asa performantza deosebita, adik 4 goluri intr-un singur meci (bine, de fapt 3, ca pomana de la 11m nu se pune...), ar merita si ei o vizita medicala uro-genitala, platita de Borcea, pe centura :-D

Madeleine29.04.2006 19:53
ei, nu, eu cred ca la la asa performantza deosebita, adik 4 goluri intr-un singur meci (bine, de fapt 3, ca pomana de la 11m nu se pune...), ar merita si ei o vizita medicala uro-genitala, platita de Borcea, pe centura

 

Io nu cred ca mai pot astia nici cu Jenna Jameson. Ce-si face omul, pardon cainele cu mana lui... :lol: :lol:

iL Napoletano29.04.2006 19:55

Din cunostiintele mele inainte de meci 'partidele' de sex (in doi sau 1 contra 0) nu sunt admise..apropo mi-a venit in minte faza cu mansturbarea in 2....unul o tine in mana si al doilea da din cur!

radooku_steaua29.04.2006 19:56

si ultima stire venita din cantonamentul cainilor... dinamovisti au renuntat la masturbare.... au pastrat revistele porno dar acum o fac doggy style intre ei :lol: :lol: :lol:

lotto107629.04.2006 19:56

atunci sa se multzumeasca doar cu un simplu sex de caine batran :lol: cred ca stiti bancu' deci stiti si cum vine aia :lol:

 

 

 

 

Io nu cred ca mai pot astia nici cu Jenna Jameson. Ce-si face omul, pardon cainele cu mana lui... :lol: :lol:

***alex***29.04.2006 19:58

Apropo de Baleanu in ultimele minute cand a fost ofsaid clar la vreo 3 dinamovisti a zis : "Nu a fost ofsaid!Incredibil!Nu a fost ofsaid!" :lol:

Madeleine29.04.2006 19:59

V-am zis ca astia tintesc direct la Oscar... Acolo castiga numai filme cu inversatzi in ultima vreme :lol:

radooku_steaua29.04.2006 20:00

niste terminatii comentatori de la antena 1.... cred de minim 30 de ori au amintit de ,,meciul de joi,, si faceau comparatii.... la un moment dat cika ,, Gigi multescu ii spune lui lazar sa se duca in aparare/ jucatorii sportului nu stiu ce inseamna sa te aperi/ spre deosebire de meciul de joi/.,, niste paraliticii toti astia din antena 1 ... vorba lu Gica :)

lotto107629.04.2006 20:01

baleanu? pai mai mult decat INCREDIBIL nici ca a debitat in tot meciu' asta... mai avea un pic si-l lua pe ala cu audi-u' lui din spania :lol:

 

"oare a cui o fi aceasta echipa" INCREDIBIL, da' ce tactica canina (scuzati cacofonia ....)are " :lol:

iL Napoletano29.04.2006 20:03

Incredibil este echipa mea...Incredibil a recuperat diferenta de goluri....Incredibil si-a luat-o pe spate de la Sportul!

Madeleine29.04.2006 20:03

Ce poti sa mai zici? Poate spera si comentatorii lui peshte sa fie invitati de potai in cantonament. Daca e real love, poti sa te pui de-a curmezisul?

radooku_steaua29.04.2006 20:08

iauzi ce zicea astia la gsp.ro imediat dupa meci

Borcea: "Ii voi decapita pe arbitri"

2006-04-29 23:00:00

 

La finalul partidei Dinamo-Sportul, Cristi Borcea a facut cateva afirmatii soc: "Maniera de arbitraj a fost tendentioasa. Arbitrul Augustus Constantin ne-a privat de un penalty. Sunt curios ce suspendare va primi acest arbitru. Daca va mai arbitra pana la finalul campionatului, fac revolutie. Ii voi decapita pe arbitri. Azi ne-au luat trei puncte"

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pey bine mey nea Borcea asa rau sa ajungi.... dupa o ,,mare bucurie,, sa faci tu crima ? sa cante lautarii sa uitam de suparari si sa vina papusile cu revistele sa ne mai descarcam :lol: :lol: :lol:

lotto107629.04.2006 20:13

pai la ce sa te astepti, fratioarea, de la labushneanu asta de Borcea: "cine nu e cu noi e impotriva noastra" :lol:

Madeleine29.04.2006 20:15

Stati ca s-a enervat Borcica, e nedreptatit... Asa nu se mai poate, iar o da pe blaturi :lol:

Hassan29.04.2006 20:16

LOL....fantastic meci a facut sportu...eram sigur ca nu rezista in aparare, dar au atacat oricand au avut mingea si au reusit victoria, cred ca merita felicitati. Despre Dinamo, cuvantul cu M*** cred ca e suficient, considerand atitudinea de tot ra*atul a suporterilor lor care s-au bucurat cand noi am fost eliminati. Maine, astept un stadion PLIN pe lia! SA CALCAM PE Rapid SI SA NE INALTAM SPRE 23!!!! FORZA Steaua FORZA Steaua ALE ALE!!!!

alex_Ra229.04.2006 20:58

incredibil Borcea asta, cum nu dau ai lui cate 2 goluri din off-side si nu primesc cate un penalty prin min 95 cum sare cu gura, eu pana acuma nu am mai auzit pe nimeni, nici un om de fotbal sa vb asa despre arbitrii dupa ce sa fim seriosi sportul a castigat pe merit si asta e primul meci dupa multi ani in care cainii nu au mai fost avantajati cu nesimtire, rusine Borcea...

***alex***29.04.2006 21:12

Ce arbitru borcica, a facut Sportul misto de voi, a lasat de inteles ca poate sa va dea gol cand vor muschii lor.

Si in al doilea rand la 5 meciuri castigate cu arbitrul, merita si unul pierdut in aceeasi maniera desi nu inteleg ce acuza!

radical29.04.2006 21:17

Maine Episodul 4 se va desfasura:

 

Cast:

 

Steaua

Rapid

"tiganii = rromi"

oznul

_yang29.04.2006 21:22

Am fost in piata ... : erau si dinamovisti si timisoreni acolo :lol: :o :D:D :lol: :o :evil: :twisted:

felix4you200229.04.2006 21:26
Am fost in piata ... : erau si dinamovisti si timisoreni acolo :lol:  :o  :D  :D  :lol:  :o  :evil:  :twisted:
isi plingeau de mila ? :D
radical29.04.2006 21:27

Coming soon - Episodul 4 din serialul "Nu te bucura de raul altuia":

 

Cast: Steaua, Rapid, oznul, si star: Gigi Corsicanu!!!

_yang29.04.2006 21:35
Am fost in piata ... : erau si dinamovisti si timisoreni acolo :lol:  :o  :D  :D  :lol:  :o  :evil:  :twisted:
isi plingeau de mila ? :D

 

Nu cantau pentru Steaua ca doar daca batem maine seara mai au vreo sansa la Cupa UEFA... :twisted:

spre_2429.04.2006 21:50

ma io nushtiu ce e in capu la rapidisti si la dinamovisti.. :| ei striga ca Steaua e varza da ei nu se gandesc ca suntem mai buni ca ei din toate pctele de vedere;)) ! campionate noi 22 rapid vro 3 Dinamo vro 17 :| cate am luat noi...avem 2 eventuri ei cate au ? rapid 0 .. Dinamo cred ca 1 .. sau nici ala :| cupe ... deci noi ne pis..... pe ei din toate pctele de vedere;) !

_yang29.04.2006 21:52
ma io nushtiu ce e in capu la rapidisti si la dinamovisti.. :| ei striga ca Steaua e varza da ei nu se gandesc ca suntem mai buni ca ei din toate pctele de vedere;)) ! campionate noi 22 Rapid vro 3 Dinamo vro 17 :| cate am luat noi...avem 2 eventuri ei cate au ? Rapid 0 .. Dinamo cred ca 1 .. sau nici ala :| cupe ... deci noi ne urinez..... pe ei din toate pctele de vedere;) !

 

Dinamo are 17 titluri

Noi avem 8 eventuri,Dinamo 6

«134567»